OBE, pionierzy świata astralnego i ich odkrycia, techniki eksploracji Astralu i nasze przeżycia.
Witam Wszystkich. Od długiego czasu interesuje mnie tematyka OOBE,czasem próbuję, jednak, choć z łatwością uzyskuję stan "lekkości" ,drgawki i wszystko to co teoretycznie powinno być początkiem wyjścia, u mnie na tym się kończy. Nie wiem co dalej... zniechęcony,że nic więcej się nie dzieję, przerywam to lub samo odchodzi po prostu zasypiam. Proszę doświadczonych o pomoc. Co zrobić kiedy czuję te symptomy, próbowałem wyobrażać sobie ,że wychodzę, obracać się i nic. Pozdrawiam
piotrp1973 Mężczyzna
 
Imię: piotr
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sie 2009, 10:02
Droga życia: 4
Zodiak: baran
Polecam trylogię Monroe-a ;)
Z czasem samo przyjdzie, musisz być cierpliwy.
Klimek Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 73
Dołączył(a): 31 sty 2009, 02:53
Lokalizacja: Skierniewice
Droga życia: 1
Zodiak: Bliźnięta
nie wiem jak ty to robisz ale czytałam, że musisz sobie wyobrazić, że widzisz siebie z góry. Wybrać jakąś górną część pokoju z której chcesz się zobaczyć i wyobrazić sobie, że twoje ciało leży na łóżku czy na podłodze. Wtedy powinienes znaleźć się w tym miejscu, z którego chciałeś się zobaczyć będąc na łóżku. Czytałam też że dla niektórych jest to niebezpieczne. Bądź cierpliwy, za granicą uczą się tego na specjalnych kursach i też nie odrazu są efekty. Ja nie praktykuję tego, ale moja siostra wyszła z ciała, ale nie dlatego ze chciała czy próbowała. Poprostu tak się zdarzyło, wtedy nie wiedziała wogóle że takie coś może się dziać z ciałem. Po kilku minutach wróciła do ciała... Wtedy się strasznie przestraszyła, ale od tamtej pory nie miała już takich zdarzeń. Najdziwniejsze jest to, że przy niej oprócz mnie były również 2 moje siostry i mama. A one wogóle nie pamiętają tej sytuacji, pomimo, że nie była znowu tak dawno. Co więcej zaczęły mi wpierać, że wogóle nie było takiego zdarzenia i że one tego nie widziały. Ale siostra i ja widziałayśmy że takie coś miało miejsce... i ze nasze siostry i mama widziały..


dołączam link z filmikiem o podróżach astralnych: http://wp.tv/i,Enigma-Podroze-poza-cial ... ,klip.html
http://wp.tv/i,Enigma-Podroze-poza-cial ... ,klip.html

Może już oglądałeś, nie wiem... pozdrawiam
kate4 Kobieta
 
Imię: kasia
Posty: 4
Dołączył(a): 10 sie 2009, 21:18
Droga życia: 33
Zodiak: baran
dziękuję i pozdrawiam
piotrp1973 Mężczyzna
 
Imię: piotr
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sie 2009, 10:02
Droga życia: 4
Zodiak: baran
witam!
moim zdaniem powinieneś zacząć od LD czyli od świadomego śnienia (fajne doświadczenie nie wiadomo czy zdarzyło się naprawde czy to był sen) albo od medytacji czyli wyciszenia ciała umysłu polecam do tego muzykę relaksacyjną (google-->chomikuj ) wtedy będziesz w pełni przygotowany do wyjścia z ciała z dnia na dzień tego nie zrobisz ale jak raz wyjdziesz to cie tak wciągnie ze \codziennie będziesz to robił to uzależnia nie polecam robienia tego dla zabawy czytałem na innych forach ze ludzie gdy wychodzili z ciał podgladując innych itd.. po jakimś czasie mieli problemy psychicznie i fizycznie. polecam również książkę Roberta Monroe opisuje w niej swoje doznania naprawdę bardzo ciekawe i fascynujące
dzisiejszyswiat Mężczyzna
dzisiejszyswiat.cba.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 sty 2011, 18:19
Lokalizacja: Polska
Nie wiem ile czasu na to poswieciliscie, ale u mnie zajelo to około 10 miesiecy , codziennej relaksacji.
Bo tylko od tego zależy moim zdaniem powodzenie.No i musze dodać iż były to wyjscia spontaniczne ,nigdy podczas relaksacji.Były ponieważ zaniechałem w grudniu medytacji i relaksu.
Avatar użytkownikamariovg Mężczyzna
 
Imię: mario
Posty: 14
Dołączył(a): 13 wrz 2010, 11:01
Droga życia: 8
Zodiak: koziorożec
A ja polecam Acodin, szybko, pewnie i skutecznie :)
Trzynasty
 
Poważnie mówiąc 20 nie wystarczy, zalecane jest 30 - 40 z dzień wcześniej zjeść ok 5 aby sprawdzić czy niema się uczulenia.
Trzynasty
 
Tutaj jest metoda wg Ashwalkera, dosyć sławna i sam jej używam http://www.swiadomesny.pl/artykuly/opus ... ansowa.php
A tutaj rzucam ładnie opisaną metodę pana Monroe
http://www.swiadomesny.pl/artykuly/opus ... monroe.php
Ninjeer Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 maja 2011, 14:03
Hej. hmm masz moze jakis konkretny powod aby wychodzic z ciala?
Ososbiscie dwa razy bym sie zastanowil na Twoim miejscu, przed rozpoczeciem tego typu "zabaw"...
Znam osoby, ktore gdy wrocily do swojego ciala, zastaly tam nie tylko siebie…a jak to sie skonczylo to lepiej nie pisac…
Jest tyle pieknych rzeczy, jakie mozna robic na tym swiecie, po co miec uwage na tego typu sprawach?

serdecznie pozdrawiam
Radek
--
Radek
Avatar użytkownikaradek0 Mężczyzna
 
Imię: Radek
Posty: 134
Dołączył(a): 19 maja 2011, 15:42
http://www.oobe.pl/Porady_Roberta_A_Monroe.htm
Na własną odpowiedzialność :)
Avatar użytkownikaAmasunda Kobieta
猿も木から落ちる
 
Imię: Izabela
Posty: 141
Dołączył(a): 23 maja 2011, 17:25
Droga życia: 8
Typ: Rozjemca
Zodiak: Byk,świnia
radek0 napisał(a):Hej. hmm masz moze jakis konkretny powod aby wychodzic z ciala?
Ososbiscie dwa razy bym sie zastanowil na Twoim miejscu, przed rozpoczeciem tego typu "zabaw"...
Znam osoby, ktore gdy wrocily do swojego ciala, zastaly tam nie tylko siebie…a jak to sie skonczylo to lepiej nie pisac…
Jest tyle pieknych rzeczy, jakie mozna robic na tym swiecie, po co miec uwage na tego typu sprawach?

serdecznie pozdrawiam
Radek



Też słyszałem jak inni pisali o innych np. jak wrócił to oszalał i uciekł albo oślepł i różne takie tam ale jeszcze nie widziałem żeby jakaś osoba pisała np. hej ludzie nie róbcie tego jak wyszłam to oślepłam albo ej ludzie nie róbcie oobe ja zrobiłem i teraz żałuje, nigdy nic takiego nie czytałem więc w takie rzeczy jak mój kolego to robił i coś tam coś tam mu się stało nie wierzę moje zdanie jest takie jak by się komuś coś stało to by zrobił wszystko żeby ostrzec innych. A tutaj znam osoby które albo mój kolega albo kolega kolegi.
dzisiejszyswiat Mężczyzna
dzisiejszyswiat.cba.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 sty 2011, 18:19
Lokalizacja: Polska
heh ciekawe że właśnie dzisiaj znalazłem to forum...
Myślałem na początku że mam jakieś problemy ze sobą , ale widze że nie jestem sam . Jakieś 10 lat temu miałem sen w którym stałem nad łóżkiem i patrzyłem na siebie jak śpie , to było takie realne ... , miesiąc temu miałem sen w którym nagle się przebudziłem i zobaczyłem przed łóżkiem ciemną postać , ale nie mogłem się ruszyć ani nic mówić , pomimo tego że moja dziewczyna spała obok mnie , byłem wtedy w 100% pewien że nie śpie
Becks
 
Imię: Dawid
Posty: 1
Dołączył(a): 23 gru 2011, 01:53
Droga życia: 7
Zodiak: Baran
Jak wyjść z ciała?
Już wyszedłeś nie raz. Wszyscy wychodzą... problemem jest utrzymanie świadomości i zapamiętanie.
Pozdrawiam :)
Awar
 
Z taka roznica ze jedni to robia podswiadomie a inni swiadomie.Jezeli zastales kogos kto w Twoim fizycznym to
grzecznie ale stanowczo mowisz mu wy_ _ _ dalaj i klient musi sobie poszukac inne miejsce.Tylko TY jestes
wlascicielem swojej skorupy i nikt nie ma prawa sie do niej ladowac.Jeden tylko warunek ze mu pozwolisz.
No ale wtedy masz problem.
Pozdrawiam
Jasnowidz
 
Imię: Jack
Posty: 11
Dołączył(a): 11 lut 2012, 04:59

Powrót do działu „Eksterioryzacja”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość