Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.
Sri Vast
wizjoner i mistyk – pełen radości, miłości i naturalnej mądrości 

Tylko w Lublinie i po raz pierwszy w Polsce: 
24 listopada, godz. 11:30
Collegium Maius - aula Akademii Medycznej, ul. Jaczewskiego 4 w Lublinie

wstęp wolny

Oświecony mistyk i wizjoner z południowych Indii, inspiruje ludzi do poznania swojego całkowitego potencjału, aby tworzyć życie pełne radości, pokoju i harmonii zmierzające w kierunku ekologicznej ery. Jego nauki uświadamiają, jak na nowo możemy odkryć siebie jako naturalne stworzenia, ponad kulturowymi granicami i przejętymi koncepcjami na życie.

„Urodziłeś się obdarzony we wszystko, co jest ci potrzebne, aby zadbać o siebie, o swoje życie. Nigdy nie pomniejszaj siebie. Zbliż się do siebie. Poznaj jeszcze lepiej „samego siebie”. O co chodzi w tym życiu? -jest niesamowitą okazją! Życie jest jak wielki garnek zupy. Wkładasz do niego mnóstwo przypraw, a każda przyprawa nadaje zupie wyjątkowy smak. Tak jest również z życiem. Bez ciebie brakowałoby jednego smaku na tym świecie. Ważne jest, żebyś wiedział, jaką esencję wnosisz w życie. Nie jesteś tutaj przypadkiem. Zawsze doceniaj siebie.

Przez sposób w jaki funkcjonujesz, sposób w jaki myślisz, jak mówisz i działasz, nadajesz kierunek ewolucji. Przez sposób życia na tym świecie nadajesz nowy kierunek świadomości. Nie żyjesz tylko „swoim życiem”. W twoim życiu nie chodzi tylko o ciebie. Ono jest poza tobą.

Troszcz się o swoje ciało w naturalny sposób i odżywiaj swój umysł pozytywnymi informacjami. Bądź zawsze świadomy, że poza każdą identyfikacją, poza tym, co w twoim życiu się wydarzyło, jesteś stworzeniem boskim. 
Wszyscy jesteśmy częścią tego ekosystemu i układu planetarnego i dlatego musimy bardziej zadbać o związek między nami i planetą, na której żyjemy. To jest nasza przyszłość. W tym kierunku się rozwijamy. W kierunku nowej, oświeconej ery, w kierunku nowej ludzkości.”

Sri Vast nawołuje do absolutnego wyzwolenia: 

„Wyzwolenie to objęcie całości życia doświadczaniem. Człowiek wyzwolony nie ma nawet czasu oddzielać i analizować, i rozumieć, czym to jest, ponieważ jest zajęty doświadczaniem chwili. Nie jest zajęty analizowaniem, jest zajęty radowaniem się, jest zajęty przeżywaniem” 

„Wyzwolenie następuje wtedy, gdy nie ma nic do udowodnienia, nie ma potrzeby bycia tym czy owym, ani tym, ani tamtym. Gdy znika potrzeba udowadniania czy uzyskania aprobaty. Gdy szczęście jest absolutnie niezależne i nie opiera się na tym, co dzieje się dookoła, gdy szczęście nie zależy od niczego poza wami. Gdy wolność nie polega na walce z czymś czy walce o coś. Gdy w ogóle nie ma pytania o wolność. To jest wyzwolenie”

Guruji Sri Vast ujawnia niepowtarzalne perspektywy, z których możemy obserwować w inny sposób nasze dzisiejsze życie na tej planecie. Czyni to komunikując się bezpośrednio z boskim źródłem wewnątrz nas. Podczas satsangu ze Sri Vastem każdy znajdzie inspirację dla swoich życiowych pytań. Spotkanie ze Sri Vastem, to cenne i niepowtarzalne momenty objawienia, jakich się doświadcza w obecności oświeconego mistrza. Człowiek doznaje transformacji doświadczając jego obecności czy choćby słuchając, jak śpiewa, czy się śmieje.
Guruji zaprasza wszystkich do zbiorowego dociekania, do wnikania w naturalny stan bytu, wnikania w uczucia, emocje, systemy wartości, uwarunkowania, impulsy, instynkty, poszukiwania, ból, błogie szczęście, dążenie do Boga. 

www.srivast.org 

www.srivast.pl
ugp
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 sie 2011, 13:07

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron