Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.

KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 24 gru 2013, 00:07

Gdy powstała planeta Ziemia to powstało też siedem kryształów o kolorach siedmiu czakr.
Ich zadaniem jest zasilanie w dobroczynną energię życia na Ziemi.
Dzieje się to poprzez zasilanie mniejszych kryształów które można nazwać kryształami krajów-państw w których się znajdują.
Polska do tej pory prawie nie była zasilana energią kryształów ponieważ były one w większości zablokowane ciężkimi negatywnymi energiami samych mieszkańców Polski jak i jednego z sąsiednich państw ale nie będę pisał którego aby nie wzbudzać niepotrzebnych animozji bo nie o to tutaj chodzi.
Ci którzy zajmują się energią kryształów wiedzą jak dobroczynną energia emanują dobrze oczyszczone energetycznie kryształy.
Te o których piszę nie są materialne, w naszej rzeczywistości są tworami energetycznymi ale to nie znaczy że nie są trwałe.
Ale do rzeczy - właśnie przed chwilą ożyły nasze Polskie kryształy czyli zostały uwolnione z tego co je blokowało i działają i to jak działają.
Nie będę się rozpisywał jak do tego doszło ale stało się i mamy się czym zasilać.
Główne kryształy Ziemi zostały oczyszczone i uruchomione kila lat temu ale bez współpracy tych mniejszych ich energia nie była w pełni wykorzystywana.
Jak obserwuje inne państwa to widać że w tych prężniej działających których mieszkańcy lepiej się mają ekonomicznie również i kryształy skuteczniej działają.
Weźmy Niemcy w których jest 70% skuteczność.
Rosja ma 25%.
U nas było podobnie jak w Rosji.
Nasze działają gdzieś na 95% ale nadal są w trakcie oczyszczania i myślę że wkrótce mogą osiągnąć 100%.
Pewną przeszkodą jest nisko wibracyjna energia którą niestety sporo ludzi nadal wytwarza a to powoduje zaburzenia w astralu i zakłóca trochę działanie kryształów ale będę obserwował co i jak, i napisze co tam się dowiem nowego.
Niedługo zostaną uruchomione kryształy w następnym państwie i tak stopniowo będzie się działo na całej planecie.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Re: KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 24 gru 2013, 09:29

Zaciekawiło mnie to. Napisz więcej o kryształach, bo ja wiem, że działają, ale zawsze to takie trochę enigmatyczne stwierdzenie, które mało mi wyjaśnia.
Jak działają? Na co mają wpływ?
Mam nadzieję że to prawda, że Polska zasilona jest pozytywną energią, czas już na to byśmy wreszcie ruszyli do przodu, by coś dobrego zaczęło się u nas dziać.

Wiele złego wyrządza nam ta bezmyślna walka o władzę, która prowadzi do podziału społeczeństwa, do wytwarzania tak wielu negatywnych emocji.
To jest złe, bo tylko pozytywne nastawienie może przyspieszyć nasz rozwój.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 24 gru 2013, 10:05

Kryształami zasila się nasza podświadomość a poprzez nią również ciało fizyczne.
Kryształy Polski są zasilane od kryształów planety a te znów od galaktycznych i dalej wszechświatowych.
Był czas że nasze planetarne kryształy były częściowo rozkradzione przez istoty z obcych planet.
Odzyskanie ich było bardzo trudne ale w końcu się udało i jak pisałem mamy komplet ziemskich a teraz nadszedł czas na odbudowę i i uruchomienie reszty kryształów poszczególnych państw.
Te kraje które się podzieliły spowodowały że również ich kryształy się porozdzielały i nie wygląda na to aby pokawałkowane za dobrze działały.
Straciły swoja formę i kształt a przecież wiemy że istnieje coś takiego jak promienie kształtów.
Jak będzie wyglądał pięknie oszlifowany diament gdy go przetniemy na pół. chyba nie bardzo ładnie i tak też będzie działał.
Weźmy Słowację i Czechy gdzie po podziale kraju kryształy również się podzieliły.
Przed podziałem działały słabo na jakieś 25% a obecnie tylko 10%
Zobaczymy do czego ich to zaprowadzi.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Re: KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 25 gru 2013, 09:13

Czy to ma coś wspólnego z miejscami mocy?
Czytając to zobaczyłam punkty mocy połączone siatką, oplatające całą ziemię.
Czy te energetyczne kryształy są w tych punktach, czy to one promieniują, a jeśli tak, to czy w Polsce obecnie działają silniej?

W wielu miejscach mocy stoją kościoły. Głównie te stare, bo dawniej wybierano takie miejsca, nim zdecydowano się na lokalizację.
Nawet jak te punkty nie mają nic wspólnego z kryształami, to jednak promieniują energią.
Ciekawe, jak wpływają na nas te liczne wiece polityczne, które np. są na Jasnej Górze?
Głoszą tam nienawiść, a jest to wysoce negatywna energia.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 25 gru 2013, 23:16

Zgłębiam to jeszcze ale już wyłania się obraz całej sieci kryształów , są nie tylko w państwach ale i w morzach i oceanach tylko jakby uśpione , zablokowane.
To co już rozpoznałem wskazuje ze jest grupa ludzi o najniższych wibracjach na planecie, jakieś 30% populacji i ich ciemne energie nienawiści są tymi blokadami.
Jedni robią to świadomie , inni podświadomie i nie skutkują żadne negocjacje telepatyczne i fizyczne aby tego zaprzestali ale chyba i na to istnieje sposób.
Na razie staram się znaleźć jakby klucz do uruchomienia wszystkich. Jak wszystkie zaczną działać to może sobie nie poradzą z taką ilością światła.
Do tej pory źli ludzie potrafili się w pewien sposób obronić przed karmą ale to się kończy i być możne jak się do nich dobiorą ich własne wcielenia to na tyle osłabną że nie będą w stanie zabrudzać kryształów.
Ci których wcielenia wzięły w obroty myślą coś takiego " nie tak miało być , co się dzieje, co my teraz zrobimy"
Ale co z tego wyjdzie to się jeszcze okaże.
Nie chcę niczego przewidywać aby nie popełnić błędu.
Lepiej obserwować bo wszystko się tak szybko zmienia że trudno nadążyć.
Myślę że to co dzieje się w kościołach ma bardzo negatywny wpływ na działanie kryształów.
Opisuj dokładnie co widzisz bo to pomaga szerzej poznać temat.
W sumie udało się uruchomi chyba wszystkie kryształy ale ci z ciemnej strony je zabrudzają i działanie utrzymuje się na poziomie 85%.
To i tak dużo bo kilka dni temu sprawność wynosiła o wiele mniej.
Sprawdzam to codziennie bo gdy działają na całego to dopływa do nas dużo więcej energii i dużo lepiej się czujemy.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Re: KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 26 gru 2013, 12:23

Włodek a mógłbyś w końcu napisać po co dublujesz ten sam tekst na dwóch forach?

Kogo szukasz albo czego szukasz robiąc w ten sposób?

http://davidicke.pl/forum/krysztaly-zie ... 13005.html


nie wspomnę już o takim tekście starszym, który być może jest twojego autorstwa:

http://www.tajne.org/forum/read.php?f=1&t=149595

szukasz osób, które Ci w tym pomogą?
dyskutantów do poszerzenia wiedzy?
bo odkąd trafiłam na różnych ludzi przez forum , których potem spotkałam w realu wole pytać i jeśli ktoś zechce przeczytać odpowiedź

Temat ciekawy jak wiele tematów które wymyśla człowiek jest ciekawy.
Niestety znów w nim czytam w twoim wykonaniu,że człowiek sam czegoś nie potrafi, że inne energie nas wspomagają. Poza energią słoneczną raczej nie musi tak być. Człowiek potrafi wymyśleć wampira, zło, wojnę ale i miłość, pomoc i empatię. Mózg ludzki może zobaczyć światło w nocy mimo,że go tam raczej nie ma, teczę w mieszkaniu albo jeszcze inne cuda i obojętnie czy co pomyslimy, czy ktoś nam to daje czy robimy to sami jesteśmy o tym przekonani.

A ja już od dawna jestem przekonana,że poza tym co my sami wiemy i co odczujemy sami w mózgu i duszy mając prawidłowa dietę możemy być zdrowi i pełni energii.

Mam więc jedno przekonanie, wirtualnego pokazywania jak postępuja inni ludzie piszac w zawoalowanej formie o tym,że ludzie sami z siebie nie mają sił, energii i ktoś poza słońcem musi im w tym pomagać.

I wiem jedno, w odpowiedzi na mój post znów napiszesz o tym co we mnie widzisz TY co byś wprost nazwał"złą energią" a co określisz w przyjemniejszy sposób.

Ja wiem jedno. Gdyby większość ludzi dowiedziała się i zechciała poświęcić swemu ciału i poznaniu wiedzy jakiś czas i spróbować mogłaby się przekonać,że to od wiedzy jaką zdobęda i ich determinacji będzie zależeć ich energia, zdrowie i szczęście.

A ludzie wiesz jaka mają moc wg mnie?
Manipulacji, zastraszania, wkładania do głów nienawiści , pomysłów na sianie smutku, przekonan , które odbierają siły i wiarę w siebie. A to od nas i nauczenia się wybierania osób, które TAK NIE POSTĘPUJĄ zależeć bedzie nasze zdrowie, szczęsliwe życie i przekonanie, że my jesteśmy sobie tworzeniem życia i szczęścia a cała planeta może nam pomagać w sposób w jaki ona tutaj współżyje.

Tyle i życzę Ci jak to przeczytałam na pewnym blogu cierpliwości w poznawaniu pięknego świata i przede wszystkim ludzi bo i cierpliwy kamienie ugotuje :)

i w ten świąteczny czas chciałabym by ludzie tylko słowa skierowanie do nich o wiarze w siebie, o patrzeniu uważnym na ludzi i wybieraniu tych chcących zdobywać wiedzę i miłóść i szczeście dla siebie i innych czytali na forum.
Kamienie i kryształy mogą mi pomóć ale nie dadzą mi energii jeśli ja sam/sama nie zatrzymam jej w sobie :dietą, swoją psychika i dbaniem o siebie.

Jakby powiedzięli mędrcy dawnego świata: jeśli pozwalasz kierować sobą innym to kto kieruje innymi?
by kiedyś zobaczyć tęczę w sobie:)
Avatar użytkownikaVioletHill
Fiolet i Biel we mnie już jest
 
Imię: VioletHill
Posty: 163
Dołączył(a): 24 gru 2012, 13:52

Re: KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 26 gru 2013, 16:44

Ja zgadzam się z oboma tekstami.
Wiolet pisze o energii jednostki, Włodek pisze o energii całej ziemi.
Człowiek posiada energię, ziemia posiada energię, wszystko co widzimy jako materialny świat, to energia.

Popieram Wiolet, bo ważne jest, by wszyscy ludzie nauczyli się życia w szczęściu, a temu sprzyja osobisty rozwój.

Popieram Włodka bo wiem, że grupa ludzi myślących pozytywnie, może wiele dobrego zdziałać dla ogółu, dla wszystkich.
To nie są bajki, przeprowadzono badania, sprawdzono to.
Wiele osób może myśleć negatywnie, ale zwykle ich energia jest rozproszona, więc ma małą moc. Dla tego też niepokoją mnie te negatywne emocje płynące z kościoła, bo tam jest grupa ludzi i ta zła energia jest skoncentrowana.
Nawet niezbyt liczna grupa ludzi myślących pozytywnie, ma tą moc skondensowaną, więc działa silniej niż jednostki, nawet w większej liczbie.

Odnośnie sieci kryształów, to zobaczyłam siatkę bardzo równomierną, opasującą całą kulę, a przypominała ona sieć rybacką. Z tym że była jakby ze światła /promienista/ a ramiona łączące poszczególne węzły były podwójne, można pomyśleć, że są to kanały energetyczne. /zaskoczyły mnie te dwie linie!/
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Re: KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 27 gru 2013, 12:32

Rzucanie tematu, i to nie mówiącego kompletnie o danym temacie powoduję że ludzie którzy to czytają i się tym interesują, zaczynają myśleć o tym, zwracają się w tą stronę jak również w stronę piszącego i co ? ich energia zaczyna płynąććccccc..... do autora. Mam pytanie świadomie ściągasz energię od ludzi ? Jest to któryś już temat z kolei, który coś mówi a za razem nic nie mówi. Więc działając na wielu formach, wklejając te same teksty, dużo ludzi ?
Manipulacja informacją to jedna z wielu technik ściągania energii, przez wampirki. Jeśli nie robisz tego świadomie, to może przyjrzyj się jak działasz i co dzięki temu osiągasz.
Osobiście uważam że jeśli się zaczyna temat to chociażby ze swojego punktu widzenia należy przedstawić swoje spojrzenie szersze - i badawcze.
Avatar użytkownikaKamea Kobieta
 
Posty: 144
Dołączył(a): 07 cze 2013, 09:48
Lokalizacja: Mazowsze
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Wąż Ogień

Re: KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 27 gru 2013, 17:17

Jest też coś takiego jak nauka ale ty Kamea pewnie o niej nie słyszałaś?
Jeśli mi zarzucasz wampiryzm to jakby dajesz przyzwolenie do tego aby napisać o Tobie , o Twoich intencjach.
Widzę jakie Tobą kierują ale to Twój problem i twoja karma.
Napisałaś też sporo postów ale czy jest w nich jakąś nauka to już inna sprawa, po co je piszes? , możne zastanów się nad sobą zanim innych oczernisz.
Roszczeniowy charakter nie jest dla naszej karmy korzystny.
Zgłębianie astralu nie jest zabawą i aby coś napisać staram się to wiele razy sprawdzić również przez innych bo nie zajmuję się tym sam.
Co do wklejania postów to chyba nie jest to zabronione , jak uważasz że ci się nie podobają to nie czytaj , proste?

Wracając do kryształów to zauważyliśmy że są ich jak na razie dwa rodzaje.
Te opisane wcześniej są wyżej wibracyjne i zasilają nasze nad czakry.
Dzisiaj dzięki postowi na jednych z forów autor naprowadził mnie na takie które są do zasilania czakr ciała fizycznego i myślę że Ci z nas mający czucie energii wyczują ich dobroczynne działanie, a są tutaj tacy.
Jak na razie są w fazie rozruchu ale już daje się wyczuć że jest to pozytywna energia.
Jako że nic się samo nie dzieje tak też nad ich rozruchem pracują najwyżej wibracyjni ludzie na planecie poprzez swoje WJ wraz ze strażnikami kryształów bo każdy takowych posiada inaczej by dawno były zniszczone.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24

Re: KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 27 gru 2013, 22:58

O Włodzimierzu, może inaczej rozumiemy naukę, z dystansem podchodzę do przekazów i obserwuję w jakiej formie i z jaką intencją są przekazywane informację, mam podejście badawcze.Gadanie aby gadać nie ma dla mnie sensu, nie ma wiedzy, techniki która pomoże wszystkim, to nie tabletka.
HHHeee.... dowcipny jesteś , przyzwolenie z mojej strony ? Zapewniam Cię że na nic Ci nie , nie pozwoliłam to tylko twój jakiś dziwny odbiór który sobie wymyśliłeś aby bez zgody zaglądać, powiewa arogancją.
Brzydko zaglądać i wścibiać nosa, zwłaszcza że werbalnie Cię o to nie prosiłam. Niektórzy liczą się z pewnymi zasadami, i je mają ale czy Ty je masz ?
Tak Astral nie jest zabawą ale Ci co się chlubią często się tam dobrze bawią niestety, szkoda że nie sobą.
Ja żadnego problemu nie mam z karmą, i doskonale wiem co u mnie jest grane.
Z widzącymi czasem jest mały problem, potrafią wyświetlać na innych swoje wyparte migawki.
Co do moich postów, staram się pisać jak najbardziej prosto i czytelnie i piszę z doświadczenia. Rzadko tu piszę, choć zaglądam a i mojej zdaniem nie ma co pisać światopoglądu który już ktoś przedstawił.
Piszesz że zgłębiasz astral, ale ja często nie rozwijasz wątku, podkreślając że nie będziesz się rozpisywać.
Poświęcasz czas siedząc pisząc i wklejając wątki na portalach, jeśli w jakimś stopniu próbujesz coś przekazać ludziom, większy efekt dało by rozszerzenie tej wiedzy.Mamy tyle gotowych teorii, programów ale ludzie przestali łykać, naukowe podejście przedstawia się poprzez szereg różnych badań, doświadczeń z różnych dziedzin. Miło by było jakbyś wstawiał jakieś linki, podawał źródło do kompletu.
Więcej naświetliła Violet wklejając linki, fajne by było gdyś odniósł się do jej pytań.
Pozdrawiam, kwestię czy jak to napisałeś oskarżenia Cię o wampiryzm, pozostawiam Tobie samemu, mi wystarczy obraz twojej wypowiedzi i reakcji, bez wchodzenia Ci w astral itp.
Avatar użytkownikaKamea Kobieta
 
Posty: 144
Dołączył(a): 07 cze 2013, 09:48
Lokalizacja: Mazowsze
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Wąż Ogień

Re: KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 28 gru 2013, 00:25

Ja nie wiem z czym macie problem ? To jest forum o takiej właśnie tematyce, pojawia sie tutaj odpowiedni post i atakujecie piszącego.

Może komuś nie podoba się ta treść ale niech pozwoli by inny ocenili to sami wypowiadajac tylko wlasne zdanie.

Pytanie do krytykantów (nie umniejszając że krytyka jest potrzebna) jesteście wstanie potwierdzić lub zaprzeczyć że czegoś takiego nie ma na 100 % o czym mowa w 1 poście. ?
calaripayat Mężczyzna
 
Posty: 61
Dołączył(a): 03 maja 2013, 22:58

Re: KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 28 gru 2013, 01:26

Ja nie napisałam ,że nie wierzę, czy neguję
Ja zwracam uwagę na ton, aluzyjność i co odczuwam w tekście Włodka.

A jak ktoś bardzo chce zwracać na coś uwagę to może poświęcić czas na przeczytanie całej strony Pani Wiesławy

http://www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_w ... c_cz1.html


w wielkim skrócie można ogarnąć wiele tematów po to by nie traktować pewnych ludzi i ich wiedzy jako prawdy objawionej tylko wiedzieć, że się uczę i mam prawo nie wiedzieć czegoś z wiedzy lub mam prawo nie wiedzieć czegoś z tego co czułam/ czułem bo nie przeżyłam tego emocjonalnie, bo pierwszy raz postawiłam siebie w takiej życiowo emocjonalnej sytuacji itp. Wiedza, uczucia są razem, o nich przez całe nasze życie się dowiadujemy o sobie jeszcze więcej. Forma podania wiedzy czy uczuć od innych do nas będzie nas zbliżała lub oddalała od drugiej osoby albo na zasadzie przeciwieństw wykluczających się : odpychając przyciągnie nas do siebie.

Nie widzę , nie czuję, nie rozwijam w sobie pewnych zdolności ale przez kilka lat realnie uczyłam się słuchać innych ludzi, tego co mówia, w jaki sposób mówią, nabyłam w ten sposób pewną umiejętność, którą jak wtedy obserwowałam bez podawania tego w formie ezoterycznej może nabyć większość ludzi i wiem, że wielu ludziom wiele by takie ćwiczenia dały a ponieważ są prezentowane bez udziału wiary, NLP czy innych dziwnych metod mogą podwyższać wiedzę i duchowość zarówno osób wierzących jak i nie wierzących i każdego.

Stąd po prostu nawet jeśli czuję po swojemu, że czytając odpowiedzi Włodka specyficznie na nie reaguję to będę reagować zawsze gdy w jego słowach będą: osądy, przesądy, przesada i wyolbrzymianie cech i ludzi "negatywnych", których zwalczają: miłość, dobro i pozytywna energia. To tak nie działa Włodek. Twój obraz w prezentowanej przez ciebie formie przekazujesz innym i w ten sposób nadal prezentujesz pewien "obraz negatywności".

Z pełna świadomością jaką mam i nieświadomością tego co czują i widzą inni w Tobie nadal będę wg mojego odczuwania komentować twoje słowa, które są opiniotwórcze, myślotwórcze i wkładające myślokształty twoje innym ludziom.

Bo co innego podawać wiedzę a co innego podawać oceny i opinie.

Zadałam pytanie czemu dubluje Włodek posty z bardzo konkretnego powodu:
chciałam przeczytać co odpisze . Ale jak widzę jego biznes to nie biznes ludzki - / z Kate Byron :) / tylko biznes dzielenia na wybrańców i wyborców.

o kryształach co kto kiedy i jak zechce:

http://projektinfinitus.pl/swiadomosc/s ... -cz-2.html

http://niezaleznatelewizja.pl/forum/vie ... ?pid=20381

i znów powtórka z rozrywki, forum z tym samym tekstem co tutaj :)

http://istnienie.com.pl/krysztaly-wysla ... nf-63.html

http://www.eioba.pl/a/1yg7/krysztal-jadra-ziemi

http://www.mojenyc.com/pl/component/con ... ztaly.html

i jeszcze ile kto znajdzie, z uporu, upartości, przekory i zdobywania wiedzy od dziecka samej bez pomocy dorosłych uczyłam się i nadal uczę poszukiwać, nawet w necie więc każdy może
by kiedyś zobaczyć tęczę w sobie:)
Avatar użytkownikaVioletHill
Fiolet i Biel we mnie już jest
 
Imię: VioletHill
Posty: 163
Dołączył(a): 24 gru 2012, 13:52

Re: KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 28 gru 2013, 01:35

i wklejam to by zostało jeśłi tamta strona wyłączy się :

http://federacja-reiki.pl/3.html

Wykorzystanie kwarcu różowego do harmonizacji i uzdrowienia

(z kursu Kryształowe Budzenie Duszy, marzec, 2011, Kraków. Jedna z osób prowadzących: dr Krystyna Barczyńska z Zakładu Historii Kultury Materialnej Uniwersytetu Wrocławskiego)


Wyrwane ze swojej naturalnej przestrzeni uzyskane kryształy są mało przydatne do pracy energetycznej. Należy je oczyścić i uaktywnić.
Najbardziej przydatne do pracy oczyszczającej przestrzeni, w której przebywają ludzie to ametyst i morion – odmiana ciemnobrązowa kwarcu dymnego. Dobrym towarzyszem jest kryształ górski. Jeśli chodzi o ametyst, to silniejsza jest odmiana ciemnofioletowego. Lżejszy od morionu jest kwarc dymny i też również dobry jest czarny turmalin. Do pracy uzdrawiającej i harmonizującej najbardziej odpowiedni jest kwarc różowy. Uaktywniony kwarc różowy i kryształ górski ustawione w pokoju, mieszkaniu emanują energią miłości, światła i harmonii, co wspomaga ludziom tam obecnym, domownikom czy gościom uzyskać spokój i harmonię wewnętrzną. Dobrze jest mieć takie kryształy w swoich gabinetach terapeutycznych i doradczych.

Pozostawianie kryształów tych wokół drzew, czy w krzakach we własnym ogródku i w miejscach publicznych nieustannie emanują harmonizującą energią na otoczenie, działając tym samym na ludzi przechodzących i przebywających w tym miejscach. W miejscach, w których gromadzi się energia napięcia, agresji, złości, zdenerwowania lub manipulacji (handlowej, politycznej, religijnej) ulokowania morionu lub ametystu, czy kwarcu dymnego lub turmalinu czarnego (decydujemy intuicyjnie) oczyszcza z negatywnych wibracji i uspakaja miejsca i ludzi.
Kryształy pobudzają przyrodę i dzięki jej wibracji polepsza się życie miasta i ludzi. Ludzka świadomość się przemienia w tych wibracjach, łączy się ona z energią kryształów.

Można pracować na planie miasta ustawiając odpowiednie kryształy w ważnych miejscach, a potem fizycznie energetyzować aktywnymi kryształami drzewa, parki, wody, rzeki. Na przykład, jeśli przez miasto przepływa rzeka, to na jej wejściu, wyjściu z miasta i w centrum (centralnym moście) wrzucić do wody odpowiednie kryształy. W miejscach o wzmożonej obecności ludzi (supermarkety, centra handlowe) w osi na główne wejście ustawić ciemny kryształ (morion, turmalin czarny, kwarc dymny), który działa jak „czarna dziura” - pochłania wszelkie niekorzystne wibracje .
Ciemny ametyst jest bardzo dobry do utworzenia portalu na cmentarzach do odprowadzenia dusz zmarłych do Światła. Taki kryształ, po uaktywnieniu do tej pracy lokuje się w krzaku rośliny wiecznozielonej (na prz. cis), ciemnym ostrzem ametystu do góry.

Oczyszczenie i aktywacja kwarcu „surowego”

1. Fizycznie usunąć pył

2. Zanurzyć do wody i na chwilkę obmyć

3. Medytacyjnie przepuścić go przez 5 żywiołów w ich największej potędze:

3.1 ogień – ma to być mocny ogień, na przykład ognista ława

3.2 woda – potężna woda – wir wodny, gejzer, wodospad

3.3 powietrze – trąba powietrzna, wicher kręcący

3.4 ziemia – wpuścić do centrum Ziemi

3.5 dźwięk – zaśpiewać mu cichutko, na przykład OM, zamruczeć.

4. Podłączyć kryształ mentalnie do serc wszystkich kryształów na planecie.

5. Poprosić Mistrza w-niebo-wstąpionego lub nawet Boga o założenie pierścienia ochrony wokół kryształu

6. Mentalnie podłączyć kryształ z Rubinową Siatką wokół jądra Ziemi i z Chrystusową Krystaliczną Siatką wokół Ziemi

7. Dotknąć go kryształem już zaktywowanym.
2.

Portale do odprowadzenia dusz osób zmarłych– na cmentarzach, wokół kościołów.
Kryształ (ciemny ametyst) przygotowuje się w domu, przy zapalonej świeczce.
Najpierw, przywołuje się Istoty Światła aby przybyły do ametystu wytypowanego do tej pracy i pomogły stworzyć portal do odprowadzenia dusz osób zmarłych. Potem przywołuje się Archanioła Michała aby też zawitał do kryształu i uruchomił taki portal w krysztale ametystu, pomagając duszom w drodze do Światła. Należy odczekać aby wyczuć obecną w krysztale energię Istot Światła, a potem Archanioła Michała, lub chociaż mieć taką intencję.
Na koniec dziękuję.


Doświadczenie z Kościołem Mariackim w Krakowie.

Każdy z grupy miał indywidualnie obejść kościół aby wyczuć rodzaj energii. Obchodziłam kościół dookoła starając się wyczuć energię. Zaczęłam krążenie w prawo od wejścia centralnego. Prawa ściana z płytami pamiątkowymi ludzi zasłużonych emanowała spokojem. Pod koniec ściany jest płyta z reliefem Jezusa na krzyżu. Tam energia była niepokojąca i jeszcze bardziej przy czarnej płycie z Jezusem na krzyżu już na tyłach kościoła. Na tyłach kościoła czułam wyraźnie energię w trzecim oku – odebrałam jako energię manipulacyjną, indoktrynizacji. Przy kolejnej ścianie, bocznej, na której nic nie było, poczułam energię żalu, rozpaczy, płaczu - w czakramie gardła. Frontalnie stając, twarzą do głównych wejść, poczułam mocny ucisk w splocie słonecznym, jak gdyby presję aby wejść. Wszyscy w grupie mieli podobne odczucia.
Razem z grupą obeszliśmy ponownie kościół i wrzuciliśmy w dogodne otwory w ścianie lub przy niej moriony i kwarc dymny.
To działo się w marcu. Parę dni temu, a mamy teraz czerwiec, byłam w Krakowie i miałam możność sprawdzić energie wokół Kościoła Mariackiego. Było tym razem spokojnie.



08.06.2011

Zornica Samardżijewa
by kiedyś zobaczyć tęczę w sobie:)
Avatar użytkownikaVioletHill
Fiolet i Biel we mnie już jest
 
Imię: VioletHill
Posty: 163
Dołączył(a): 24 gru 2012, 13:52

Re: KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 28 gru 2013, 01:45

i może jeszcze to, bo lubię wiedzieć z kogo się cytuje albo daje "swoje twierdzenia":
chyba go doczytam w całości jaka mnie zainteresuje?

http://monamornak.wordpress.com/2012/12 ... wit-bogow/


Opowieść Browna potwierdzają badania przeprowadzone przez doktora oceanografii Verlaga Meyera przy użyciu sonaru. Mężczyzna wykrył dwie piramidy znajdujące się na głębokości 2 tysięcy metrów. Trzy razy przewyższają one rozmiarami piramidy wybudowane przez starożytnych Egipcjan. Co jeszcze ciekawsze, ściany mają idealnie gładką i czystą, szklaną powierzchnię. Odkrycie Meyera zostało zweryfikowane przez innych naukowców z Francji i USA. Udało im się zauważyć piramidę, której bok podstawy wynosi 300 metrów, a wysokość 200. Dzięki szczegółowym badaniom mężczyźni odkryli, że na szczycie budowli znajdują się dwa duże otwory, przez które z bardzo dużą prędkością przemieszcza się woda. Może to wywoływać fale i tworzyć wiry odpowiedzialne za tajemnicze zaginięcia w okolicach Trójkąta Bermudzkiego. Na powierzchni pojawia się także mgła, która skutecznie maskuje zbliżające się niebezpieczeństwo.

Można się zastanawiać, jaką funkcję spełniała piramida. Być może jest ona pozostałością po nieznanej kulturze o bardzo wysokim stopniu zaawansowania technicznego, po której zostały na ziemi wielkie machiny energetyczne. Dlaczego natomiast piramidy znalazły się pod wodą? Badacze przypuszczają, że znajdowały się kiedyś na stałym lądzie, ale w wyniku gwałtownego trzęsienia ziemi, krajobraz zmienił się całkowicie.

Czy jednak cała historia nie jest wyssana z palca? Dużo wątpliwości ma na ten temat doktor Gregory Little, psycholog i badacz zjawisk nadnaturalnych, który bardzo dokładnie przestudiował odkrycie Browna. Wątpi on w to, że Brownowi udało się przebywać pod wodą tak długo. Ponadto, Little otrzymał e-mail od osoby będącej przyjacielem Browna. Stwierdziła ona, że Brown wszystko zmyślił. W 1968 roku dokonano odkrycia Drogi Bimini – kamiennej drogi położonej pod wodą w okolicach wysp Bahama. Przypuszczano, że droga jest znakiem dawnej cywilizacji i prowadzi do podwodnego miasta, którego jednak nie udało się odnaleźć. Brown chciał, by jego nazwisko było łączone z tą sprawą i dlatego właśnie wymyślił swoją przygodę. Z drugiej strony, osoba podająca się za przyjaciela Browna sama mogła wszystko zmyślić. Little mówi więc: “Choć historia wydaje się zbyt naciągana, może być prawdziwa. Kryształ istnieje i wiele osób przysięga, że ma on jakąś tajemniczą moc (…) Nie sądzę, by to było prawdziwe, ale tak naprawdę nie wiem”. Z drugiej strony prawdziwość słów potwierdzają badania innych naukowców, którzy odkryli piramidę. Tylko czy oni naprawdę istnieli? Little ma wątpliwości, bo tak naprawdę nic o nich nie wiemy.

Całej prawdy już nie poznamy. Brown zmarł w wieku 89 lat na początku lat 90. Tajemniczy kryształ znajduje się dzisiaj w posiadaniu Arthura Fenninga z Arizony, przyjaciela Browna. Jeśli chodzi o piramidy umieszczone na dnie morza, wciąż jest cała masa pytań, które czekają na odpowiedzi. „

***

Ostatnio obejrzałam dokument o tym jak to zmieniono zdanie na temat,że tlen tworzy się nad lasami Amazonii bo wykryto, że wciągu nocy teln, który jest tworzony prawie w całości w dzień jest zużywany ale cała działalność przyrody i współpraca oraz zdjęcia satelitarne dały podstawy do twierdzeń,że to ocean tworzy tlen o ile pamiętam dzięki planktonowi.
A więc najważniejsze to czekać na wiedzę ale ja nie mam zamiaru czekać na nią lub dowiadywać się o niej w formie postów Włodka.

Amen.
by kiedyś zobaczyć tęczę w sobie:)
Avatar użytkownikaVioletHill
Fiolet i Biel we mnie już jest
 
Imię: VioletHill
Posty: 163
Dołączył(a): 24 gru 2012, 13:52

Re: KRYSZTAŁY ZIEMI I POLSKI

Post 28 gru 2013, 01:49

Włodekg1 napisał(a):Jest też coś takiego jak nauka ale ty Kamea pewnie o niej nie słyszałaś?
Jeśli mi zarzucasz wampiryzm to jakby dajesz przyzwolenie do tego aby napisać o Tobie , o Twoich intencjach.
Widzę jakie Tobą kierują ale to Twój problem i twoja karma.
Napisałaś też sporo postów ale czy jest w nich jakąś nauka to już inna sprawa, po co je piszes? , możne zastanów się nad sobą zanim innych oczernisz.
Roszczeniowy charakter nie jest dla naszej karmy korzystny.
Zgłębianie astralu nie jest zabawą i aby coś napisać staram się to wiele razy sprawdzić również przez innych bo nie zajmuję się tym sam.
Co do wklejania postów to chyba nie jest to zabronione , jak uważasz że ci się nie podobają to nie czytaj , proste?

Wracając do kryształów to zauważyliśmy że są ich jak na razie dwa rodzaje.
Te opisane wcześniej są wyżej wibracyjne i zasilają nasze nad czakry.
Dzisiaj dzięki postowi na jednych z forów autor naprowadził mnie na takie które są do zasilania czakr ciała fizycznego i myślę że Ci z nas mający czucie energii wyczują ich dobroczynne działanie, a są tutaj tacy.
Jak na razie są w fazie rozruchu ale już daje się wyczuć że jest to pozytywna energia.
Jako że nic się samo nie dzieje tak też nad ich rozruchem pracują najwyżej wibracyjni ludzie na planecie poprzez swoje WJ wraz ze strażnikami kryształów bo każdy takowych posiada inaczej by dawno były zniszczone.



a może to twój blog?
Lokalizacja kryształów Ziemi | Ocean Emocji...
oceanemocji.wordpress.com/.../lokalizacja-krysztalow-...‎Translate this page
Nov 25, 2013 - Od tego momentu wszystko, o czym tutaj napiszę, to informacje uzyskane w drodze mojej komunikacji z kamieniami Ziemi. Jest to moja
by kiedyś zobaczyć tęczę w sobie:)
Avatar użytkownikaVioletHill
Fiolet i Biel we mnie już jest
 
Imię: VioletHill
Posty: 163
Dołączył(a): 24 gru 2012, 13:52

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości