Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

POWINIEN PRZECZYTAC KAZDY

Post 03 mar 2009, 12:41

Jako ze niewiele osob korzysta z linkow (niechec do otwierania kolejnej strony) postanowilam tutaj wkleic jedno z przeslan Istot Wyzszych dotyczace SYTUACJI na SWIECIE.

Cala reszta przeslan ( a jest ich ok 300 ) dostepna jest pod linkiem

http://mirasz.w.interia.pl/przeslania.htm


......O sytuacji na świecie

Sanat Kumara

12 października 2008 roku

JAM JEST Sanat Kumara przyszedłem do was tego dnia po to, żeby udzielić objaśnień dotyczących wydarzeń w świecie.

Z oficjalnych wiadomości wiadomo wam, że sytuacja finansowa w świecie jest niepomyślna, znacie o trzęsieniach ziemi, które stały się częstsze, o huraganach i tajfunach prawie bez przerwy szturmujących wybrzeża Ameryki i Chin. Odczuwacie w swoich sercach wiele z tego, o czym nie podają środki masowego przekazu, a co obiektywnie istnieje na subtelnych planach planety Ziemia.

Tak, macie rację, naprawdę wszystko to to tylko mały i początkowy przejaw wydarzeń, o których was uprzedzaliśmy. Mówiliśmy o tym, że idą zmiany, mówiliśmy, że nadszedł ten czas, w którym podnoszą się wibracje planu fizycznego planety Ziemia, Ziemia wstępuje na nowy poziom energetyczny. Właśnie teraz jest ten czas, kiedy te wibracje bezpośrednio oddziaływają na plan fizyczny planety Ziemia.

Byliśmy z wami bardzo szczerzy przez cały czas, ostrzegaliśmy was o przyszłych wydarzeniach. Dlaczego dziwicie się?

Udzieliliśmy wskazówek na wszystkie przypadki, jak się zachować, co robić i co przedsięwziąć.

Nie mówcie, że wszystko wydarza się zaskakująco, że nic nie wiedzieliście.

Przeczytajcie na nowo nasze przekazy, które udzielaliśmy przez naszą posłanniczkę.

Czytajcie uważnie przez pryzmat obecnych wydarzeń w świecie. Odnajdziecie w naszych przekazach nie tylko ostrzeżenia, lecz konkretne wskazówki, jak wam należy działać, jak się zachowywać, jak przygotować się do tego, co dzieje się i wydarzy w przyszłości.

Znajdujecie się na planie fizycznym, więc przede wszystkim martwi was wszystko, co się dzieje dookoła was na planie fizycznym. Lecz my nawołujemy was do wyższych szczytów, zapraszamy do naszego świata. W naszym świecie będziecie w stanie poczuć siebie w całkowitym bezpieczeństwie pod należytą kontrolą i opieką.

Jesteście przyzwyczajeni do tego, że za każdym waszym wcieleniem trafialiście do waszego przytulnego świata fizycznego. Odczuwacie swoją nierozerwalną więź z waszym fizycznym światem. Sami stworzyliście ten świat. Mówię wam, że już pora, kiedy wam należy zrozumieć i zaakceptować w waszej świadomości, że wasz świat będzie przeobrażony/przemieniony. A dla tych indywiduów, którzy nie osiągnęli należytego poziomu świadomości, bieżące wcielenie może stać się ostatnim przejawem ich indywidualności na planie fizycznym.

Więc dopóki jest jeszcze czas, przemyślcie moje słowa. Zaakceptujcie w swoich sercach i spróbujcie zrealizować w waszych życiach Wielkie Prawo Boskie.

Wszystkie marności świata, stworzone przez waszą niedoskonała świadomość, przestaną istnieć. Pozostanie tylko to, co wieczne. Wasze najlepsze przejawy Ducha. Bezinteresowność, ofiarność i poświęcenie, oddanie, wyższe przejawy Miłości i wiele innych rzeczy pozostaną razem z wami w Nowym Świecie. Wtedy, gdy stary świat odejdzie w niebyt, jego miejsce zajmie Nowy Świat.

W tym świecie nie pozostanie miejsca żadnym ludzkim ujemnym przejawom. W tym świecie pozostanie do życia tylko to, co wieczne, tylko to, co jest przejawem najlepszych ludzkich cech. Te cechy będą powielać się i rozwijać. Lecz wszystkie niepotrzebne będą zmiecione i zniszczone.

Nie ma o czym niepokoić się i martwić. Zdajcie się na Wielkie Prawo tego Wszechświata.

Z tymi, którzy wierzą, którzy kochają, którzy ufają, z tymi nic się nie stanie. Wierzcie mi.

Jestem z wami. Wszystkie Wyższe Zastępy są z wami. Więc będziemy pomagali do końca każdemu, w kim żyje Boska monada, w kim ujawniła się Boska istota.

Nikomu z naszego grona nie jest dane zniknąć bez śladu. Wszystko stanie się tak, jak jest opisane w świętych księgach przeszłości i teraźniejszości.

Bóg jest z wami! Nie bójcie się zmian!

JAM JEST Sanat Kumara. OM.
Avatar użytkownikagrazka44ch Kobieta
 
Imię: Grazka
Posty: 36
Dołączył(a): 09 lut 2009, 12:07
Lokalizacja: Szwajcaria - Trelex
Zodiak: Skorpion

Post 03 mar 2009, 22:00

Pytanie: dlaczego umieszczasz trzy razy na forum ten sam post w trzech tematach?
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 03 mar 2009, 23:47

Til napisał(a):Pytanie: dlaczego umieszczasz trzy razy na forum ten sam post w trzech tematach?


By wiecej ludzi przeczytalo, uwazam ze to bardzo wazne przeslanie.
Avatar użytkownikagrazka44ch Kobieta
 
Imię: Grazka
Posty: 36
Dołączył(a): 09 lut 2009, 12:07
Lokalizacja: Szwajcaria - Trelex
Zodiak: Skorpion

Post 05 mar 2009, 20:46

uwazam ze to bardzo wazne przeslanie.


Ważne,ważne aż wstawię to na bloga ;]
Avatar użytkownikaŚwiatło
 
Posty: 45
Dołączył(a): 02 sty 2009, 02:44
Droga życia: 11
Typ: 2w1
Zodiak: Lew

Post 06 mar 2009, 08:20

Światło napisał(a):Ważne,ważne aż wstawię to na bloga ;]



Moge Ci tylko podziekowac .

Grazka.
Avatar użytkownikagrazka44ch Kobieta
 
Imię: Grazka
Posty: 36
Dołączył(a): 09 lut 2009, 12:07
Lokalizacja: Szwajcaria - Trelex
Zodiak: Skorpion

Post 09 mar 2009, 01:52

Grazka a może czasem pomyślisz samodzielnie?
Cokolwiek piszę to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
Avatar użytkownikawiasa Mężczyzna
STRAŻNIK
 
Posty: 85
Dołączył(a): 04 lip 2008, 00:09
Lokalizacja: Sosnowiec
Droga życia: 2

Post 09 mar 2009, 10:22

wiasa napisał(a):Grazka a może czasem pomyślisz samodzielnie?


Wazniejsze jest dla LUDZKOSCI wiedziec to co Istoty Wyzsze maja nam do przekazania anizeli to co ja mysle. Ja jestem w tym samym swiecie wychowana co Wy, pelnym nalecialosci cywilizacyjnych, chaosu informacji i deformacji myslowych narzuconych przez spolecznosci lokalne i instytucje.
Czy cos Ci to da, ze powiem, iz jestem Istota wszechswiatowa, od ktorej zalezy zbiorowa swiadomosc naszego wszechswiata? Czy fakt , ze uwazam iz kazda moja mysl i slowo ma wplyw na podnoszenie wibracji naszej planety a tym samym naszego swiata lokalnego?-- czy te moje mysli cos CI dadza?

Pozdrawiam
Avatar użytkownikagrazka44ch Kobieta
 
Imię: Grazka
Posty: 36
Dołączył(a): 09 lut 2009, 12:07
Lokalizacja: Szwajcaria - Trelex
Zodiak: Skorpion

Post 09 mar 2009, 23:38

Wazniejsze jest dla LUDZKOSCI wiedziec to co Istoty Wyzsze maja nam do przekazania anizeli to co ja mysle.


Parafrazując: " Owieczka "

chaosu informacji i deformacji myslowych narzuconych przez spolecznosci lokalne i instytucje.


I lepiej żeby jakieś "istoty wyższe", które widzisz tylko w słowach księgi Uranti robiły wszystko za Ciebie,zamiast samej się zmieniać i otoczenie;>?

Czy cos Ci to da, ze powiem, iz jestem Istota wszechswiatowa, od ktorej zalezy zbiorowa swiadomosc naszego wszechswiata? Czy fakt , ze uwazam iz kazda moja mysl i slowo ma wplyw na podnoszenie wibracji naszej planety a tym samym naszego swiata lokalnego?-- czy te moje mysli cos CI dadza?


Po primo to chyba tak do końca nie jest ^^

A po sequndo to każda riposta skończy się zasłanianiem wyższym czy w moim przypadku "Niższym" stopniu oświecenia. Ale proszę mi powiedzieć,czy oświecenie to rzeka,którą brniemy sami czy może coś z góry narzucone,nic własnego myślenia i przyjmowanie wszystkiego na ślepo? Jak owieczki mocherowe .
Klimek Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 73
Dołączył(a): 31 sty 2009, 02:53
Lokalizacja: Skierniewice
Droga życia: 1
Zodiak: Bliźnięta

Post 10 mar 2009, 00:19

Juz kiedys napisalam, ludzkosc tak wszystko zdeformowala, swiadomie czy tez nie, ze nie ma autorytetow na tej ziemi, po ukonczeniu teologii na KUL-u zostalam antyklerykalem, od naukowcow nie dowiesz niczego wiecej jak tego, ze nic nie wiedza, jeszcze tego nie dowiedli, biblia poprzekrecena na tysiace sposobow , i gdzie szukac PRAWDY?????????????? Rodzice nasi bladzili i bladza do tej pory od nieszporow po roraty, kosciol na nielatwe pytania nabiera wody w usta, wiec...................?????????????????

Ja wybralam inna WIEDZE, a kazdy moze wybrac tylko i wylacznie na poziomie , gdzie jego swiadomosc siega.

Mozesz wszystko odrzucic, cokolwiek i gdziekolwiek jest napisane, a ZYCIE pokaze juz niedlugo gdzie i jaka jest PRAWDA.
Avatar użytkownikagrazka44ch Kobieta
 
Imię: Grazka
Posty: 36
Dołączył(a): 09 lut 2009, 12:07
Lokalizacja: Szwajcaria - Trelex
Zodiak: Skorpion

Post 10 mar 2009, 00:32

I lepiej żeby jakieś "istoty wyższe", które widzisz tylko w słowach księgi Uranti robiły wszystko za Ciebie,zamiast samej się zmieniać i otoczenie;>?


I jak zwykle nie dostałem odpowiedzi wprost :) " Nabieranie wody w usta"

od naukowcow nie dowiesz niczego wiecej jak tego, ze nic nie wiedza,


Przeszczepy serca,elektronika,szczepionki, etc etc etttttccccc...

Kościół to nie jedyna instytucja, Chrześcijaństwo nie jedyna religia,więc ze skrajności w kolejną skrajność Pani wpadła.

Ja wybralam inna WIEDZE, a kazdy moze wybrac tylko i wylacznie na poziomie , gdzie jego swiadomosc siega.

Mozesz wszystko odrzucic, cokolwiek i gdziekolwiek jest napisane, a ZYCIE pokaze juz niedlugo gdzie i jaka jest PRAWDA.



Więc proszę mi nakreślić na jakim poziomie jest Pani świadomość :)
Nie odrzucam wszystkiego, ja wszystko poddaje wewnętrznej analizie. Nie opieram się na biblii czy na nauce.I że niby "PRAWDĄ" jest ta cała księga Urantii? Może by tak kiedy wyjść z ciała i zobaczyć jak się sprawy mają :>? Skoro jest Pani na tak wysokiej świadomości,to dotarcie do Wyższych bytów chyba nie będzie stanowiło problemu:>
Klimek Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 73
Dołączył(a): 31 sty 2009, 02:53
Lokalizacja: Skierniewice
Droga życia: 1
Zodiak: Bliźnięta

Post 10 mar 2009, 01:57

Klimek napisał(a):I jak zwykle nie dostałem odpowiedzi wprost Smile " Nabieranie wody w usta"


Biedny Klimek:)..czuję,że aż wszystko w tobie siedzi,że aż kipisz,by się wypowiedzieć co w Tobie siedzi:)-będzie łatwiej,jak Ty się wypowiesz co wiesz,co Cię dręczy,co chciałbyś wiedzieć,dostaniesz odpowiedzi nie od jednej osoby,której się czepiłeś-bez urazy;-p-ale także od wszystkich forumowiczów,którzy chętnie się z Tobą wiedza podzielą:) -chyba o to właśnie chodzi:)
pozdrawiam.
Kimkolwiek będę,mogę być tylko sobą.
nadzieja84
http://popko.pl/
Avatar użytkownikanadzieja84 Kobieta
Wygrałam życie:)
 
Imię: nadzieja84
Posty: 95
Dołączył(a): 07 lut 2009, 16:25
Lokalizacja: Szczecin
Droga życia: 1
Typ: 2w1(idealistka)
Zodiak: byk

Post 10 mar 2009, 08:01

czuję,że aż wszystko w tobie siedzi,że aż kipisz,by się wypowiedzieć co w Tobie siedzi:)-

Przecież właśnie to robię.

,co Cię dręczy,co chciałbyś wiedzieć,dostaniesz odpowiedzi nie od jednej osoby,której się czepiłeś


Pytania zadaję, a akurat tylko ta Jedna osoba, która najwięcej prawi na ten temat nie daje jasnych odpowiedzi albo ignoruje pytania .
Klimek Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 73
Dołączył(a): 31 sty 2009, 02:53
Lokalizacja: Skierniewice
Droga życia: 1
Zodiak: Bliźnięta

Post 10 mar 2009, 08:43

Kazdy dostaje od zycia to co wytworzyl sam

. Jesli nie umiesz czytac a tylko sie CZEPIAC wiec tak tez bedzie Twoje zycie wygladalo, Mysle, ze nawet przeszczepy tutaj nic nie pomoga.
Avatar użytkownikagrazka44ch Kobieta
 
Imię: Grazka
Posty: 36
Dołączył(a): 09 lut 2009, 12:07
Lokalizacja: Szwajcaria - Trelex
Zodiak: Skorpion

Post 10 mar 2009, 20:26

Kazdy dostaje od zycia to co wytworzyl sam


A z racji tego,że Pani nie wytworzyła nic,to nic nie dostanie :>?


. Jesli nie umiesz czytac a tylko sie CZEPIAC wiec tak tez bedzie Twoje zycie wygladalo


Nie umiem czytać czego? Tego,że na większość pytań nie dostaję odpowiedzi? Nawet ślepy może przeczytać taką "odpowiedź" ^^
Jeśli czepianianiem nazywa Pani brnięcie do źródła czego kolwiek,to tak jestem czepialski ,a ta czepialskość wyzwoliła mnie z pod okowów Chrześcijaństwa i doprowadziła mnie do ezoteryki. Nie potrzebuję jakieś kolejnej ,cytując kogoś z użytkowników forum " księgi objawionej", bo ona może być tak samo prawdziwa jak biblia,koran czy 10 postulatów kościoła Google,który i tak jest bardziej wiarygodny niż wspomniane wcześniej banialuki :)


Skoro jest Pani tak oświecona ,to proszę "nakierować" mnie na "prawdę" ,a nie omijać pytania i kierować do kolejnych cytatów z księgi Urantii. Zarzuca mi pani czepialstwo,a pewnie gdzieś w środku zaciemnienie ,szorstkość,grubiaństwo czy nawet zamierzoną złośliwość. Ale z doświadczenia wiem,że najłatwiej się dochodzi do faktów prostym jezykięm i jasnymi komunikatami.
Klimek Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 73
Dołączył(a): 31 sty 2009, 02:53
Lokalizacja: Skierniewice
Droga życia: 1
Zodiak: Bliźnięta

Post 10 mar 2009, 23:25

Kazdy wybiera swoja wiedze jak i droge
Avatar użytkownikagrazka44ch Kobieta
 
Imię: Grazka
Posty: 36
Dołączył(a): 09 lut 2009, 12:07
Lokalizacja: Szwajcaria - Trelex
Zodiak: Skorpion

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron