Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

BBWU

Post 09 lis 2010, 08:20

"Bezpartyjny Blok Współpracy z Uzulim" taki mały historyczny dowcip

A co chodzi?

Mianowicie ażeby dać wyżej wymienionemu trochę odpocząć, proponuje aby ludzie którzy mieli jakąś ciekawą dyskusje na privie z Uzuli. Wrzucali jej spreparowana treść tutaj w formie jakie było pytanie i jego odpowiedz. Aby kwestie które pewnie zaciekawiłyby więcej osób mogły się rozprzestrzeniać.

Oczywiście pod warunkiem, że nie uważasz tego za nazbyt prywatne albo się wstydzisz swego pytania czy coś. I oczywiście jeżeli sam Uzuli się zgadza na takie zamieszczanie jego odpowiedzi

To jak? :)
Że jak?
Wut?
Was?
Avatar użytkownikaCorso Mężczyzna
?que?
 
Imię: Michał
Posty: 66
Dołączył(a): 28 cze 2010, 12:40
Lokalizacja: Szczecin
Typ: lol
Zodiak: /o/

Re: BBWU

Post 09 lis 2010, 09:04

Ooo takie FAQ - "zanim zdecydują się państwo na zadanie pytania użytkownikowi Uzuli, proszę o zapoznanie się z podstroną FAQ" :D:D

Ja nie dawno usunęłam większość korespondencji z Uzulim, którą długo trzymałam mimo, że była najstarsza :( szkoda, mogłam coś innego usunąć. Z tego co się ostało mogę wrzucić oczywiście :)

~~*~~

PYTANIE: Czemu Illuminadzi są tak szpetni? :D (nie no przepraszam, nie wiem już jak brzmiało moje pytanie, ale miało taką wymowę mniej więcej :D)

ODPOWIEDŹ: Istoty wywodzące się z tak zwanych tu dynastii królewskich i z wnętrza tego co zwane jest masoneria są istotami znajdującymi się pod ścisłą kontrolą istot gadzich. Te istoty są można powiedzieć, mieszaninami genotypowymi gatunku ludzkiego z gatunkiem gadzim. Twoje spostrzeżenia odnośnie ich fizjonomii są trafne. Ciała żółtego pęku tych istot są poddane ciągłości kontroli procesów zwanych tu metabolicznymi. Powłoka zwana skórą tych ciał przechodzi zmiany komórkowe nieco inaczej niż u innych istot. Krew tych istot zawiera m.in miedz i złoto. Istoty te są tworami genetycznych manipulacji istot zwanych tu Annunaki, które zapoczątkowały rody zwane dynastiami królewskimi o tak zwanej "błękitnej krwii" w wyniku płodzenia potomstwa z istotami ludzkimi po ostatniej katastrofie cywilizacji zwanej Atlantyda. To co jest nazywane Illuminati i wszystkie rodziny królewskie w polu trzeciego wymiaru kuli świadomej Ziemi, są tym samym typem istot, przeznaczonym do sprawowania władzy w poszczególnych iluzjach podziałów społeczności zwanych królestwami, imperiami, cesarstwami, państwami.

~~*~~

PYTANIE: Czy dusza gada albo szaraka może się przejawiać w ludzkim ciele?

ODPOWIEDŹ: Istoty gadzie Gekkon mają duszę tak zwaną zbiorową, nie indywidualną każda, jak u istot ludzkich, natomiast istoty szare sztuczne nie posiadają w ogóle duszy. Rody tak zwane króleweskie na kuli Ziemia składają się na istoty spokrewnione genotypopwo z istotami gadzimi w stopniu znacznym i można powiedzieć, że są to genetycznie pół gady, pół ludzie, posiadający dusze ludzkie o biegunie negatyw w spektrum od pęku czerwonego do pęku niebieskiego z pominięciem aktywacji pęku zielonego. Istoty szare prawdziwe posiadają dusze, jednak te istoty występują niezwykle rzadko w relacjach z istotami ludzkimi.

~~*~~

PYTANIE: Czy istoty gadzie mogą zablokować powrót do ciała?

ODPOWIEDŹ: Zablokowanie powrotu do ciała żółtego pęku jest możliwe do zrobienia przez istoty gadzie z uwagi na anomalia energetyczne dotąd występujące w polu tego trzeciego wymiaru przy wykorzystaniu urządzeń ulokowanych w polu pierścienia czerwonego piątego wymiaru kuli, jego pierwszego pierścienia. W moim rozumieniu nie jest to czymś niebezpiecznym.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: BBWU

Post 09 lis 2010, 11:48

Michale, niech nasza wspólna wiedza będzie dostępna dla wszystkich istot, które są każda na innym etapie jej zdobywania. Proszę robić z moimi treściami z działu prywatnego, co tylko chcecie.
Uzuli
Jesteśmy jednością
 
Imię: Robert
Posty: 352
Dołączył(a): 29 maja 2010, 22:33

Re: BBWU

Post 09 lis 2010, 13:37

To jest bardzo dobry pomysł. Ja niestety takowych nie posiadam, ale chetnie poczytam Wasze :D
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza

Re: BBWU

Post 09 lis 2010, 17:19

Ej, sorry, że ujawniłam treści zanim Uzuli wyraził oficjalnie swe przyzwolenie, ale po prostu wydało mi się oczywiste, że nie będzie miał nic przeciwko, a wręcz przeciwnie :D
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: BBWU

Post 09 lis 2010, 18:29

Świetny pomysł:) Czekam na więcje :thumbright:
lugal
 

Re: BBWU

Post 10 lis 2010, 02:33

Q:Pytanie dotyczyło MA-URI szkoły holistycznego masażu i jej twórców. tu dokładne pytanie: Rzecz o ktorej chodzi mi o komentarz to kurs masazu jaki niedawno ukonczylem (masaz jest zbyt waskim pojeciem niestety lepszego nie ma)
Szkola masazu zostala zalozona przez dwie osoby. Maorysa ktory w ramach rodzinnej lini przejal tytul i pozycje egzorcysty(wszelkie jego nauczanie w zwiazku z tym mialo miejsce w nocy w ciemnosci gdzie po prosto wkraczala w jego cialo) uczyl sie od znanego hawajskiego kahuna Abrahama Kowai oraz mial tez kontakt z Aborygenskim starszym(imienia nie pamietam) maorysi maja silny kulturowy zwiazek z plejadami i w pomocy plejadan doszukuja sie podstaw swojej cywilizacji. nazywaja plejady Matariki. Oraz Europejke ktora wprowadzila elementy europejskich szkol masazu do maoryskich i hawajkich podstaw. oraz pewien bardzo istotny element. gdy konczylismy szkolenie opowiedziala nam jak pewnego dnia, stojac przed lustrem poczula ze ja wciaga, znalazle w czym cos wygladalo jak opuszczona kopalnia z jakim wylaczonym i wygladajacy na porzucony sprzetem. spotkalam tam 12 plejadan ktorzy powiedzieli jej o calej tej misji zwiazanej ze szkola masazu, po czym weszli w jej cialo. Kobieta ta niezwykle zdolnosci polaczenia z ludzmi. Podczas treningow kiedy na sali odbywalo sie rownoczesnie kilka masazy podchodzila do ludzi blisko uwolnienia i czesto jednym zdanie i dotknieciem odpowiedniej czesci ciala. zdaniem tym trafiajac dokladnie w to co znajdowalo sie w glowie osoby masowane, doprowadzala do uwolnienia. Przejde do szerszej definicji uwolnienia aby bylo to bardziej jasne. Caly ten masaz przeprowadzany w rytm muzyki z zestawem odpowiednich ruchow majacych pobudzic ruch energii poza oczywistem przsuwaniem plynow limfatycznych w ciele co wplywa na nie pozytywnie, ma za zadanie usuwanie blokad energetycznych i emocjonalncyh w ciele. Wedle teorii ze w konkretnych miejscach na ciele znajduja sie konkretne rodzaje stresu. Poprzez pobudzanie tej energii, probe polaczenia z pacjetem aby wypowiedziec opdowiednie slowa masazysta stara sie doprowadzic do uwolnienia negatywnych wzorcow. Zalozenie jest takie ze pacjent wykonuje prace usuwania tych rzeczy, a masazysta tylko wprowadza odpowiednie warunki. Dodatkowo jest duzo elementow egzorocystycznych mogacych pomoc w usuwaniu niechciany bytow energetycznych z ciala. Podczas kursu praktykanci uczeni sa filozofii huny ktorej podstawa jest zalozenie ze zmiana nastawienia jest w stanie zmienic rzeczywistosc i uwolnic czlowieka od blokad. wykonywanie jak i odczuwanie masazu bardzo pozytywnie wplywa na przeplyw energii przez cialo jak i podniesieni jego wibracji. Jestem ciekaw twojego zdania na ten temat z racji twojego negatywnego nastawienia do plejadan.
Jeśli ktoś jest zainteresowany odkryciem czym jest MA-URI odsyłam do strony moich współmasażystek, zawiera informacje jak i dalsze linki. http://www.ma-uriway.pl/

U:Istota, której doznanie przytoczyłeś, miała kontakt ze swym ciałem pęku indygo, mającym moc uzdrawiającą każdy poziom pięciu poniższych pęków czakr, odpowiadającym poszczególnym ciałom. Doświadczenie z lustrem oznaczało chwilowe opuszczenie ciała żółtego pęku przez świadomość tej kobiety i udanie się do konfiguracji w czasoprzestrzennym kontinuum, gdzie jej ciało pęku indygo przybrało postać "dwunastu Plejadan", dostosowując się do jej fascynacji tymi istotami. Istoty Plejadanie przekazywały wiele przydatnych metod leczenia i terapii mieszkańcom kuli świadomej Ziemi. W ten sposób spieszyły z zadośćuczynieniem z powodu poczucia winy, jakie odczuwają w skutek degradacji energetycznych istot ludzkich z Ziemi, powstałych przez konflikt istot gadzich z Konfederacją Światła. Ja również wykonuję masaże, gdy istota mi bliska prosi o stymulację jej biopola w celu usunięcia kłębowisk negatywu, powodujących różnie dolegliwości w ciele żółtego pęku. Miło wiedzieć, że Ty także.

Q: Kim są Maorysi i skąd pochodzi ich wiedza

U:Istoty zwane Maorysami są potomkami ludzi zamieszkujących zatopinony kontynent zwany tu Lemurią lub Mu oraz Pacyfiką. Społeczność Mu stanowiła potomków ludzkich kolonistów, którzy osiedli w trzecim wymiarze kuli świadomej Ziemi kilkaset lat temu.

Q: Jednym z pytan jest czy mozna uznac tak zwanego opiekuna czy tez aniola stroza za emanacje twojego wyzszego ja przebywajace w wyzszych gestosciach majace pomoc w rozwoju?

U:Ciało pęku indygo jest często brane za jak to tu sie określa "duchowego opiekuna" lub też "anioła stróża". Tymczasem jest to manifestacja istoty ludzkiej, odpowiadająca szóstemu wymiarowi doświadczania. Natura ciała pęku indygo nie jest znana przez istoty ludzkie ze świadomością trójwymiaru. Te ciała pęku indygo czekają ciarpliwie na otrząśnięcie się swych niższych manifestacji istot ludzkich w trakcie inkarnacji i pragną powrotnego połączenia w jedno co będzie równoznaczne z wytworzeniem formacji zwanej tu merkaba w celu swobodnej eksploracji wszystkich bąbli - wszechświatow nieskończonych przez istotę ludzką. Połączenie to zostało chwilowo "zerwane" a raczej zamrożone poprzez manipulacje istot gadzich setki tysięcy lat temu w wielu systemach kul świadomych. Proszę uważnie przeanalizować treść zatytuławaną "Bunt aniołów - lokalne tarcie biegunów negatyw i pozytyw".

Q: Zapytałem również o Konfederacje Światła

U:Moje nastawienie do istot z Konfederacji Świata, rezydujących w wymiarach czwartym, piątym i szóstym, nie jest negatywne. Jestem świadomy błędów, jakie te istoty popełniły w przeszłości w polu tej kuli świadomej, jak i w polach wielu innych kul. Istoty zwane Plejadianami nie mówią w swych przekazach wszystkiego co powinny, w celu sprostowania wydarzeń, które potoczyły się tak a nie inaczej ze szkodą dla istot ludzkich zamieszkujących tą kulę świadomą Ziemię. Istoty Plajadianie zaplątały się w swych pochopnych działaniach w obliczu aktywności istot gadzich i teraz próbują z tego wybrnąć niczym niedojrzała wrzechświatowa młodzież z szóstego wymiaru - stanu połowy doświadczania świadomości nieskończoności.

Q: Jak o Alex Colliera

U:Istota zwana Alex Collier była w kontakcie z dwiema istotami pięciowymiarowymi z wnętrza istoty spiralnej Andromeda. Istoty te wywodzą się od przodków istot ludzkich z gwiazdozbioru Liry - kolebki istot ludzkich z wnętrza galaktyki Droga Mleczna. Jest to odłam istot będących w swego rodzaju partnerstwie z Konfederacją Światła z wnętrza tej galaktyki. Stąd różnice w postrzeganiu zródła jego a moim.
Dane z mojej podświadomości mają zródło także wewnątrz istoty spiralnej Andromeda, jednakże pochodzą one z wnętrza cywilizacji będących całkowicie poza działaniami Konfederacji Światła i jej pokrewnych formacji, związanymi z konfliktem z istotami gadzimi. Owe cywilizacje odpowiadają gatunkom delfin i wieloryb oraz innym nieznanym na Ziemi.
Gatunek ludzki na Ziemi jest pozostałością po koloniach istot ludzkich z innych systemów gwiezdnych. Miliony lat temu człowiek posiadał boską moc, żył w harmonii z gatunkiem delfinów chodzących wówczas w pozycji wyprostowanej. Stan ten zakłóciły istoty gadzie przybyłe z sąsiedniego bąbla - wszechświata i powstała wówczas Konfederadcja Światła co rozpoczęło konflikt na skalę całego obszaru istoty spiralnej Droga Mleczna w wymiarach od pierwszego do szóstego.

Są to pytania z czerwca czy lipca więc wiele kwestii zostało już dawno przedyskutowanych, mam nadzieje że się komuś przyda :)

C.D.N.
Że jak?
Wut?
Was?
Avatar użytkownikaCorso Mężczyzna
?que?
 
Imię: Michał
Posty: 66
Dołączył(a): 28 cze 2010, 12:40
Lokalizacja: Szczecin
Typ: lol
Zodiak: /o/

Re: BBWU

Post 10 lis 2010, 02:54

Dziękuję Corso :)
adriel Kobieta
podróżnik porzucając wiezienie
 
Imię: Inka
Posty: 99
Dołączył(a): 30 paź 2010, 11:28
Lokalizacja: k/ Kalisz
Droga życia: 4
Zodiak: koza

Re: BBWU

Post 17 lis 2010, 12:33

Q: Następnie zapytałem o tarota

U: W tym co zwane jest tarot, działa własna wyobraźnia istoty, która zajmuje się tym. To jest zabawa w celach zarobkowych. Nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.

Q: Tutaj Bardziej drążyłem temat podają za przykład moją prababkę, która wróżyła czasem mojej mamie i znała się na tym i owym

U: Zagadnienie dotyczące tego co nazywa się tarot, wymaga rozwinięcia. Tarot - ustawianie kart z wizerunkami postaci, jest to jeden z rodzajów komunikacji pomiędzy istotami "obcymi" sobie i bliskimi. W obydwu przypadkach wygląda to inaczej. Istoty "obce" dla siebie podczas tej komunikacji rzadko kiedy znajdą rezonans, zazwyczaj istota określana mianem wróżki nie ma żadnych zdolności jasnowidzenia i innych pochodnych zwanych tu paranormalnymi. Jeśli tak jest, ma to nijakie znaczenie. Nie prowadzi to do niczego, poza wykorzystaniem jednej istoty przez drugą istotę wróżącą.
Sytuacja niekiedy może ulec zmianie podczas takiej komunikacji z bliskimi sobie istotami zwanymi tu krewnymi. Wówczas te karty z wizerunkami postaci stanowią urozmaicenie podobnie jak książka z obrazkami dla istoty zwanej dzieckiem. Istota stawiająca karty uzyskuje rezonans energetyczny z tą drugą istotą z uwagi na pokrewieństwo. Tutaj zyskują na aktywności potencjalne zdolności jasnowidzenia istoty, karty są tylko drobiazgiem ubarwiającym przekaz. Efekt zaistniałego rezonansu energetycznego mógłby zaistnieć także bez udziału tych kart z takim samym oddźwiękiem. Karty stały się swego rodzaju tradycją jak przypuśćmy odmawianie różańca czy powtarzanie mantr.
Jako że z mojej perspektywy coś takiego jak stawianie kart jest zupełnie zbędne przy próbie znalezienia rezonansu energetycznego pomiędzy istotami, wyraziłem taką opinię.

Q; Zapytałem o rzeczy takie jak hemi sync

U: Przy próbach opuszczania ciała pęku żółtego staraj się nie stosować wspomagaczy w rodzaju niskich częstotliwości stymulujących pracę narządu trójwymiarowego mózg. Po dotlenieniu mózgu i fizycznym zmęczeniu, opuszczenie ciała żółtego pęku podczas relaksacji nastąpi spontanicznie.

Q: o Słowianach i odrodzeniu paganizmu :)

U: Rasa ludzka zwana Słowianami to potomkowie istot ludzkich z systemu okna Tau Ceti. To co nazywane jest pogańskimi wierzeniami tej rasy, to pozostałość po dosyć głębokiej wiedzy dotyczącej, można powiedzieć, świętej natury istot pierwszego wymiaru zwanych tu niekiedy Deva. Te pogańskie tradycje mają dosyć wiele głębi w kontekście znajomości natury wymiarów pierwszego, drugiego i trzeciego z podstawami czwartego. Cywilizacja Tau Ceti dała początek ludom Europy Środkowej, wschodniej i południowo-wschodniej. To bardzi silni i odporni fizycznie ludzie. Ich ciała żółtego pęku nie są delikatne, to ciała przystosowane do życia w dzikiej naturze i obcowania z istotami pierwszego oraz drugiego wymiaru. Szkielet jest potężny jak u rasy aryjskiej w przeciwieństwie do subtelniejszej budowy rasy istot ludzkich zwanej żółtą, mongoidalną. To jest dosyć cenny szczegół w świadomościach istot rasy zwanej Słowianie, gdyż obecnie ich potencjał ku rozwojowi duchowemu wypada miernie w porównaniu z rasami żółtą i czerwoną. To co nazywane jest pogańskimi wierzeniami nasili się wraz ze zbliżaniem się emanacji rdzenia tej galaktyki, stanowi to syndromy powrotu rasy białej, potomków istot z Tau Ceti, do swych korzeni i tradycji rozwoju duchowego, który został wstrzymany przez pojawienie się gadziej religii katolickiej oraz jej odłamów. To świadczy o budzeniu się rasy zwanej Słowianami z marazmu, odrętwienia. To jest pozytywny znak.

C.D.N.
Że jak?
Wut?
Was?
Avatar użytkownikaCorso Mężczyzna
?que?
 
Imię: Michał
Posty: 66
Dołączył(a): 28 cze 2010, 12:40
Lokalizacja: Szczecin
Typ: lol
Zodiak: /o/

Re: BBWU

Post 17 lis 2010, 14:47

Widze lutch opętałaś się wzorcami Uzuliego, może stworzyła byś coś własnego bo aż w oczy razi jak się to czyta.
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew

Re: BBWU

Post 17 lis 2010, 14:53

Costa napisał(a):Widze lutch opętałaś się wzorcami Uzuliego, może stworzyła byś coś własnego bo aż w oczy razi jak się to czyta.

nie wiem o co Ci chodzi, ale <turla się> :D

proszę o zachowanie ortografii. my name is luth.

Jestem opętana Uzulim :D jest moim bóstwem, czczę go 3 razy dziennie oddając pokłony przed rozkładanym przenośnym ołtarzykiem, który mam zawsze przy sobie! By móc oddać pokłony w ściśle ustalonych godzinach oczywiście. Godzinach będących wariacjami jego daty urodzenia, której zresztą nie znam, ale to nie szkodzi :D. Ucisnąłeś mnie w samo sedno Costa:D.

ah to opętanie :D love you Costa, love you all :) :D

<turla się>
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: BBWU

Post 17 lis 2010, 17:54

Hmmm... w pewnym sensie Costa ma rację ;P
Bo wygląda na to, że całkiem sporo osób zamiast korzystać z własnego wnętrza, zamiast rozwijać się samemu, zaczęło korzystać z wnętrza istoty Uzuli.
Sporo tych rzeczy o które pytacie już gdzieś jest opisana - na forum były całe dyskusje nawet, z których można zawsze wyciągnąć więcej niż z wypowiedzi jednej osoby - tym bardziej że każdy z nas mówi trochę inaczej, nawet jeśli o tym samym.
Nie idźcie na łatwiznę, nie róbcie z Uzulego prywatnego proroka, tylko szukajcie. W sobie i na zewnątrz ;P

Zawierzenie jednemu źródłu, choćby nie wiem jak dobremu w takim stopniu na jaki to wygląda, nie jest dobre na dłuższą metę.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: BBWU

Post 17 lis 2010, 19:01

Fajne są takie riposty: "nie słuchajcie jednego, szukajcie"
A ja uważam,że to osobista sprawa każdego, jak szuka, jak słucha, kogo słucha i czyje słowa do niego przemawiają.
Czyż nie? Czy może mylę się i błądzę?
Jak można mówić komuś, kogo ma czytać i słuchać? To zawsze mnie zastanawiało, skąd inny znajduje w sobie
pokłady wiedzy i siły, aby drugiemu mówić co ma czytać, czym się kierować? Dla mnie to fenomen.
Co do poszukiwań. Czasami trzeba rozpoznać moment, w którym trzeba przystanąć i tych poszukiwań zaprzestać.
Bo jeśli się tego nie zrobi, oznacza to tylko prześlizgiwanie się po tematach, bez zadumy nad kwestią(nawet przystanek na kilka lat) żadna treść i wiedza nie ma sensu. Zwykłe łykanie, jak kaczka chleb....
Uzuli, ciekawie masz w głowie, aż się kusi o myśl , jak to jest być w takiej głowie :thumbright:
Mirror Kobieta
 
Posty: 18
Dołączył(a): 16 lis 2010, 02:44
Droga życia: 2
Typ: 4/5-Włóczęga
Zodiak: Waga,Pies

Re: BBWU

Post 17 lis 2010, 19:04

Til napisał(a):Bo wygląda na to, że całkiem sporo osób zamiast korzystać z własnego wnętrza, zamiast rozwijać się samemu, zaczęło korzystać z wnętrza istoty Uzuli.


Są wprawdzie ekstremalne przypadki, ale te osoby które realnie korzystają z merytoryki przekazywanej przez wesołego kosmitę z Andromedy, powinny doskonale zdawać sobie sprawę z faktu, że ich najgłębsza tożsamość i tajemnica wszechświata zlokalizowana jest na rubieżach wewnętrznej ciszy. Uzuli jednym to i owo unaoczni a drugim zamiesza we łbie i ściągnie na siebie kolejne stosy pytań, no ale cóż – taki etat na tej planecie, hehe ; D natomiast Luth i Costa powinni przestać publicznie wydziwiać i w końcu pobrać się ze sobą przed 2012, buhaha ; D


Zamieszczam najbardziej zajebiste pytanie jakie padło w temacie powitalnym, więcej takich pytań : )

Joe Black
Uzuli jestem bardzo ciekaw co spożywasz na posiłek zwany śniadaniem ?


Wybieram niekiedy niewielkie ilości surowego mięsa istoty ryby, cząstki ciał monolitów roślinnych zwane tu kiełkami lucerny, brokuła, soi, rzodkiewki, surowy czosnek, ponadto marchew i inne warzywa oraz owoce, jak i też orzechy, pestki dyni, słonecznika. Nie jadam regularnych posiłków zwanych tu śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Jadam tylko wtedy, gdy odczuwam lekki głód a ilości pokarmu nie są duże.
III
 

Re: BBWU

Post 17 lis 2010, 20:23

III napisał(a):natomiast Luth i Costa powinni przestać publicznie wydziwiać i w końcu pobrać się ze sobą przed 2012, buhaha ; D

Istota III powinna się zastanowić co pisze, to by mogło spowodować katastrofę na skalę globalną jeszcze przed 2012 :D. <turla się>

III napisał(a):Są wprawdzie ekstremalne przypadki, ale te osoby które realnie korzystają z merytoryki przekazywanej przez wesołego kosmitę z Andromedy, powinny doskonale zdawać sobie sprawę z faktu, że ich najgłębsza tożsamość i tajemnica wszechświata zlokalizowana jest na rubieżach wewnętrznej ciszy.

indeed :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron