Nauki, pisma, przekazy Mistrzów, wiedza tajemna i drogi odkrywania Świadomości.

Ad Cytatów

Post 24 sty 2006, 19:52

tak mnie natchenlo stosujecie sie do nich czy tylko je tak sobie wypisujecie bo ladnie wygladaja i przypominacie od czasu do czasu :)
?
w.
winegre Mężczyzna
.:błądzący:.
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 maja 2005, 15:50
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 11
Typ: 4
Zodiak: strzelec i smok

Post 26 sty 2006, 00:41

nie do wszystkich da sie stosować. niektore to mysl czlowieka, okreslenie swiata, mozna nad nimi pomyslec, ale czy stosować? raczej nie.
pozdrawiam.
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 27 sty 2006, 15:34

heh ja mam ich z 500 spisanych, w roznych zeszytach, na kartkach, na kompie... :P i przypominam sobie czasem zeby do nich zajrzec bo boje sie ze jakiegos zapomne :P w sumie one daja czasem duuuzo do myslenia... a jak sie duzo mysli to sie duzo zmienia :)
Avatar użytkownikaJera Kobieta
 
Posty: 60
Dołączył(a): 21 sty 2006, 19:21
Lokalizacja: z Miłości ;]
Droga życia: 33
Typ: 7w8
Zodiak: koziorożec

Post 31 sty 2006, 21:33

o, do tego sie stosuje
:)
w.
winegre Mężczyzna
.:błądzący:.
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 maja 2005, 15:50
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 11
Typ: 4
Zodiak: strzelec i smok

Post 31 sty 2006, 23:04

Prawo mistyczne:
"Wszystko, co spotykamy: odczuwamy, słyszymy, widzimy, mówimy i myślimy, jest odbiciem nas samych jawiącym się jako świat, a przez to jest częścią nas. Nosimy to w sobie i to tylko czeka, by nam się ujawnić - wszystko zostało już dawno napisane ręką Boga - my jako ludzie mamy odkryć to, co zostało zapisane w głębi nas samych."

Wynika z tego prawa to, że w pewien sposób musieliśmy żyć tymi aforyzmami. Gdyby tak nie było, nigdy byśmy ich nie spotkali/zobaczyli/przeczytali.

Pozdrawiam
Felyne
 

Post 01 lut 2006, 10:00

Ja np bardzo lubie cytaty. Często zdarza mi sie je używać, a niektore są dla mnie tak wazne ze stały się moimi zyciowymi mottami ( o ile mozna miec kilka takich 'maksym' )
Hmm, moze nie bede wypisywał tu XXX cytatow ale podam jeden, chyba moj ulubiony. Warto zwrocic na niego uwage i przemyslec, moze sie komus z was przyda jesli nie znacie. Albo znacie a zapomnieliscie ...

"Głazz ... To naprawde ładny głaz ..."


Aha, no i nie pamiętam ktory MISTRZ to powiedział, albo pamiętam a nie mowie. Poprostu chodzi mi o to co napisał Gothic w pierwszej odpowiedzi ( no, moze z tym człowiekiem sie nie zgodze) :)
Avatar użytkownikaWhippet Mężczyzna
 
Posty: 17
Dołączył(a): 28 sty 2006, 15:25
Lokalizacja: Cieszyn

Post 01 lut 2006, 12:48

Niektóre cytaty nazywają to, czego sami nie umiemy. Sa słowami, których nam brakuje w danej chwili. A czy sie do nich stosuję? Cytaty sa dla ludzi, a nie na odwrót. Można je stosować w zależności od potrzeby, ale nie na odwrót.
*Talga Vassternich.
*Ternet Nosce.
*Poszukiwacz Prawdy
Forum nie tylko młodych pisarzy -> www.questi.fora.pl
Avatar użytkownikaMesive Mężczyzna
Poszukiwacz Prawdy
 
Posty: 94
Dołączył(a): 07 sty 2006, 19:15
Lokalizacja: k.Częstochowy
Droga życia: 1
Typ: 2w1
Zodiak: Bliźnięta

Post 16 kwi 2006, 23:11

winegre napisał(a):tak mnie natchenlo stosujecie sie do nich czy tylko je tak sobie wypisujecie bo ladnie wygladaja i przypominacie od czasu do czasu

Pytasz bo chcesz komus zasugerować dwulicowość?? :-) Myśle że nawet jeśli dla kogoś jakiś mądry cytat ładnie wyglada i tylko dlatego sobie go wkleja lub wpisuje może być tylko czymś pozytywnym. Niektórzy potrzebują czasu na oswojenie sie z pewną wibracją textu ale napewno nigdy wg.mnie nie jest to złe lub Niepożądane. Możliwe że nie o to Ci chodziło winegre ale to tylko taka moja mała dygresja :-)

Pozdrówka.
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 25 kwi 2006, 22:40

GrzegorzL_Truth witam :)

Piszesz "Pytasz bo chcesz komus zasugerować dwulicowość??. A ja pytam bo pytam. Poprostu. Nic wielkiego. Zazwyczaj bez drugiego czy trzeciegno dna.

Pozdrawiam serdecznie
w.
winegre Mężczyzna
.:błądzący:.
 
Posty: 14
Dołączył(a): 11 maja 2005, 15:50
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 11
Typ: 4
Zodiak: strzelec i smok

Post 25 kwi 2006, 23:57

Zapytałem, ponieważ uargumentowałeś/aś tak:
winegre napisał(a):stosujecie sie do nich czy tylko je tak sobie wypisujecie bo ladnie wygladaja i przypominacie od czasu do czasu

Chciałem rozwiać wątpliwości winegre. Jeśli coś za mocno zasugerowałem a tymbardziej pomyliłem się, przepraszam z góry :-)

Pozdrówka.

GrześL_Truth
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 24 mar 2009, 13:23

:-s "największe szczęście to radość bycia sobą... to radość bycia na właściwej drodze... to radość bycia tu i teraz"

Pozdrawiam,
m.m.
ehehe.pl Akademia Szczęścia
jawmnie Mężczyzna
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 mar 2009, 12:27

Post 13 kwi 2009, 13:55

Co do mnie i wg mnie-dokładnie tak,jak pisze Jawmnie powyżej-najważniejsza jest świadomość tego,że nie musisz nikogo udawać,żę jesteś sobą wszędzie i z każdym,że "kimkolwiek będę,mogę być tylko sobą"-moj cytat w pełni mnie obrazuje.
Kimkolwiek będę,mogę być tylko sobą.
nadzieja84
http://popko.pl/
Avatar użytkownikanadzieja84 Kobieta
Wygrałam życie:)
 
Imię: nadzieja84
Posty: 95
Dołączył(a): 07 lut 2009, 16:25
Lokalizacja: Szczecin
Droga życia: 1
Typ: 2w1(idealistka)
Zodiak: byk

Post 13 kwi 2009, 13:58

PS: szczerze powiedziawszy,to wiele z tutejszych cytatów forumowiczów mi się podoba i niekiedy mi chodzą po głowie,potem chodzę i cytuję;) np.Til ma cytat godny zwrócenia uwagi.
Kimkolwiek będę,mogę być tylko sobą.
nadzieja84
http://popko.pl/
Avatar użytkownikanadzieja84 Kobieta
Wygrałam życie:)
 
Imię: nadzieja84
Posty: 95
Dołączył(a): 07 lut 2009, 16:25
Lokalizacja: Szczecin
Droga życia: 1
Typ: 2w1(idealistka)
Zodiak: byk

Powrót do działu „Mistrzowie, Nauka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron