Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.
" Michael-czyli przewodnik starej duszy po Wszechświecie " autorstwa Joya Pope
Pozwoliłem sobie na graficzne zobrazowanie procesu reinkarnacji duszy na podstawie wyżej wymienionej książki.
Co myślicie na ten temat ? Ktoś z Was ma wgląd w swoje poprzednie wcielenia ?

Obrazek
ŻYCIE JEST WIECZNE
Avatar użytkownika1heniu Mężczyzna
 
Imię: Henryk
Posty: 12
Dołączył(a): 09 sie 2007, 22:52
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 8
Typ: indywidualista-obserwator
Zodiak: waga - kogut
Sporo się można dowiedzieć o inkarnacjach w książkach Dr Newtona. Wprowadza on osoby w stan hipnozy i rozmawia ... przenosi w dowolny czas... informacje są spektakularne. Kto nie czytał zachęcam z serducha, bo okazuje się, że w to co wierzymy tutaj (przykład księdza, który a ambony straszył wiernych diabłem) tam też zostajemy z taka samą świadomością.

Przebudzenie dusz
Wędrówka dusz
Avatar użytkownikaOllaBoga Kobieta
"ja jestem inna TY"
 
Imię: Ola
Posty: 18
Dołączył(a): 07 gru 2009, 13:17
Droga życia: 1
Zodiak: skorpionica
Co prawda nie czytałem tej książki ale trochę dziwnym wydaje mi się ograniczanie procesu reinkarnacji do naszej kochanej planety. Cóż stoi na przeszkodzie by inkarnować się na innych planetach bądź w innych wymiarach?
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
Według Newtona dusze inkarnują nie tylko na ziemi... podaje też, że nie ma czegoś takiego jak określona liczba wcieleń potrzebnych do pełnego rozwoju. Są dusze leniwe, którym i 5000 to za mało, a są i takie, które uwiną się i w 200 wcieleń. Jak która sobie chce.
Havva Kobieta
The Butterfly
 
Imię: Ewa
Posty: 24
Dołączył(a): 02 paź 2009, 14:43
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Waga
Z mojego punktu widzenia, ilość wcieleń nie ma tak naprawdę żadnego znaczenia. Albo chcesz osiągnąć jakiś cel, albo nie - a czas (ograniczenie, którego tak naprawdę nie ma) nie stanowi o niczym.

7 etapów rozwoju duszy na określonym poziomie jest zbieżne z moimi odkryciami. Zresztą można więcej podobnych klasyfikacji i podziałów stworzyć oraz powiązać je z czynnikami kształtującymi i wpływającymi na człowieka w tym okresie, kiedy jest człowiekiem (tj. we wcielaniu się w formę człowieka).
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron