Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Post 11 mar 2009, 00:17

a kto usłyszał te wypowiedzi od istot wyższych?? i co to za "istoty wyższe"? A może one same napisały te przekazy?
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 11 mar 2009, 02:01

morphia napisał(a):i co to za "istoty wyższe"?

Ja jestem istota wyzsza, od Ciebie przynajmniej o jakies 20 cm ;) :D
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 12 mar 2009, 00:38

morphia napisał(a):a kto usłyszał te wypowiedzi od istot wyższych?? i co to za "istoty wyższe"? A może one same napisały te przekazy?


Pod tym linkiem poznasz odpowiedzi na Twoje pytania.http://mirasz.w.interia.pl/przeslania.htm
Avatar użytkownikagrazka44ch Kobieta
 
Imię: Grazka
Posty: 36
Dołączył(a): 09 lut 2009, 12:07
Lokalizacja: Szwajcaria - Trelex
Zodiak: Skorpion

Post 12 mar 2009, 00:40

Meph napisał(a):
morphia napisał(a):i co to za "istoty wyższe"?



http://mirasz.w.interia.pl/przeslania.htm Pod tym linkiem znajdziesz odpowiedz.
Avatar użytkownikagrazka44ch Kobieta
 
Imię: Grazka
Posty: 36
Dołączył(a): 09 lut 2009, 12:07
Lokalizacja: Szwajcaria - Trelex
Zodiak: Skorpion

Post 12 mar 2009, 03:55

Pokwapilem sie wejsc na tego linka i oprocz zbioru tych... textow, nie dowiedzialem sie nic. Skad czlowiek posiadl te texty, spadly z nieba, znalazl w ziemi, rozszyfrowal jakis kod niebianski, odczytal sygnaly z kosmosu czy jak? Mnostwo linkow do tych tekstow i zero konkretow, skad to sie wzielo, gdzie to znalezli, czegokolwiek. Moze poprostu slabo szukalem na tej stronie, jesli tak to przepraszam.

Jako ze nigdy wczesniej nie interesowalem sie tymi 'przeslaniami istot wyzszych' to postanowilem przeczytac chociazby ten text ktory wkleilas do postu. Szczerze? Rowniez niczego sie z niego nie dowiedzialem... Nic poza tym co juz wiem. Gdzies wyczytalem "czy was nei ostrzegalismy przed...". Mysle ze osoby ktore maja troche oleju w glowie i wiedzy jak funkcjonuje np. system ekonomiczny itp. potrafi przewidziec co sie stanie po jakims okresie, ze bedzie krach, ciezka sytuacja albo ze bedzie dobrze itd. To ze potrafimy przewidziec rozne zjawiska pogodowe, (narazie moze nie na zbyt duzy odcinek czasu, ale to narazie [dawniej w ogole nei potrafilismy]) zawdzeczamy nauce wiec nie pisz:
grazka44ch napisał(a):od naukowcow nie dowiesz niczego wiecej jak tego, ze nic nie wiedza, jeszcze tego nie dowiedli

Gdyby nie nauka tkwilibysmy nadal w epoce kamienia albo jescze wczesniej. Fakt nastepowania efektu cieplarnianego i jego zagrozen odkryl czlowiek lata temu, jakos nie potrzebowal do tego przeslan. Ludzie ostrzegali sie nawzajem i co, nic. Moze Ty o tym nie slyszalas i teraz mowisz ze naukowcy niczego nie dokonuja, ale to nie ich wina ze nie potrafilas ich uslyszec tylko twoja. Nie trzeba byc 'istota wyzsza' zeby przewidziec nastepowanie po sobie pewnych zjawisk i metod na to zeby sie przed nimi chronic, badz przynajmniej w jakis sposob je opozniac lub unikac. Nauka idzie caly czas do przodu, dzis nie znamy szczegolow ale za jakis czas poznamy, tak jak bylo z cala znana juz nam teraz wiedza.
Gdybys poznala troche nauki z dziedziny geografi to wiedzialabys ze np trzesienia ziemi wywolane sa ruchami plyt tektonicznych (ktore istnieja odkad powstala ziemia), tsunami i inne fale oceaniczne sa wywolane wlasnie miedzy innymi trzesieniami ziemi, wybuchami wulkanow itp, ze tajfuny, huragany wystepuja w okreslonych miejscach z okreslonym klimatem, ze zderzenie sie jakichs tam frontow zimnych i cieplych powoduje... I ja o tym wszystkim uczylem sie juz w podstawowce, wiec nie potrzebuje przekazow w ktorych mi powiedza jakies istoty "czy was przed kataklizmami nie ostrzegalismy..." Tak jest od wiekow, tylko media jescze tak nei funkcjonowaly wiec w Polsce w ktorej nie ma tak wyrazistych wydarzen o niczym nie wiedziano, bo niby skad... Teraz sie o wszystkim mowi, co sie dzieje na drugiej stronei globu, ale sek w tym ze takie kataklizmy byly zawsze tylko z roznym nasileniem, zaleznie od nastepujacego klimatu. Ale czlowiek o tym wie, przynajmniej ten ktory nauka sie interesuje a nei sama biblia, przekazami i filmidlami sf.

Ja to widze tak, zwykly czlowiek/ludzie napisal sobie swoje przemyslenia, badz nawet zwykle opowiastki, ktos to rozdmuchal i powstala kolejna 'biblia' bo nadanu temu jakas nadwizje nadistot. Moze nie tak jescze silna bo nowa.
grazka44ch napisał(a):Wazniejsze jest dla LUDZKOSCI wiedziec to co Istoty Wyzsze maja nam do przekazania anizeli to co ja mysle.

Brzmi to mniej wiecej tak "Nie mysl tylko wierz" Noo, czyli powtorka z rozrywki. Slepo do przodu. Nauka jest nedzna bo nie potrafi wszystkiego udowodnic ale przekazy niewiadomego pochodzenia sa OKej :) A pisalas ze po KULu stalas sie antyklerykalem, ciekawe dlaczego... Biblia ma tysiace wersji, zgadzam sie, ciekawe ile ich maja te przekazy. I dlaczego tak silnei wierzysz w to jakze niewyjasnialne istnienie tych istot, skad one sie wziely, czy naprawde sa, skad o Uranti i skad ono sie wzielo, skad te tlumaczenia , gdzie ten oryginal.

Moze czlowiek musial sie podszyc pod 'istoty wyzsze' zeby ktokolwiek go posluchal :D Bo czlowiek to tylko czlowiek, kto go bedzie bral na powaznie, wezmy cos nowego, niestandardowego...
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 12 mar 2009, 21:38

Hehe;) Ten kto napisał "Księgę Uranti",musi być alfą i omegą w dziedzinie różnych religii a także kosmogonii..zaiste,dziwna ta Księga,w zasadzie nie wiadomo,co o niej myśleć
Kimkolwiek będę,mogę być tylko sobą.
nadzieja84
http://popko.pl/
Avatar użytkownikanadzieja84 Kobieta
Wygrałam życie:)
 
Imię: nadzieja84
Posty: 95
Dołączył(a): 07 lut 2009, 16:25
Lokalizacja: Szczecin
Droga życia: 1
Typ: 2w1(idealistka)
Zodiak: byk

Post 31 mar 2009, 07:24

Heja.

No i po jaką.... wkręcacie grazkę 44 ch.
Nie zgadzam się z nią ale ten nalot jest nie na miejscu.

Mephsiu - joga 2 ?
Cokolwiek piszę to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
Avatar użytkownikawiasa Mężczyzna
STRAŻNIK
 
Posty: 85
Dołączył(a): 04 lip 2008, 00:09
Lokalizacja: Sosnowiec
Droga życia: 2

Post 31 mar 2009, 13:00

wiasa napisał(a):Heja.

No i po jaką.... wkręcacie grazkę 44 ch.
Nie zgadzam się z nią ale ten nalot jest nie na miejscu.

Mephsiu - joga 2 ?


No co ty Wiaso,Meph na pewno stosuje joge..wystarczy spojrzeć na jego czerwonego diabełka;))-joke-bez obrazy!:)

Nikt nie robi nalotu,po prostu tak wyrażają swe zdanie,ja mam szacunek dla każdej osoby i każdego wyrażonego zdania,na prawde.
Ale wydaje mi się,że im chodzi o to,że jak wkraczasz na początkową fazę rozwoju duchowego wczytując się gorąco we wszystkie ksiązki,księgi i informacje bezgranicznie im o ufając,to w końcu natrafisz na mur nie do przebicia..już niedawno ktoś tak własnie tutaj to napisał..jeśli się mylę,to mnie poprawcie.
Kimkolwiek będę,mogę być tylko sobą.
nadzieja84
http://popko.pl/
Avatar użytkownikanadzieja84 Kobieta
Wygrałam życie:)
 
Imię: nadzieja84
Posty: 95
Dołączył(a): 07 lut 2009, 16:25
Lokalizacja: Szczecin
Droga życia: 1
Typ: 2w1(idealistka)
Zodiak: byk

Post 31 mar 2009, 19:15

ale Ty też masz swoje racje,ludziom trzeba czasem dać kopa;-P
Kimkolwiek będę,mogę być tylko sobą.
nadzieja84
http://popko.pl/
Avatar użytkownikanadzieja84 Kobieta
Wygrałam życie:)
 
Imię: nadzieja84
Posty: 95
Dołączył(a): 07 lut 2009, 16:25
Lokalizacja: Szczecin
Droga życia: 1
Typ: 2w1(idealistka)
Zodiak: byk

Post 31 mar 2009, 20:54

HI,HI
Czerwony diabełek - to chyba coś z kundalini ?
Cokolwiek piszę to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.
Avatar użytkownikawiasa Mężczyzna
STRAŻNIK
 
Posty: 85
Dołączył(a): 04 lip 2008, 00:09
Lokalizacja: Sosnowiec
Droga życia: 2

Post 01 kwi 2009, 10:51

wiasa napisał(a):HI,HI
Czerwony diabełek - to chyba coś z kundalini ?

Możliwe;D
No dobra,skoro posty zbaczają na mało rozsądne tematy,nie mające już nic wspólnego z powyższym-głównym- tematem-a jako że Nazcaina nie widać-zamykam ten temat i dalsze jego dyskusje;)
Kimkolwiek będę,mogę być tylko sobą.
nadzieja84
http://popko.pl/
Avatar użytkownikanadzieja84 Kobieta
Wygrałam życie:)
 
Imię: nadzieja84
Posty: 95
Dołączył(a): 07 lut 2009, 16:25
Lokalizacja: Szczecin
Droga życia: 1
Typ: 2w1(idealistka)
Zodiak: byk

Re: POWINIEN PRZECZYTAC KAZDY

Post 29 kwi 2009, 16:59

Pewnie niepotrzebnie odgrzebuje temat,ale:

1.Data proroctwa: 12 .10.2008,
2.Data postu z tekstem: 03.03.2009.

Zla sytuacja finansowa,huragany itp.byly juz przed 12.10.2008.Ta "Istota Wyzsza" nic nowego nie powiedziala.
Wniosek:
Wartosc przepowiedni zerowa.Przydatnosc: tez zerowa.

Kto i po co wymysla te bzdury?Zrozumialbym jeszcze,gdyby motywem bylo zarobienie kasy,ale tutaj przeciez nikt na nikim nie zarobi.
stancom Mężczyzna
 
Imię: Jan
Posty: 188
Dołączył(a): 19 kwi 2009, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 3
Typ: 8w7
Zodiak: Lew/koń

Re: POWINIEN PRZECZYTAC KAZDY

Post 30 kwi 2009, 21:38

@stancom
Może to styl promocji tych 'szatańskich' książek o końcu świata? ; )
Faktycznie te wielkie proroctwo można rozbić o kant tyłka. Ludzie czekali czekali aż nic się nie stało. Jaki wniosek? Pewnie fanatycy uwierzyli ze data wizyty kosmitów została przełożona i dalej czekają.
'Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.'
Avatar użytkownikaTwójCień Mężczyzna
micro_space
 
Posty: 100
Dołączył(a): 02 kwi 2009, 21:30

Re: POWINIEN PRZECZYTAC KAZDY

Post 01 maja 2009, 07:13

Nie klasyfikuje niczego na "szatanskie" i "dobre", pan o nazwisku Rydzyk nie jest dla mnie autorytetem :wink: .
Zadajac pytanie chodzilo mi o zastanowienie sie,dlaczego na tym forum ktos zamieszcza obszerny artykul nt. takiego proroctwa i jaki ma w tym cel.Tutaj raczej nie ma idiotow i nikt w takie rzeczy nie wierzy (?) , a osoba zamieszczajaca ten tekst musiala sobie z tego zdawac sprawe.
stancom Mężczyzna
 
Imię: Jan
Posty: 188
Dołączył(a): 19 kwi 2009, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 3
Typ: 8w7
Zodiak: Lew/koń

Re: POWINIEN PRZECZYTAC KAZDY

Post 01 maja 2009, 14:59

Drodzy czytajacy i NIEczytajacy, tylko zycie pokaze co z tego jest prawda.
Avatar użytkownikagrazka44ch Kobieta
 
Imię: Grazka
Posty: 36
Dołączył(a): 09 lut 2009, 12:07
Lokalizacja: Szwajcaria - Trelex
Zodiak: Skorpion

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron