Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.

Dowód na reinkarnację

Post 02 gru 2010, 00:27

Przeczytajcie ten artykuł, a zwłaszcza jego drugą część:
http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2262

Ta historia jest uważana za jeden z najbardziej udowodnionych przypadków reinkarnacji w dziejach ziemi. Sprawą interesował się Mahatma Gandi. Jego zdaniem był to jeden z wielu, za to stuprocentowo dowiedziony i nie pozostawiający cienia wątpliwości fakt powtórnych narodzin. Poznajmy go.

Najbardziej ciekawy wydaje się jednak czas, który spędziła Santi Dewi w zaświatach. Mówiła o nim niechętnie, gdyż obawiała się, że ta wiedza nie jest dla zwykłych śmiertelników. Przełom nastąpił dopiero wtedy, kiedy szwedzki badacz Stur Lonerstrand spotkał się z Santi Dewi. Wtedy była ona już dojrzałą kobietą, i zgodziła opowiedzieć mu o świecie po śmierci fizycznego ciała.

Polecam ;)
Padaj śniegu!
Avatar użytkownikaJanek Mężczyzna
Ciesz się wszystkim!
 
Imię: Janek
Posty: 23
Dołączył(a): 24 lis 2010, 07:27
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 22
Typ: 9w1
Zodiak: Waga, Koń

Re: Dowód na reinkarnację

Post 02 gru 2010, 16:26

Przeczytalam :- )
Niezla historia, odrodzic sie po smierci na tyle szybko zeby jeszcze moc sie spotkac z bliskimi z poprzedniej inkarnacji ...
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Dowód na reinkarnację

Post 02 gru 2010, 16:44

Większość osób które pamięta swoje inkarnacje pamięta osoby z teraźniejszego otoczenia. Na ten przykład mój przyjaciel z którym schodziłem do podziemi jest teraz moim bratem ciotecznym. Osoby na które trafiam zwyczajnie są znajomymi z poprzednich inkarnacji ot chociażby DzikaJeżyna czy luth.
Trzynasty
 

Re: Dowód na reinkarnację

Post 02 gru 2010, 17:06

Hee ? Czy zechcesz to rozwinąć, bo ja o czymś chyba nie wiedziałam ... ;- )
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: Dowód na reinkarnację

Post 02 gru 2010, 18:58

hahahha :D:D...

Ale to prawda, sporo osób z mojego otoczenia, to osoby z którymi kojarzę jakieś poprzednie wcielenia :) Myślę, że jest ich między 10 a 15 :). Niektórzy są bliskimi znajomymi, z innymi są tylko krótkie epizody co jakiś czas, a jeszcze inni są dość dalekimi znajomymi z którymi czuję więź, ale jakoś nie ma potrzeby podtrzymywania bliższego kontaktu :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron