Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Post 17 lut 2006, 01:15

A wiecie co, gdybym mial mozliwosc to bym zlikwidowal mozliwosc kasowania i edytowania swoich wczesniejszych postow. Potem to wyglada jak rozmowa z duchami albo rozmowa o watku ktory sie okazuje ze nie mial miejsca. ( I wcale nie mam na mysli naszego kolegi ktory zniknal z forum)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 12 mar 2006, 18:09

Apeluję do wszystkich użytkowników forum, a w szczególności do kilku, aby pisali bardziej zwięźle i ugryzły się czasem w język zanim napiszą coś niepotrzebnego. Forum to forum, chat to chat, GG to GG. I niech tak zostanie.
Oczywiście nic już wam nie moge zrobić i nawet nie mam ochoty, ale myślę, że i forum, i Przebudzenie, a co za tym idzie i czytelnicy, wyjdą na tym lepiej. Pamiętajcie, że to co piszecie tutaj świadczy o was. Jeśli nie macie nic mądrego do powiedzenia, w co nie wierze, to zamilczcie. Jednak na pewno możecie prowadzic inteligentne, rzeczowe i na poziomie dyskusje. Zobaczylibyście wtedy, ile mogłoby to forum wniesć w wasz rozwój. Żarty, żartami, ale na poziomie i nie za często, bo w końcu pewne rzeczy w zbyt dużym stężeniu przestają śmieszyć. Forum jest żeby inspirować, popychać do rozwoju. Powinno służyć wymianie wartościowych informacji, a nie zapisywaniu bezwartosciowego bełkotu. Jeżeli chcecie się jedynie zabawić i powygłupiać to jest chat Przebudzenia, gdzie można czasem pogadać nieco luźniej, jest też GG.
Niech forum będzie czymś o realnej użytecznosci w waszym życiu, a nie tylko kolejnym nałogiem, ostatnio i nie tylko ostatnio, zaspokajanym w dość kiepskim stylu.
Także nie wstydzcie się swoich przemyśleń i poglądów i piszcie, dużo i na temat i tyle, ani mniej ani więcej.

PS Wcale nie wracam do Przebudzenia, tak mi zebrało się na napisanie żeby trochę was otrzeźwić. (Ohhh, mam nadzieję, że nikt nie poczuł się urażony, i nie przestaniecie pisać na forum ;--))))) )
"Wiosna, maj, kwiaty, słoneczko... ahhh... :)))))))))"
Avatar użytkownikaArElendil Mężczyzna
:))))))))))
 
Posty: 190
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:16
Lokalizacja: JG
Droga życia: 3
Zodiak: Bliźniak :)

Post 12 mar 2006, 19:03

No rzeczywiscie ArE ma racje! Forum to jest po to, abyśmy mogli się też w jakimś stopniu rozwijać, wymieniać swoimi doświadczeniami. Nie powinniśmy spamować, pisać "Czegoś co nic nie wnosi do tematu"-Nazcain. Tak ja juz staram sie pisać w miarę sensownie hehe. Nie powinniśmy się także kłócić, tylko szukać jakiś wspólnych argumentów, bo inaczej to się zamieni w s51(bez urazy) ale tam za duzo admini pozwalaja i jest burdel. Więc nie kłócić się i pełna coolturka, jak to przystało na porządnego człowieka. Nie wiecie czasami co napisac na forum to nie piszcie..:P
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 12 mar 2006, 21:47

a w szczególności do kilku, aby pisali bardziej zwięźle i ugryzły się czasem w język zanim napiszą coś niepotrzebnego.

Kilku? A myślałem że tylko ja. ;)

Nie powinniśmy się także kłócić, tylko szukać jakiś wspólnych argumentów, bo inaczej to się zamieni w s51(bez urazy) ale tam za duzo admini pozwalaja i jest burdel.

Wspólne argumenty... a jeżeli nie zgadzam się z Twoim zdaniem zupełnie? Różnica w naszych poglądach musi z czegoś wynikać, to trzeba na początku ustalić, nie same poglądy.
'(bez urazy)' a jakże, z urazą. Tylko zastanawiam się, kto normalny by się uraził prawdziwym stwierdzeniem? ;] To tak jak powiedzieć grubemu, że jest gruby.
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 12 mar 2006, 23:39

Alez ja tu widze tylko wymiane argumentow, ja to nazywam dyskusja a nie klotnia. A poza tym, czasem jedno slowo wnosi wiecej niz grom zdan.
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 13 mar 2006, 02:23

Dzięki, ArElendil, za celną uwagę. :) Podpisuję się pod nią obiema rękami! Naprawdę, warto czasem przemyśleć to, co się pisze, a w moim odczuciu więcej jest na tym forum (i wielu innych, naturalnie) ekspresji swojego EGO niż obiektywnych przemyśleń, służących wspólnemu rozwojowi.
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 26 mar 2006, 23:47

Qrcze, dopiero teraz zauwazylem ze po edycji postu pojawia sie informacja ile razy tekst byl zmieniany. Tylko ze ja poprawiam literowki itp. ktore mnie czasem raza, jakby co nie zmieniam tresci merytorycznej zdania, to tak w roli wyjasnienia :) zeby nie bylo... ;p
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 27 mar 2006, 01:09

Mi sie tam forum podoba. Jest cudowne. Nie mam żadnych zastrzerzeń jak narazie. Spełnia moje oczekiwania. Tematy są ciekawe. Ludzie są spoko. Admini również. Jest wogóle full wypas.

Pozdrawiam ;-)
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 27 mar 2006, 01:22

Hihih.... nie pomyślałabym, że te słowa wyjdą z twoich ust :) a raczej spod palców.

Forum jest naprawdę wysokiego poziomu. Najbardziej płodny ostatnim czasem jest Goth :) nie wiem czy to za sprawą zniknięcia postow chce sobie szybciej "odbić" czy jest aż tak gadatliwy (pozdrowienia Gothuś :D) ale wiekie dzieki, ze tworzycie nowe tematy i ze dowiedzialam sie ze czlowiek moze sie sam spalic... mea culpa ze wczesniej nic o tym nie slyszalam :) ignorantka ze mnie ;p

chcialabym ponowic prosbe o zmiane kolorystyki na zielona - gorszkowa. jesli kots ma czas sie pobawic kolorkami to ja bardzo prosze :D [-o<
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 27 mar 2006, 01:50

Morphia:
Hihih.... nie pomyślałabym, że te słowa wyjdą z twoich ust a raczej spod palców.

No widzisz ;-)

Morphia:
Najbardziej płodny ostatnim czasem jest Goth nie wiem czy to za sprawą zniknięcia postow chce sobie szybciej "odbić" czy jest aż tak gadatliwy

Zgadzam sie w pełni co do Gothica :-) Dokładnie jest tak jak napisałaś. Znikanie postów? Cóż .. taka polityka firmy :-) Napewno nie jest to przyjemne jeśli sie we własnym indywidualnym odczuciu pisze "na temat" a tu nagle lipa. Może ktoś sie dzieki temu poczuje lepiej, nie wiem. Napewno później człowiek chce nadrobić stracone słowa, część siebie. Rozumiem Gothica Doskonale.

Pozdrawiam Ciepło. W szczególności Morphię i Gothica :-)
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 27 mar 2006, 01:57

Od tego pozdrawiania niedobrze się robi, ale cóz poradzic... taka polityka firmy :P
"Chamstwo trzeba tempić siłom i godnościom osobistom" :D

Z kasowaniem postow jest tak, ze nieraz trzeba, bo bylby tu starszny chaos i smietnik by sie zrobil. mamy co prawda wolnosc slowa, ale licza sie madre slowa a nie jakies docinki i pozdrowienia :)
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Post 27 mar 2006, 02:08

Morphia:
Od tego pozdrawiania niedobrze się robi, ale cóz poradzic... taka polityka firmy
"Chamstwo trzeba tempić siłom i godnościom osobistom"

Dokładnie Morphia ;-) Zgadzam sie hihi :-)

Morphia:
Z kasowaniem postow jest tak, ze nieraz trzeba, bo bylby tu starszny chaos i smietnik by sie zrobil. mamy co prawda wolnosc slowa, ale licza sie madre slowa a nie jakies docinki i pozdrowienia

Chyba również masz rację ;-) haha :-)

Bez pozdrowień ;-)
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 27 mar 2006, 16:31

Hah dzieki za mile slowa.. nie wiem czy cieple bo nie sprawdzalem:D:D Ale napewno nie pisze po to zeby sobie nabic posty! This is not my style. Pisze jak pisalem dawniej. A to ze posty byly usuniete to juuz inna historia... :/ :evil: Ogolnie rzecz biorac popieram Morphie zeby zrobic kolor forum na zielony !! To nie jest wcale takie trudne...
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 27 mar 2006, 16:48

GrzegorzL_Truth napisał(a):Znikanie postów? (...) Może ktoś sie dzieki temu poczuje lepiej, nie wiem.

Zapewniam, że ani ja, ani (jak sądzę) ErAmon (admini) nie czują się lepiej po usuwaniu postów, które w ich odczuciu usunięte być powinny. Tak gwoli jasności. :)

Morphia napisał(a):chcialabym ponowic prosbe o zmiane kolorystyki na zielona - gorszkowa. jesli kots ma czas sie pobawic kolorkami to ja bardzo prosze

Widzę, że Ci jednak zależy. :P Spróbuję znaleźć jakąż zieloną alternatywę kolorystyczną (będzie do wyboru obok tej aktualnej), ale nic nie obiecuję. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 28 mar 2006, 19:21

:D dziękuję mości adminku :) miodu Boldgrimm MIODU :) dla waszmościa Nazcaina, bo się dziewce zasłużył :]
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron