Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.

Jestem początkujący

Post 13 maja 2011, 21:52

Nie dawajcie mi żadnych ostrzeżeń że nie tu wpisałem temat itp . Jestem tu 1 raz i jeszcze się nie połapałem . Chciałbym zacząć przygodę z telepatią . Mam 12 lat . To chyba nie robi różnicy . Dziś próbowałem przesunąć papierek . Narysowałem na pomarańczowej kartce linie położyłem na to biały papierek i próbowałem coś zdziałać . Lecz niestety nic nie wyszło . Nie wiem czemu ale nie moge się skupić wciągle przeszkadza mi oddychanie . Po 2 minutach otwieram oczy i już koniec . Pomóżcie mi z tym . Zadam wam kilka pytań :
Co mam mówić w myślach do siebie aby przesunąć papierek ? ja mówie do siebie wieże że telepatia istnieje wyobrażam sobie ten papierek i wyobrażam sobie jak on sie przesuwa .
Czy mam mieć zamknięte oczy ? Czy otwarte ?
Czy za 1 razem mi się uda ?
Jaką pozycję mam przyjąć najlepiej ?
Jak poćwiczyć tą telepatie ? Joga coś działa ?
ludwiczek98 Mężczyzna
Początkujący Telekineza
 
Imię: Sebastian
Posty: 20
Dołączył(a): 13 maja 2011, 21:40
Droga życia: 10
Typ: 7w6
Zodiak: Euro. Lew , Chinśki Tygrys

Re: Jestem początkujący

Post 13 maja 2011, 22:06

Moim zdaniem niewłaściwie podchodzisz do sprawy. Zanim zaczniesz sztuczki, powinieneś opanować umysł, co jest absolutną podstawą. Oddech nie może być elementem odciągającym uwagę, przeciwnie: powinien pomagać utrzymać obecność. Myśli są tu zbędne - przekonanie ego podczas wykonywania nowej czynności przy małym stopniu "wtajemniczenia" graniczy z cudem. Masz wiedzieć, że się da, wkleić to do swojej podświadomości. Wtedy pozycja będzie bez znaczenia, wystarczą świadomość i ćwiczenia.
PS Istotnie, wiek nie czyni różnicy - liczą się jednak doświadczenie oraz stopień kontaktu z Rdzeniem.
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53

Re: Jestem początkujący

Post 13 maja 2011, 22:44

A jak opanować umysł . Mógłbyś mi pomóc ?
ludwiczek98 Mężczyzna
Początkujący Telekineza
 
Imię: Sebastian
Posty: 20
Dołączył(a): 13 maja 2011, 21:40
Droga życia: 10
Typ: 7w6
Zodiak: Euro. Lew , Chinśki Tygrys

Re: Jestem początkujący

Post 14 maja 2011, 09:58

Opanowanie umysłu składa się na wiele elementów. Podstawą jest zachowanie w ciągu dnia jak największej obecności, to jest bycia swoim obserwatorem. Chodzi o to, żeby myśli i emocje nie wędrowały gdzie chcą, powinieneś nauczyć się skupienia. Poczytaj sobie następujące książki: Richard Bandler - Umysł, jak wreszcie z niego korzystać, Anthony de Mello - Przebudzenie, Eckhart Tolle - Potęga Teraźniejszości (lub inne). Mogą być też Besant Annie - Myślokształty, Aleister Crowley - Księga Jogi i Magiji (nauka obecności), ewentualnie Leszek Żądło - Tajemne moce umysłu. Powinny krótko wyjaśnić Ci, co i jak.
Ostatnio edytowano 14 maja 2011, 11:39 przez Aver, łącznie edytowano 1 raz
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53

Re: Jestem początkujący

Post 14 maja 2011, 10:54

Początkujący forumiwiczu, wystrzegaj się tu niektórych osób, bo Cię zamkną w ziemskich wymysłach, jak archetypy, aniołkowie,buddy i inne bzdury. Poznawaj siebie bez pośredników i nie szukaj tu rozwiązań jak telepatia, bo cholera wie z kim się porozumiesz. Unikaj kontaktów i zmierzaj do równowagi. Unikaj tutejszych treści na PW od ludzi udzielających Ci pomocy. To dzierżawcy lęków i fobii.
Muhad/Dominik Mężczyzna
Tęsknota za wolnością
 
Imię: Dominik
Posty: 16
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 10:39
Droga życia: 3
Zodiak: Panna

Re: Jestem początkujący

Post 14 maja 2011, 11:06

Ludwiczku89!

Moim zdaniem, człowiek, który pragnie bawić się w parapsychologię, pracę z energiami itp. powinien po pierwsze odpowiedzieć sobie na pytanie: dlaczego? Po co mu to? Co chce poprzez to osiągnąć? Jeśli chodzi mu własny rozwój - myślę, że nie ma problemu... Gorzej jeśli chciałby wykorzystać to przeciwko innym lub by osiągnąć własne, egoistyczne cele. Młodzi ludzie (wiem, bo sama się do nich zaliczam ;) ) często wchodzą w te sprawy pod wpływem fascynacji Naruto, X-Menami itp., albo z chęci popisania się przed kolegami - w tym wypadku, raczej niewiele im z tego wyjdzie, a może wręcz zaszkodzić. Jednak jeśli Cię to naprawdę interesuje, przeczytaj wyżej wymienione książki. Mogą Ci pomóc lub zainspirować do czegoś... Może odnajdziesz w nich coś co poruszy Twoją Duszę? Zawsze pamiętaj jednak, by nie wykorzystać informacji jakich tam znajdziesz przeciwko innym i do wszystkiego podchodzić z rozwagą.

Trzymaj się ciepło!
Avatar użytkownikaAramaiti Kobieta
 
Imię: Ola
Posty: 99
Dołączył(a): 10 maja 2011, 20:39
Droga życia: 9
Typ: 4w5
Zodiak: Byk

Re: Jestem początkujący

Post 14 maja 2011, 11:34

Dobrze, ale ja nie mam takich książek . W mojej bibliotece też nic takiego nie ma . Powiedzcie czy ktoś z was miał przygodę z telepatią ?
ludwiczek98 Mężczyzna
Początkujący Telekineza
 
Imię: Sebastian
Posty: 20
Dołączył(a): 13 maja 2011, 21:40
Droga życia: 10
Typ: 7w6
Zodiak: Euro. Lew , Chinśki Tygrys

Re: Jestem początkujący

Post 14 maja 2011, 11:39

Różnorodność form jest świetna - każdy wspomina o czymś innym i posty ładnie się uzupełniają.
Jeśli faktycznie masz ochotę na pracę nad sobą, wspomniane książki możesz znaleźć w Internecie.
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53

Re: Jestem początkujący

Post 14 maja 2011, 11:46

Ja jestem bardzo niecierpliwy. Bardzo fascynuje mnie ta telepatia chciałbym przesunąć lub podnieść centymetrowy papierek . Chciałbym zobaczyć jak to jest . Czy oprócz przeczytania tych książek są jakieś ćwiczenia na telepatie ?
ludwiczek98 Mężczyzna
Początkujący Telekineza
 
Imię: Sebastian
Posty: 20
Dołączył(a): 13 maja 2011, 21:40
Droga życia: 10
Typ: 7w6
Zodiak: Euro. Lew , Chinśki Tygrys

Re: Jestem początkujący

Post 14 maja 2011, 11:56

Bez cierpliwości nie masz co próbować, stanowi fundament jakiegokolwiek rozwoju duchowego/technik paranormalnych. Skoro naprawdę chcesz uczyć się telekinezy, wpisz w Google hasło "telekineza ćwiczenia" i szukaj, to proste.
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53

Re: Jestem początkujący

Post 14 maja 2011, 11:59

Szukałem . Mówią właśnie żeby narysować kreskę na stole położyć papierek i wyobrażać sobie że on sie przesuwa i tak przez min 15 minut . I że wkońcu się uda . Ale ja nie wiem o czym w tym czasie myśleć ktoś mi wytłumaczy ?
ludwiczek98 Mężczyzna
Początkujący Telekineza
 
Imię: Sebastian
Posty: 20
Dołączył(a): 13 maja 2011, 21:40
Droga życia: 10
Typ: 7w6
Zodiak: Euro. Lew , Chinśki Tygrys

Re: Jestem początkujący

Post 14 maja 2011, 12:00

Nie myśleć, robić.
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53

Re: Jestem początkujący

Post 14 maja 2011, 12:04

No robić ale jak ? :|
ludwiczek98 Mężczyzna
Początkujący Telekineza
 
Imię: Sebastian
Posty: 20
Dołączył(a): 13 maja 2011, 21:40
Droga życia: 10
Typ: 7w6
Zodiak: Euro. Lew , Chinśki Tygrys

Re: Jestem początkujący

Post 14 maja 2011, 12:05

Przecież sam to napisałeś - utrzymać w głowie stabilny obraz przesuwającej się karteczki aż poczujesz, że już wystarczy.
Jesteśmy tacy sami, myślimy tak samo - mówimy tylko to w innych językach.
http://chomikuj.pl/aver37
Avatar użytkownikaAver
 
Posty: 141
Dołączył(a): 29 mar 2011, 14:53

Re: Jestem początkujący

Post 14 maja 2011, 12:06

A podczas tego mieć otwarte czy zamknięte oczy ? A Ci kiedyś udało sie zrobić coś z tele patią ?
ludwiczek98 Mężczyzna
Początkujący Telekineza
 
Imię: Sebastian
Posty: 20
Dołączył(a): 13 maja 2011, 21:40
Droga życia: 10
Typ: 7w6
Zodiak: Euro. Lew , Chinśki Tygrys

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości