Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Post 21 cze 2006, 15:40

Zmieniłem domyślny styl forum na "Nadzieję". Jeśli komuś jednak ta orzeźwiająca zieleń się nie podoba, to może przywrócić stary styl w swoim profilu. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 22 cze 2006, 22:42

chwali sie :) śliczny jest ten styl...uwielbiam go :)
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 23 cze 2006, 10:44

Nazcain zrób jeszcze granatowy :)
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 23 cze 2006, 12:55

2 style powinny na razie starczyć. :P Po cichu myślę nad zmianą całego silnika forum (przesiadka z phpBB na np. Simple Machines) wraz ze zmianą wyglądu forum na odpowiadający wystrojowi nowego serwisu WWW ... ale to sprawa na nieco dalszą przyszłość... :]
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 08 sie 2006, 22:44

Przygotowałem kanał RSS dla ostatnich postów z forum (jeśli to może się komuś przydać) - teraz na pasku adresu lub statusu Opery, Firefoxa i IE 7 pojawia się ikonka RSS. :) Kanał można zasubskrybować także w normalnym czytniku RSS - oto link. Uwaga: wersja nieoptymalna, kod może zawierać nieco błędów. ;)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 30 lis 2006, 14:42

Simple Machines? Pierwsze słyszę. IPB jest bardzo dobre. Co do samego forum to nie wiem, czy była o tym mowa, ale niepotrzebnie chyba jest w widoku edycji posta przycisk "Freak", "L33t" oraz ikony greckich liter, kolorów w kartach itp.
Phoenix Mężczyzna
 
Imię: Eryk
Posty: 8
Dołączył(a): 26 lis 2006, 16:02
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Droga życia: 3
Typ: 1w2
Zodiak: Ryby / Smok

Post 16 sty 2007, 17:28

jesli chodzi o wygląd forum to bez zarzutów jest !
Uwielbiam kolor zielony, więc samo wejście na stronę znaczy u mnie rozluznienie, zrelaksowanie :)
dalej ... podzial tematów tez jest ok, bo latwo mozna uniknąć rozmów nie na temat i nie potrzebna jest osoba która cały czas, pod kazdym postem będzie pisała : "PISZ NA TEMAT" bo wszystko jest na temat
a jesli chodzi o ludzi ... więcej tolerancji religijnej :) kazdy ma swoje zdanie, ale pisanie, ze katolik to osoba, ktora nie mysli to juz mnie dotyka :? ale ogólnie da się wytrzymać
Iwona777 Kobieta
 
Imię: Iwona
Posty: 39
Dołączył(a): 21 gru 2006, 21:07
Lokalizacja: Gdynia
Droga życia: 4
Typ: 1w2 - "Adwokat"
Zodiak: lew

Post 25 mar 2008, 20:37

Iwono a gdzież dokładniej było tak napisane? :-s Może niektórzy są negatywnie nastawieni na religie tego świata ale żeby sobie życie uniemilać na takim forum? Niemożliwe
Ruszać się nie jestem w stanie choć chciałbym
Wygląda na to że jestem jak kamień bezwładny(..)
Czy to dzieje się naprawdę ziom?
Czy nie żyję i nie wyjdę już na zawsze stąd?
Avatar użytkownikaPL-ayeR Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 115
Dołączył(a): 14 lut 2008, 18:02
Lokalizacja: Maków k. Skierniewic
Droga życia: 7
Typ: Poprzednio 4w5, teraz 7w6?
Zodiak: Baran

Post 26 mar 2008, 14:22

PL-ayer, nieraz z nudów poczytaj sobie starsze tematy i zobaczysz zwłaszcza w dziale "Religie" że pewna jazda na KK jest, ale nie aż taka jak Iwona777 sądzi :D zresztą dawno jej nie było :P
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Post 26 mar 2008, 17:04

Troche roboty jest, ale pare już całych przeczesanych. Z tego co widze to forum na jakiś czas zamarło ale sie podniosło elegancko. A wygląda dobrze ładny zielony usypiający :D znaczy uspokajający..
Ruszać się nie jestem w stanie choć chciałbym
Wygląda na to że jestem jak kamień bezwładny(..)
Czy to dzieje się naprawdę ziom?
Czy nie żyję i nie wyjdę już na zawsze stąd?
Avatar użytkownikaPL-ayeR Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 115
Dołączył(a): 14 lut 2008, 18:02
Lokalizacja: Maków k. Skierniewic
Droga życia: 7
Typ: Poprzednio 4w5, teraz 7w6?
Zodiak: Baran

Post 07 sie 2008, 09:19

Taka delikatna refleksja: Nie sądzicie, że forum traci swój motyw przewodni?
Gdzie podziewa się rozwój duchowy, nadzieja, nowa świadomość, miłość i dążenie ku Doskonałości?

Czy forum nie staje się czasem miejscem spotkań fascynatów podróży pozacielesnych i świadomych snów? Sympatycy, często zupełnie bez żadnego doświadczenia i świadomości obszarów w jakie wkraczają, żądni przygód i dreszczyku emocji, a także spełniania swoich zachcianek niemożliwych do zrealizowania w świecie rzeczywistym - nie mają wiele wspólnego z Kosmicznymi Prawami, jakimi rządzi się Wszechświat...
Bubeusz Mężczyzna
 
Posty: 286
Dołączył(a): 12 lis 2007, 15:11

Post 08 sie 2008, 10:50

Rzeczywiscie ostatnimi czasy pelno nowych osob skupionych tylko na tych obszarach forum :)
Anonim
 

Post 24 sie 2008, 02:06

Zawsze można zaproponować jakiś inny temat, rozpocząć dyskusję lub przedstawić doświadczenie...
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 24 sie 2008, 08:35

zgadzam sie z przedmówcami :P

np. taki temat ... psychologia - duchowość - interakcje, przenikanie czy odrębne doświadczenia

jeżeli byłoby zainteresowanie, to poproszę admina o pomoc... nie umiem sie poruszać jeszcze po tym forum... nie wiem, gdzie ten nowy temat umieścić
co z serca płynie,do serca trafia!
Olina Kobieta
 
Posty: 95
Dołączył(a): 18 mar 2008, 20:46
Droga życia: 4
Zodiak: koziorożec

Post 31 sie 2008, 20:32

W ostatnich dniach miało miejsce przeniesienie serwisu i forum Przebudzenia na nowy serwer (już stabilny i sprawdzony), a z uwagi na skomplikowany w tym wypadku charakter migracji, trwało to dość długo. Wszystko skończyło się jednak sukcesem. :) Jeśli zauważycie jakieś błędy, dajcie proszę znać na PW.

Olina, Twój temat mogłabyś założyć chyba w tym podforum. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości