Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Rejestracja na forum.

Post 18 maja 2009, 22:50

Obowiązkowe podawanie wieku,miasta i opis w dziale "Ludzie".Więcej: warunek rejestracji na forum.
Mysle,że gdyby to wprowadzić troche mniej byloby tu osobników w rodzaju 'prawdaabsolutna".
Może odsialoby to troche wariatów,nawiedzonych i falszywych proroków,a także wyludzaczy pieniedzy.
Czasem pisza takie bzdury i belkoca,że nie da sie tego czytac.
"NIE" Urbana przy tym to Times :D .
stancom Mężczyzna
 
Imię: Jan
Posty: 188
Dołączył(a): 19 kwi 2009, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 3
Typ: 8w7
Zodiak: Lew/koń

Re: Rejestracja na forum.

Post 19 maja 2009, 00:02

Aby napisać posta trzeba się zarejestrować a wpisanie wieku i miasta (niekoniecznie prawdziwych) to raptem parę dodatkowych sekund. Wydaje mi się, że wiele to nie zmieni ;)
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Re: Rejestracja na forum.

Post 19 maja 2009, 00:29

Przecież każdy może wpisywać sobie co chce więc obowiązkowe pola do uzupełniania nic nie dadzą. Poza tym, takie dane zawsze były opcjonalne i wg. mnie takimi powinny zostać.
Jeśli chodzi o "opis w dziale ludzie". Chodzi Ci o to żeby każdy się przedstawiał? Przecież to byłoby strasznie sztuczne. Wpisywanie postów zawsze było dobrowolne a rejestracja może służyć np. tylko do łatwiejszego przeglądania forum, są oznaczone posty przeczytane i nowe.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Re: Rejestracja na forum.

Post 19 maja 2009, 06:57

Owszem,podawanie danych jest dobrowolne,ale jeżeli osobnik w dziale Ludzie napisze tekst,który juz tam bedzie wskazywal,że ma "źle w glowie :D ",nie musi sie go wpuszczac dalej.

Byc może to niewiele da,ale szkoda chyba Waszego i mojego czasu na czytanie niektórych bzdur.W tym czasie mozna przeczytac cos wartosciowszego.

Zreszta,może się czepiam.Ale ostatnie wypociny prawdaabsolutna przekroczyly wszelkie granice..
Pozdrawiam.
stancom Mężczyzna
 
Imię: Jan
Posty: 188
Dołączył(a): 19 kwi 2009, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 3
Typ: 8w7
Zodiak: Lew/koń

Re: Rejestracja na forum.

Post 19 maja 2009, 10:45

I niby kto miałby oceniać wartościowość tych postów? Ja, Ty czy kto? Jedynym warunkiem pobytu tutaj jest przestrzeganie regulaminu, oczywiście wg. mnie forum jest dosyć łagodne w tej kwestii (i dobrze) ale jeśli ktoś nagminnie go łamie to dostaje od jednego z Adminów ostrzeżenia albo bana. Poza tym, każdy może pisać, forum jest otwarte na wszystkich.

Jeśli szkoda Ci czasu na czytanie niektórych postów to po prostu ich nie czytaj :) sam mam kilka topików do których nie zaglądam bo mnie nie ciekawią. Jeśli mam w jakimś temacie swoje odmienne zdanie to co najwyżej je wyrażę.

Ja się cieszę, że nie mam mocy Admina ale cieszę się również że nie ma jej wielu z nas, wtedy nikt by się chyba nie ostał co najmniej bez ostrzeżenia :twisted:
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Re: Rejestracja na forum.

Post 19 maja 2009, 12:34

stancom napisał(a):Ale ostatnie wypociny prawdaabsolutna przekroczyly wszelkie granice..


Nie, w sumie te wypociny były normą tego użytkownika... Ja osobiście zdążyłem się już przyzwyczaić... Z ciekawością zaglądam i sprawdzam co też tym razem ciekawego się pojawiło :P Poza tym, zawsze można zwyczajnie zignorować posty danego użytkownika, albo cały temat jeśli przeszkadza - zwyczajnie nie czytać i już.
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Rejestracja na forum.

Post 19 maja 2009, 18:57

Oczywiście, że fajnie byłoby mieć wysoki poziom na forum - ale jeżeli to ma być forum dla wszystkich, to nie może być wysokiego poziomu. Nie da się tak, żeby był i wilk syty i owca cała.
Bubeusz Mężczyzna
 
Posty: 286
Dołączył(a): 12 lis 2007, 15:11

Re: Rejestracja na forum.

Post 19 maja 2009, 22:19

Rozumiem Wasz punkt widzenia,szczególnie Bubeusza.
Osobnika "prawdaabsolutna' nie znam i nie zdążylem sie przyzwyczaic do jego sposobu pisania/belkotu :wink: .
Co nie znaczy,że gdybym sie przyzwyczail,moja ocena bylaby inna.

Dobrze,że nie jestem moderatorem.Kilka osób na pewno juz zostaloby skasowanych.Za bzdury.które pisza.
Ze zwyklego szacunku dla czasu innych nie powinno sie pisac rzeczy,które widac od razu,że sa kompletna bzdura.Nie wszyscy chca i maja czas na czytanie wszystkiego.

Z mojej strony wszystko na ten temat.

I tak powinno sie pisać: krótko,rzeczowo i na temat.
O to mi wlasnie chodzi.

Pozdrawiam.
stancom Mężczyzna
 
Imię: Jan
Posty: 188
Dołączył(a): 19 kwi 2009, 14:37
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 3
Typ: 8w7
Zodiak: Lew/koń

Re: Rejestracja na forum.

Post 14 cze 2009, 23:17

Jako skrajny wolnosciowiec mimo wszystko osobiscie jestem przeciw restrykcyjnym zasadom : )
Uwierzcie na slowo lub tez nie lecz anonimowosc w sieci to dar z niebios.
'Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.'
Avatar użytkownikaTwójCień Mężczyzna
micro_space
 
Posty: 100
Dołączył(a): 02 kwi 2009, 21:30

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron