Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.
Witam,
Pierwszy raz przeczytałam te książkę prawie 10 lat temu, teraz czytam jeszcze raz. Chciałam zapytać ,czy ktoś z Was też ją zna? Co o niej sądzi? Czy praktykował podane ćwiczenia i czy były jakieś rezultaty?
Moim zdaniem jest to dość wyróżniająca się spośród innych na podobny temat i odnoszę wrażenie, że nauki w niej zawarte są ''dobre '' :). Zainteresował mnie tez sam autor, kim jest, jak się potoczyło jego życie -co go skłoniło do odkrycia tych rzeczy które opisuje. Zapraszam do dyskusji .
silvana Kobieta
 
Imię: silvana
Posty: 3
Dołączył(a): 18 lip 2010, 13:26
Droga życia: 5
Typ: 4
Zodiak: szczur
To była jedna z pierwszych tego typu książek, która mi wpadła w ręce, jeszcze w latach 90.

Specyficzna i dość ciekawa. Posiada wyraźne zabarwienie czasu, w którym autor pisał, tj. okresu, kiedy teozofia stała się głośna i modna, a tzw. spirytyzm, duchy, inne wymiary (właściwie, odnoszono się do nich jako "czwartego wymiaru" wtedy) był bardzo popularny.

Z pragmatycznego punktu widzenia natomiast obecnie, w dobie channelingów, kosmicznych ras, telepatii, ufo itp., ja traktuję książki i ludzi z tamtych czasów bardziej jako "ciekawostki", posiadające unikalny urok, jednak zaledwie będące wstępem do wiedzy, którą chociażby można wyczytać z pamięci atlantydzkiej (wiele osób posiada do niej mniej lub bardziej świadomy dostęp). Co do ćwiczeń, powiedziałbym, że lepsze takie niż żadne, ale znowu - to zaledwie wstęp, procedury od osób i dla osób, które nad tzw. intuicją jeszcze muszą sporo popracować - tak to widzę.
“Mom always tells me to celebrate everyone's uniqueness. I like the way that sounds.”
"I've finally found the rhythm of love, the feeling of sound."
- Hilary Duff
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron