Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
misterix zerknij na pw
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Nie wiem o co chodzi, ale nic do mnie na pw nie doszło. Nie da rady zobaczyć tego, co mi wysłałeś na pw, w tym temacie? Chyba że to poufne, to proszę o ponowne wysłanie, ewentualnie podam email: michallllionix@hotmail.com. :)
misterix Mężczyzna
 
Posty: 72
Dołączył(a): 21 lis 2010, 22:57
email też nie doszedł?
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Niestety - nie. Hm, może podam moje gg, jeśli to jeszcze aktualne :) 6901536
misterix Mężczyzna
 
Posty: 72
Dołączył(a): 21 lis 2010, 22:57
Od 2011 01 05 zaczną do Ziemi docierać fale energii podobnej do tej jaka zawita do nas pod koniec 2012 roku ,tylko w dużo mniejszym natężeniu ale już na zauważalną , odczuwalną przez ludzi i przyrodę skalę.
Jest to swego rodzaju ostrzeżenie dla tych ludzi którzy pielęgnują u siebie czarną aurę i niskie wibracje , którzy wytwarzają dużo czarnej energii i zanieczyszczają nią całą Ziemie.
Jest taka prawidłowość że tam gdzie się spotka czarna energia z tą jasną następuje zawirowanie , coś w rodzaju walki , a skutki uboczne będą niestety widoczne i niezbyt budujące.
Przyroda pierwsza da nam do zrozumienia że ludzie napsocili ponad wszelką miarę i będziemy mieli np powodzie , zalewanie lądu ,wiatry i wiele zjawisk pogodowych , które może nie będą wielkimi katastrofami ale będą wyraźnie ,widoczne i odczuwalne.
Również ludzie solidnie , fizycznie odczują co się dzieje po spotkaniu podwyższonych wibracji.
Im kto nagromadził więcej czarnej energii wokół siebie,jest największym sceptykiem ,najwięcej szkodzi innym i sobie,tym dotkliwiej może odczuwać działanie światła.
Było poszerzenie oczek siatki ,przez co mamy stały zwiększony napływ jasnej ,gorącej energii o czym już pisałem zresztą i teraz nałożą się fale nowego światełka, może być ciekawie.
Temperatura podnosi się co roku o 1 stopień i docelowo w sumie ma to być 5 stopni, co chyba widać po topnieniu lodowców.
Ale za nim to do końca nastąpi to zimna też zażyjemy i to możliwe już w tym roku.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Kiepsko z tymi powodziami XD
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Link do dobrego wywiadu z Davidem Icke z napisami po polsku (13 czesci, warto calosc zobaczyc):

http://www.youtube.com/watch?v=OQi9jAz-mLU&feature=related

Tak czy owak suma sumarum wszystko bedzie dobrze :D

pozdrawiam
Mijają dni i noce, wieki zakwitają jak kwiaty. A ty naucz się czekać. - Rabindranath Tagore.
Avatar użytkownikadanzig
 
Posty: 44
Dołączył(a): 25 cze 2010, 16:04
Droga życia: 9
Typ: 5w4
Zodiak: strzelec/smok
Mam sygnały od znajomych że dostają telepatycznie niepokojące informację o różnych zagrożeniach na wielu kontynentach planety.
Weźmy Amerykę Północną gdzie ludzie nagromadzili wielkie ilości czarnej energii przez swoje żądze posiadania , bogactwa , czyli poprzez tzw wyścig szczurów.
Od dawna z troską przyglądamy się temu lądowi i niestety nie bezpodstawnie.
Tam czarna energia jest jak zamarznięta smoła,którą ciężko rozpuścić, oczyścić.
Teraz gdy dopłyną wstępne fale światła z centralnego słońca to może być nie ciekawie.
Prognozy mówią że mogą wystąpić trzęsienia ziemi, huragany , trąby powietrzne których tam i tak nie brakuje.
Coś też przyszło o zamachach terrorystycznych , zamieszkach i takich jakby wojenkach lokalnych.
Ponieważ z Polski wyszła tzw iskra duchowa, najwięcej ludzi odpowiedziało na telepatyczny apel duchowych przywódców planety, i ludzie na poziomie duszy rozpoczęli prace ze światłem i toteż mamy jeden z najmniej zabrudzonych rejonów Ziemi i jest nadzieja że nas najmniej przykrości spotka.
Oczywiście jest sporo osób które z uporem trwają po stronie mroku i oni niestety najdotkliwiej odczują spotkanie z falą energii.
W sumie to nie będą jakiegoś ostateczne kataklizmy, ale będą one na tyle widoczne żeby ludzie się zastanowili że na przykład to co piszę ja i mnie podobni jest stu procentową prawdą , czy tego chcą czy nie i ich to dotknie.
Tego mogą być pewni.
Przyglądajmy się sobie , bliskim , znajomym jak reagujemy na nową energię.
To może nas wiele nauczyć o prawie przyczyny i skutku czyli prawie karmy. od której nikt nie ucieknie.
Na razie tyle.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
Na pewnym forum przeczytałem że podobno północ Polski zostanie zalana i z Warszawy bedzie niedaleko do morza.
Mam pytanie, czy jak ktoś żle znosi upały, to czy będzie mu trudniej po konfrontacji z tą energią skoro słonce będzie swiecić o wiele jaśniej ? No i Włodku, czy te powodzie i inne katastrofy ustąpią po roku 2012 ? Jak ludzie zareagują na wejscie do 4 gęstości ?
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby
Joe Black to jest czas którego nigdy jeszcze nie było, a przyszłość jest ciągle w stanie modernizacji tak to ujmę, także nikt Ci precyzyjnie nie powie co się na pewno stanie, jak zareagują ludzie - to zależy od ich programów (jeśli będą jeszcze pod ich wpływem) w podświadomości - będąc w stanie świadomości skupionym na umyśle, i nie znając swojej wielkości oraz ponadczasowości i nie dążąc do zespolenia się z tą cząstką ludzie mogą zareagować panicznie, wyzwalając lęki, agresje i inne emocje, które są na porządku dziennym w ich życiach, dlatego wciąż pragnę i zachęcam by zwracać się do siebie i odkrywać swoją wielkość, która jest niedostępna w sferze umysłu, lub zmieniać chociaż swoje nawyki reagowania, i być świadomym ich 'używania' , bo od tego zależy 'nasza przyszłość' :)
pozdro
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok
Włodekq1

zastanawia mnie ten Twój mentorski ton podparty informacjami dostępnymi ogólnie w większości serwisów. Kim są ci ONI, którzy, każą przemawiać Ci do nas jak duchowny do wiernych. Moim zdaniem to co piszesz to bełkot będący mieszanką chanellingów konfederacji i gadów. Cel jest jak widać jeden, podporzadkować sobie energie. Na szczęście mam nadzieję, że większość tego nie kupuje i traktuje to jako taką egzotykę dla podniesienia nastroju i pośmiania się.
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01
Wiesz staram się pisać w skrócie i może tak to wygląda.
A widziałaś kiedykolwiek gada?
Ale może sama załóż temat i pisz o przyszłości.
Chętnie poczytam i nie będę Ci wymyślał od gadów.
Słowo.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
No przyznam,nie bardzo was rozumiem jaki fakt,że mimo osobistych doświadczeń i jakiejś tam wiedzy nadal stanowicie dla siebie samych jako ludzie przeszkodę =D>
Jak to się ma do waszej niby świadomości bycia jednością?
...róbmy tak dalej,w szalupie będzie większy luuuuz 8)

irina brzmisz jak nie taco szuka,lecz sąsiad z dołu wołający na całe gardło o ściszenie radia.
...mimo posuniętej głuchoty.

Pisze każdy to,co do niego dociera i należy uszanować poglądy i racje każdego z osobna!



...ale może większość tu i teraz ma inaczej :dontknow:
Kocham_kochać_miłością bezwarunkową
Avatar użytkownikaMaylo Mężczyzna
co mi dał duch - cud ład i moc
 
Imię: Lech
Posty: 77
Dołączył(a): 04 wrz 2010, 20:40
Droga życia: 5
Zodiak: skorpion do bólu!!!
Maylo, jakoś nie widzę, a wierz mi próbowałam, braku szacunku w poście Iriny. Rzekła bym nawet, że zrobiła to z klasą, by nie rzec za grzecznie. Co więcej nie ona jedna odniosła podobne wrażenie odnośnie pana W. Z wrodzonej grzeczności pisze pana :P , bom w stosunku doń nielat heheheh.
Dodam jeszcze, że pan W jest typowym przykładem maksymy: lekarzu lecz się sam. W tym wypadku egzorcysto :twisted:
Ostatnio edytowano 08 sty 2011, 17:35 przez Aniszai, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikaAniszai Kobieta
nigdziebądź
 
Imię: Anna
Posty: 149
Dołączył(a): 13 lis 2010, 14:52
Droga życia: 1
Maylo napisał(a):irina brzmisz jak nie taco szuka,lecz sąsiad z dołu wołający na całe gardło o ściszenie radia.
...mimo posuniętej głuchoty.


skąd wiesz, że szukam?
i o czyją gluchotę Ci chodzi?

Pisze każdy to,co do niego dociera i należy uszanować poglądy i racje każdego z osobna!


skad wiesz, że racje i poglądy sa suwerennymi pogladami piszących i jakie to sa żródła?
Bo ja tu widze manipulacje i przekazy i opiekę pseudo opiekunów.

...ale może większość tu i teraz ma inaczej :dontknow:

jak ma inaczej to zasili konfederacje i gady
Avatar użytkownikairina Kobieta
wolna wola
 
Imię: Irin
Posty: 140
Dołączył(a): 01 lis 2010, 16:01

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość