Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Post 27 sty 2008, 18:32

A tak przy okazji... Mógłbyś wyjaśnić na czym polega inność aur?
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 27 sty 2008, 19:12

Radunia napisał(a):A tak przy okazji... Mógłbyś wyjaśnić na czym polega inność aur?


Jak się tak dobrze zastanowić, to brakuje słów, żeby to opisać (a rzadko mi się to zdarza) :oops:

Może powiem tak: nie "widzę" aury to przede wszystkim, a co za tym idzie nie ma tu mowy o kolorach.
Ale za to czuję ją można powiedzieć pozazmysłowo. Aura zwykłego szarego zjadacza chleba jest cieniutka i płytka, rozróżniam tylko jej dno i wierzch - wierzch mówi mi doskonale o całokształcie osoby - dobra czy zła (w rozumieniu ludzkim); dno - mówi o dwóch rzeczach, o intencjach i o tym czy osoba jest odnaleziona w sobie czy zagubiona. Intencje mogą być ma sie rozumieć złe i dobre :)

Dodam może, że ogromną większość napotykanych przeze mnie ludzi cechują: wątpliwej jakości zamiary (głeboko zakorzeniona interesowność - nad czym ubolewam :( ) i zagubiona dusza, ale za to pozytywnym faktem jest, że spośród setek mijanych ludzi, tylko garstka promieniuje złem w czystej postaci (inna sprawa, że mam 3 takie osoby w bliskim otoczeniu ;( )

Jeśli chodzi o "inność" aury kilku osób tutaj z którymi rozmawiałem to na odległość wyczuwam głęboką i gęstą aurę + coś w rodzaju pretuberancji słonecznych odchodzących od tej aury + nici łączące wasze z moją.

Najbardziej właśnie chodzi o głebokoś (grubość), i gęstość i więź


Mam nadzieje Raduniu, że mniej więcej naświetliłem obraz tego o co mi chodzi, ale naprawde nie da się przyrównać mojego postrzegania aury do ŻADNEGO z podstawowych zmysłów. :-s
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 27 sty 2008, 19:17

Zrozumiałam doskonale - dziękuję serdecznie. Chciałam tyko "zobaczyć" w jaki sposób je postrzegasz.
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 27 sty 2008, 21:32

Radunia napisał(a):Zrozumiałam doskonale - dziękuję serdecznie. Chciałam tyko "zobaczyć" w jaki sposób je postrzegasz.


Tak jak mówie... nie ma takiego słowa w naszej cywilizacji, ani takiego obrazu ani dźwięku który by to w 100% wjaśnił :wink:

Kolejny powód dla którego chciałbym umieć choć trochę władać moimo zdolnościami.. mógłbym pokazywać to parazmysłowo, a nie pisać na forum :-k
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 27 sty 2008, 22:48

na wszystko przyjdzie czas - nic na siłę :)
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 28 sty 2008, 16:07

Pax napisał(a):.. mógłbym pokazywać to parazmysłowo, a nie pisać na forum

Poczytaj sobie książki R.Monroe - tam znajdziesz dużo na ten temat :)
od 05.07.2008 Kontakt ze mną możliwy tylko przez skrzynkę i sporadycznie przez GG.W Niedługim czasie prawdopodobnie mój profil na tym forum zostanie zlikwidowany...powód : "dosyć już słów - teraz jest czas na działanie" :) Pozdrawiam wszystkich!
Avatar użytkownikafreenergy11 Mężczyzna
Sovereign Integral
 
Imię: Rafał
Posty: 88
Dołączył(a): 24 lis 2007, 02:04
Droga życia: 11
Typ: 2w1

Post 31 sty 2008, 00:38

Hmmm... ogólnie piszecie ciekawe rzeczy, czytam z zainteresowaniem, bo rzadko trafiają się dyskusje na temat własnych doświadczeń, a takie dyskusje na prawdę wiele dają. Akurat na channelingach itp. się nie znam, więc nie udzielam się wiele... Tyle co intuicyjnie i z wiedzy_którą_nie_wiedzieć_skąd_mam...
A co do aur... Tak na prawdę nie spotkałem dwóch osób które opisywałyby jak widzą aury dokładnie w taki sam sposób... Ja osobiście 'widzę' tylko energię. Osoby 'przebudzone', świadome itp. można by powiedzieć że się świecą o wiele mocniej od zwykłych przeciętnych ludzi. Poza tym dla mnie te aury energetyczne mają coś co opisuję jako smak, bo do tego dla mnie najbardziej jest zbliżone... I po smaku poznaję rodzaj energii.
Osób dogłębnie złych rzeczywiście nie jest aż tak dużo ;P A jedyną jaką miałem w bliskim otoczeniu z tej bliskości usunąłem ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 14 lip 2008, 20:19

Jest prawdą to co piszecie o aurach jednak z własnego doświadczenia powiem. Że człowiek nie może być zły tylko zły i tyle, każdy ma sojuszników(no prawie każdy) i w odniesieniu do nich jest raczej dobry(sojusznik przyjaciel znajomek ziomek itd.itp.). W odniesieniu do naszej osoby nie jesteśmy wstanie określić jakie nastawienie ma dana osoba do puki nie skieruje ona ku nam swych myśli(jaźni, ektoplazmy czy w co tam wierzycie i co uznajecie). owszem można mieć przeczucie i takie tam ostrzegające nas przed kimś ale to inna para kaloszy. Także można kogoś zranić niechybnie ocenianiem go z góry(nie żebym sam tego nie stosował bo to wygodne:) ). Aha i jeszcze jedno skąd wiesz że osoba którą oceniłeś jako zła nie jest chroniona przez odpowiednią tarczę?:) Z wielkością i świetlistością aury z kolei zauważyłem że jest tak u wielu osób z umiejętnościami że ich aura zaczyna się uaktywniać rozszerzać emanować kiedy używają swoich umiejętności. Także nieraz możemy się zdziwić gdy ktoś nas przewyższa swą siła chociaż na to nie wygląda(rozwojem itp itd jak powyżej jak kto chce to nazwać). Dlatego przy przeprowadzaniu ataków radze atakować tak b wykończyć jednym uderzeniem albo najsłabszą naprawde marną sztuke wstadzie która nie może już sie bronić.
Pozdrawiam
nadzieja matką głupich i przegranych.....
....ale jak kazda matka kocha swoje dzieci.....
....dlatego wysyła je na wojne by sie zabijały?.....
Avatar użytkownikaspike Mężczyzna
night
 
Posty: 98
Dołączył(a): 01 paź 2007, 18:33
Zodiak: Lew

Post 15 lip 2008, 01:37

OT:

spike napisał(a): Dlatego przy przeprowadzaniu ataków radze atakować tak b wykończyć jednym uderzeniem albo najsłabszą naprawde marną sztuke wstadzie która nie może już sie bronić.

Ciekaw jestem Twojego poziomu etycznego, spike. Czy aby nie zatrzymał się na poziomie czworonoga?

Zresztą... pozbierasz, co siejesz.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 17 mar 2009, 23:16

spike napisał(a):Dlatego przy przeprowadzaniu ataków radze atakować tak b wykończyć jednym uderzeniem albo najsłabszą naprawde marną sztuke wstadzie która nie może już sie bronić.

:) Radzę tutaj być ostrożnym, gdyż, jak sam piszesz zdanie wcześniej:
spike napisał(a):Także nieraz możemy się zdziwić gdy ktoś nas przewyższa swą siła chociaż na to nie wygląda
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon
Nazcain czy nie moralne jest pokonywanie swoich wrogów? Lepiej dać się samemu pokonać? A może wiecznie odpierać ataki? O moją moralność to się nie martw, bo zdziwił byś się jak by stała na wyższym poziomie rozwoju niż twoja. Myślę że twoja wypowiedź na temat mojej moralności ukazuje prawdę o twojej własną "rycerzu". Enlil to była rada szkoda że w tych czasach dobrą radę odbiera się jako akt agresji i niedorozwoju. W każdym razie zapewniam cię że nie zamierzam tu z nikim wchodzić w konflikty.
nadzieja matką głupich i przegranych.....
....ale jak kazda matka kocha swoje dzieci.....
....dlatego wysyła je na wojne by sie zabijały?.....
Avatar użytkownikaspike Mężczyzna
night
 
Posty: 98
Dołączył(a): 01 paź 2007, 18:33
Zodiak: Lew

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości