Dyskusje na temat działania serwisu www i forum Przebudzenia - wasze sugestie i propozycje usprawnień.

Iluzoryczne forum ?

Post 17 mar 2006, 22:28

Wiecie co forumowicze... naszla mnie taka idea.. mysl.. ciekawa bardzo.. :twisted:
Czy moze niektore albo wiekszosc nickow to nie ta sama i jedna osoba ? I robi to tylko po to aby robic tzw. sztuczny tlum na forum ? Albo czasami niektore posty znikaja... od tak...?
Niektorzy tez pisza w podobnym stylu o ile mi sie dobrze zdaje...? Albo teraz nagle sie tyyle nicków pojawilo... czy ktos moze specjalnie to wyslal zeby zrobic jakis ruch na forum? Zeby pokazac iluzorycznie, prowizorycznie ze Przebudzenie rosnie w sile... itd. ?:D:D
Nie chce tutaj nikogo urazic.. nikogo obwiniac ani nic.. ale zastanowcie sie...?:D :twisted:
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 17 mar 2006, 23:13

Hmm... wyskoczyłbym z jakimś ciekawym tekstem ale spróbuję się opanować ;)

Wydaje mi się, że zbierzność stylów jest spowodowana tylko i wyłącznie zbierznością poglądów, im bardziej w stronę racjonalizmu tym więcej konkretów (wykluczam tutaj siebie, bo ta opinia moze byc ostro zachwiana i nieobiektywna), zaś im bardziej ktos jest zamieszany w typowe doswiadczenia ponadzmyslowe tym wiecej Stosuje Dużych Liter. ;D

[No co Ty, Duże Litery pisze się całkiem Sympatycznie ;) (poza tym, że są iluzoryczne) - Nazcain]

A poza tym... komu by się chciało siedzieć na kilku kontach jednocześnie? ;/
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 17 mar 2006, 23:22

Gothic, niema co, jesteś dociekliwy... ;) Ta teza o sztucznym tłoku mnie rozbroiła... :D Spisek dziesięciolecia: czy Nazcain w tajnym laboratorium klonuje użytkowników, tworząc armię bytów mających przejąć władzę na forum i nad całym światem? :o

Fakt, dużo osób na tym forum ostatnimi dniami się pojawiło, ale jest tego całkiem racjonalny powód, o którym Ci napisałem tutaj:

http://forum.przebudzenie.net/viewtopic.php?t=391

Gdyby to spektakularne zjawisko przełożyło się jeszcze na ilość postów, to byłoby całkiem miło, ale nie widać, by do tego doszło. :)

Prowizorycznie i iluzorycznie,
Uśmiechy sypiąc licznie,

Administrator
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Post 18 mar 2006, 00:03

Gothic?? muszę przyznać że twoja teoria jest wielce nieprawdopodobna ale uważam że coś w niej jest. Bez zbytniego wnikania i stwarzania niepotrzebnych teorii spiskowych jest to zupełnie możliwe co sugerujesz. Zbieżność ( pisze sie przez "ż"! ) nie musi wynikac odrazu z racjonalnych argumentow bo nawet te są różne jesli dochodzi się do wspólnych wnioskow. Różne drogi prowadzą bardzo często do tego samego celu. Uważam że sprawa jest warta jak najbardziej uwagi. Dobrze że ją Ujawniłeś. Dziwna i zastanawiająca sprawa ale nie niemożliwa. Reakcje też mówią same za siebie. Ale to tylko moje skromne zdanie.

Pozdrawiam.
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 18 mar 2006, 00:15

Reakcje też mówią same za siebie.

Hmm, czyli nasze reakcje są niepoprawne? powinny uznawać 'Iluzoryczne forum' za sprawę, która ma miejsce? :P

[Tja... od razu widać, że bronisz tajności spisku. :P - Nazcain]
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 18 mar 2006, 10:59

Mysle, ze wzorem naszych wybrancow z Wiejskiej powinnismy powolac do wyjasnienia tej sprawy specjalna Komisja... ;) :D

ee... ADMINISTRATOR MUSI ODEJSC??!!!! ;) :P
_ Mężczyzna
 
Posty: 279
Dołączył(a): 11 maja 2005, 08:58

Post 18 mar 2006, 11:43

[Tja... od razu widać, że bronisz tajności spisku. - Nazcain]

Ciii, sam przecież to organizuje :P Zrobiłem serwer, na którym trzy boty piszą Dużymi Literami i robi sie sztuczny ruch xD
Avatar użytkownikaElther Mężczyzna
 
Posty: 205
Dołączył(a): 10 maja 2005, 20:28

Post 18 mar 2006, 16:11

Loky napisał(a):Mysle, ze wzorem naszych wybrancow z Wiejskiej powinnismy powolac do wyjasnienia tej sprawy specjalna Komisja...


Taa zrobmy komisje. Tylko co ona mialaby znalezc jezeli wiadomo ze same korupcje w tej Polsce są? Dlaczego odrzucacie mozliwosc ze ktos moglby np. miec 3 konta:D I sobie tak na nie wchodzic i pisac. To moze byc prawdopodobne. I nie czepiajmy sie jakis teorii spiskowych. Nie chce tutaj robic Archiwum X :twisted: . Ale naszly mnie takie podejrzenia.
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Post 18 mar 2006, 18:53

To jest prawdopodobne a nawet może być prawdziwe.

ee... ADMINISTRATOR MUSI ODEJSC??!!!!


hehe :-) Rozumiem że Polska ostatnimi czasy obfituje w wiele spisków, podejrzeń,komisji śledczych i innych mutantów. To się niestety udziela na Wszystkim. Ale uspokujmy się i nie przesadzajmy zbytnio, czyż nie o prawdę przecież tylko Nam Wszystkim chodzi?? Pozdrówka.
Prawdą jest Miłość. Wyrazem Miłości, Bycie Sobą.
GrzegorzL_Truth Mężczyzna
Light_Truth
 
Posty: 211
Dołączył(a): 10 gru 2005, 22:10
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 7
Zodiak: strzelec

Post 05 paź 2006, 02:40

"jest prawdopodobne a nawet może być prawdziwe." raczej było w Pe eR eLu !!! :D
teraz to tylko pozostała ta Nasza typowo polska mentalność... I jest LOL :lol:
Ja jestem, który otwiera oczy, który uwalnia jeńców, tych którzy mieszkają w ciemnościach.
Avatar użytkownikasuperXysiu Mężczyzna
Hitler poszedł do nieba (R)
 
Imię: Krzysztof
Posty: 17
Dołączył(a): 04 paź 2006, 13:27
Lokalizacja: Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5 Indywidualista/Obserwator
Zodiak: Byk

Re: Iluzoryczne forum ?

Post 17 cze 2010, 01:49

Kiedys rozmawialem z facetem, ktory profesjonalnie, od stronych technicznej i wizualnej zajmowal sie zakladaniem serwerow, for itp rzeczy dla duzych, powaznych firm. Powiedzial, cytuje:" W ok.95% przypadkow administratorzy tworza na poczatku istnienia forum konta fikcyjne, zeby zwiekszyc atrakcyjnosc swojego forum dlatego, ze wielu ludzi nie ma czasu sprawdzac tematow na forum i sugeruja sie iloscia zarejestrowanych osob. Ja tez tak robilem". Na pytanie czy odpowiadal na forum kazdej osobie pod innym nickiem powiedzial:" Nie. Oczywiscie, ze nie bo nie mialem na to czasu, ale z czasem forum samo sie rozkrecalo bo przychodzilo wiele, nowych osob, ktore braly w nim mniej lub bardziej czynny udzial.Chodzi o to, ze wiekszosc z tych zalogowanych nickow to martwe dusze, ktore maja na celu przyciagnac innych". To tyle na ten temat.
Vidocq Mężczyzna
 
Posty: 21
Dołączył(a): 16 cze 2010, 11:39

Re: Iluzoryczne forum ?

Post 17 cze 2010, 09:04

Z drugiej strony jeśli forum ma długą historię aktywności i różne odsłony za sobą, całkiem możliwe że to są dawni użytkownicy którzy po prostu z różnych powodów przestali być aktywni, starzy lurkerzy którzy przestali zaglądać, tudzież osoby które zarejestrowały się żeby raz gdzieś coś napisać a potem straciły zainteresowanie... Tudzież trochę spambotów które wszędzie się wcisną...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Iluzoryczne forum ?

Post 01 wrz 2010, 12:53

Vidocq napisał(a):Kiedys rozmawialem z facetem, ktory profesjonalnie, od stronych technicznej i wizualnej zajmowal sie zakladaniem serwerow, for itp rzeczy dla duzych, powaznych firm. Powiedzial, cytuje:" W ok.95% przypadkow administratorzy tworza na poczatku istnienia forum konta fikcyjne, zeby zwiekszyc atrakcyjnosc swojego forum

Gdzie jak gdzie, ale tu nie było potrzeby zakładania fikcyjnych kont. :)
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Re: Iluzoryczne forum ?

Post 01 wrz 2010, 16:40

Vidocq napisał(a):Powiedzial, cytuje:" W ok.95% przypadkow (...)


A, przypomniał mi się boski cytat!
"42.7% of all statistics are made up on the spot." - Steven Wright
;P
Nie bardzo widzę sens sztucznego tłoku - dużo kont z których żadne się nie udziela? Czy admin któremu straszliwie się nudzi i nie ma życia towarzyskiego? Fora które ja znam były zakładane dlatego że ludzie którzy rozmawiali o podobnych rzeczach chcieli mieć miejsce do wygodnego rozmawiania, a nie dlatego że pojedyncza osoba której się nudziło zakładała forum żeby zwabić rozmówców...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Iluzoryczne forum ?

Post 26 lut 2011, 23:49

powiem ze sam jestem w szoku wielkim szoku jak widze jak wiele ludzi odczuwa cokolwiek wiecej nie kilka podstawowych zmysłow
Avatar użytkownikazawszeistniejący Mężczyzna
umrzeć za zycia i narodzic sie
 
Imię: marjan
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lut 2011, 23:38
Droga życia: 4
Zodiak: wąz lew

Powrót do działu „Wszystko o…”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość