Wszystko, co nas otacza - zdarzenia o globalnym zasięgu, konspiracje i podobne sprawy.

Chipy

Post 04 lis 2010, 00:18

V.D.Costa napisał(a):[i].A jaki jest faktyczny stan rzeczy ?

Faktyczny stan rzeczy jest taki ze na swiecie istnieje dobro i zlo.Niby nic nadzwyczajnego.Problem jednak w tym ze prawdziwe zło o ktorym myśli wiekszosc ludzi jest nie tam gdzie myślą ze jest a dobro które wszystkim kojarzy sie na przyklad z Watykanem tez nim nie jest.Ja mam na mysli uswiadamanie ludzi na tym poziomie
Liczy się postrzeganie, skoro wolisz w gniewie zastanawiać się komu obciąć za to głowę to twoja wola ale możesz mi zaufać po latach doświadczeń że nic tym nie osiągniesz.

Nie pisalem nigdzie o jakimkolwiek gniewie a juz na pewno nie o odrabaniu glowy.Dam Ci prosty przyklad.Od jakiegos czasu a w zasadzie od lat 90-tych coraz glosniej mowi sie o tzw.czipach RFID.Kilka lat temu rozpoczela sie akcja propagandowa majaca na celu przekonanie ludzi co do zasadnosci wprowadzenia tego projektu w zycie co zreszta dzieje sie obecnie na calym swiecie poki co chipy te znajduja sie w paszportach.Plan docelowy przewiduje by chipy te zastapily dowody,karty kredytowe,karty zdrowia jednym slowem wszystko po czym maja zostac umieszczone w ciele.Nie mowia nam jednak o faktycznym przeznaczeniu tych urzadzen ktore maja jeden cel-kontrole.Mowiac w skrocie w obozach koncentracyjnych takze numerowano ludzi,teraz chca nam zrobic to samo tylko w bardziej cywilizowany sposob.

Teraz pytanie do Ciebie:
Nie zagladajac na ta zla strone mocy trzymajac sie jedynie swiatla nie majac pojecia o czyms takim jak chip RFID jaka bedzie Twoja reakcja jak ktos zapuka do Twych drzwi proponujac maly prezencik za free?
Obstawiam ze przyjmiesz go z otwartymi ramionami i podziekujesz ze tak bardzo ktos sie o Ciebie troszczy.

SWIADOMOSC jest wazna by umiec dokonywac wlasciwych wyborow.W przeciwnym razie mozesz sie skazac na rzez nawet o tym nie wiedzac.

Pozdrawiam
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Lipton, Coście nie grozi trzymanie się jedynie jasnej strony mocy :D

"Czakram serca" planety był już od dawna otwarty Costa. Zobaczymy jak będzie z tą wojną, teraz z kolei pikantna jest data 10 listopada 2010. Zobaczymy, nie ma co wieszczyć w żadną ze stron, lepiej świadomie obserwować :)

Nie ważne kto jest odpowiedzialny za 10.04.10, istotne jest to, jak mówi Lipton, że robi się propagandę i ludzie nie są świadomi tego co realnie się zdarzyło. Chodzi o okłamywanie ludzi i o ich łatwowierność wobec środków masowego przekazu :)

Czipy są doskonałym przykładem, sama mam paszport z tym obkichanym czipem, bo co miałam zrobić? :) powiedzieć nie, siedze na dupie w Polsce i się nie ruszam, bo nie życzę sobie biometrycznego paszportu walcie się :D mój manifest byłby z pewnością bardzo przejmujący i wcale jedyną stroną cierpiącą nie byłabym ja :D

ale czipa nie dam sobie wczepić, no way, co innego w paszporcie czy karcie bankomatowej a co innego w fizycznie w obrębie istoty :) zresztą akurat masowego czipowania raczej nie zdążą wprowadzić - i hope so...
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
Podajesz przykład chipa a nie rozumiesz sensu jego istnienia. Myślisz ze teraz ludzie nie są ponumerowani ? To po co ci paszport i dowód osobisty, konto w baku itd. ? Myślisz że ktoś ma problem aby wiedzieć kim jestem, dlaczego pisze w taki a nie inny sposób itd. ? Na tym świecie niema już rzeczy nie jawnych, jak sam mówisz zło jest świadome dobra a dobro zła, nikt z niczym się już nie jest w stanie ukryć i w zasadzie nigdy nie był. Popadasz w propagandę tak jak własnie ktoś tego chce, myśląc że musisz mieć chip aby np. dane agencje wiedziały o tobie wszystko. Już dawno to wiedzą taki chip wcale nie jest im potrzebny do kontroli ludzi pod jednym ale ... istota tego chipa jest taka że wysyła impulsy elektromagnetyczne, wyobraź sobie chip na poziomie 3 oka tam gdzie teoretycznie miał być umieszczany ( lub prawa dłoń, dlaczego to miejsce na dłoni tego nie wiem, trzeba by było zobaczyć jak działają merdiany ), kilka impulsów elektromagnetycznych na danej częstotliwości i reakcja emocjonalna i mentalna gotowa. To jest sens chipów a nie to że dostaniesz numerek, bo ty już dawno jesteś ponumerowany i traktowany jak rzecz, zwierze w zagrodzie.

A jeżeli świecisz światłem nie będąc świadomym zła, zło do ciebie nie przyjdzie. To logiczne. Myślisz że dlaczego posiadasz teraz takie informacje o których mówisz, myślisz że MI i CIA ma problem aby nacisnąć spust osobą które kładą kłody pod nogi gadzim rodom ? Nie robi tego dlatego bo nie jest w stanie. Zrozum fizykę działania wszechświata, na drzewie laskowym nie rosną jabłka a wśród światła niema zakłamania i fałszu. Więc nikt nie przyjdzie do ciebie z zabawką antychrystów kiedy świecisz światłem i nie musisz być jej nawet świadomy.

Dlatego wśród tych wszystkich niskowibracyjnych wydarzeń gadzie rody czekają na odpowiednią reakcje społeczeństwa, bo tylko odpowiednie emocje i tok myślenia stworzy odpowiednią energetykę i da im dostęp do ludzi. Ludzie najpierw muszą się na nich otworzyć, zawołać ich, na tym polega spryt antychrystów i to ten spryt jest jedyną możliwości aby do czegoś dojść bo tylko poprzez otwarcie się na nich mają do ciebie dostęp. Logika


Lutch. Planeta to my, jakby czakram serca planety był otwarty to i wszystkich istot na ziemi był by otwarty. Pomyśl. Dodatkowo popatrz na stan serc istot na tej planecie a zobaczysz stan serca planety.
Avatar użytkownikaV.D.Costa Mężczyzna
 
Imię: Konrad
Posty: 82
Dołączył(a): 09 sie 2010, 02:20
Droga życia: 5
Zodiak: Lew
Osobiście na temat zdarzenia w Smoleńsku jestem neutralny. Nie obstawiam za żadną opcją, wszystkie są równie możliwe. Nie chcę się niczym sugerować. W mediach mówią jedno, w Internecie piszą drugie. Prawda najczęściej jest po środku, więc się wstrzymuję z oceną. Powracając do wypadku smoleńskiego to samo to, że w jednym samolocie siedziało tyle ważnych dla Polski osób było głupie. I jeszcze później, jak się okazało, poinformowano nas, że lista, jakie osoby lecą w tym samolocie, była już w "rękach" większości dziennikarzy i ważniejszych osób państwowych, więc jak ktoś chciałby zrobić zamach to by mógł się dobrze doinformować wcześniej.

Podejrzewam, że prawdy całkowitej na ten temat się nie dowiemy. Już odpowiednie osoby o to zadbały. Nieważne kto zawinił. Warto po prostu wynieść nauczkę z tego zdarzenia i zapobiegać następnym. Prawdziwego winnego zapewne oficjalnie i tak nie będzie...

A co do tej niby III Wojny Światowej to jestem mocno sceptyczny :P Jeśli do tego dojdzie i ludzkość przetrwa to NWO wejdzie, jak nic. Jestem mimo wszystko optymistycznie nastawiony na przyszłość i mam nadzieję, że ludzkość tego uniknie ;) W końcu każdy miewa przebłyski mądrości :P Wszystko jest możliwe :)

EDIT:
V.D.Costa napisał(a):wyobraź sobie chip na poziomie 3 oka tam gdzie teoretycznie miał być umieszczany ( lub prawa dłoń, dlaczego to miejsce na dłoni tego nie wiem, trzeba by było zobaczyć jak działają merdiany )


Niekoniecznie prawa dłoń, a po prostu wewnętrzna strona ręki, a dokładniej nadgarstek (obojętnie który). Czoło, między brwiami, i te nadgarstki emitują najwięcej ciepła, więc chip, który korzysta z tej energii cieplnej, może działać. W innych miejscach by się zużył i wyłączył. Tak przynajmniej wyczytałem :P
Ostatnio edytowano 04 lis 2010, 01:00 przez Ray88, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec
Costa planeta Ziemia jest kulą świadomą, odrębną istotą, my się przejawiamy na jej powierzchni, nie jesteśmy nią, chociaż powinniśmy być z nią w rezonansie. Uzuli niejednokrotnie pisał, że z faktu, że większość ludzi nie jest otwartych na poziomie serca wynika niekoherencja z jądrem Ziemii, które jest stwoistym "czakramem serca" i m.in. z tego wynikają szaleństwa pogodowe (bo jeszcze są techniczne celowe manipulacje pogodowe o czym doskonale wiemy).

I nie jestem żadne Lutch tylko Luth :D to pierwsze czytałoby się jak jakieś niemieckie nazwisko, Lutcz coś obrzydliwego.

Ray88 niekoniecznie z wojną i NWO. Bo jeśli w wyniku wojny doszłoby do potężnych eksplozji nuklearnych w jednej chwili setki tysięcy ludzi wywalałoby do astrala. Podejrzewam, że w taki sposób mogłoby zajść nasze przejście do 4 gęstości :), ale nie wiem. To tylko hipotezy.

Z tą ciepłotą ciała to jest po prostu propaganda i szukanie wyjasnienia. Równie dobrze mógłby być w podbrzuszu albo na sercu (fuu) albo na szyi jeśli chodziłoby o ciepłotę ciała i napięcie elektryczne. Dłonie i czoło właśnie są odsłosnięte i narażone na czynniki zewnętrzne i ochłodzenie bardziej niż inne części ciała. Chodzi o ingerencję energetyczną, tutaj Costa się nie myli. Zwłaszcza trzecie oko i tak się robi wszystko aby je zamulić i odciąć nas od wewnętrznej mądrości i świadomości kim jesteśmy :). Wodę się fluoryzuje, dzieciom się robi fluoryzowanie. Naprawa szkliwa? Propaganda, wapnienie szyszynki, a nie naprawa szkliwa:)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza
luth napisał(a):Ray88 niekoniecznie z wojną i NWO. Bo jeśli w wyniku wojny doszłoby do potężnych eksplozji nuklearnych w jednej chwili setki tysięcy ludzi wywalałoby do astrala. Podejrzewam, że w taki sposób mogłoby zajść nasze przejście do 4 gęstości :), ale nie wiem. To tylko hipotezy.


No przyznaję, że takiego rozwiązania przejścia do wyższej gęstości się nie spodziewałem xD Jednak dalej jestem za zapobiegnięciem tego :P Nie po to się narodziłem, aby po prostu umrzeć jako jedna z ofiar jakiejś bombki z nieba xD Tak łatwo to nie ma :P

Skoro zakładając, że wszystko na pewnym poziomie jest połączone ze sobą i wszystko ma wpływ na wszystko to kto wie, czy choćbym ja nie namieszał sporo samą pozytywną myślą pewnym osobom na Ziemi, którzy chcieliby do tej wojny dopuścić tak, że odpuściliby sobie i być może nawet nawrócili się na Jasną Stronę Mocy xD A z Ziemią czuję dobry rezonans i zauważyłem nawet, że potrafię całkiem skutecznie manipulować pogodą w moim otoczeniu :P Proszę tak delikatnie o np. bezchmurny i ciepły dzień we Włocławku i następnego dnia, nawet teraz, rzeczywiście tak jest xD Może to przypadek, ale ja nie wierzę w przypadki. Wszystko ma gdzieś przyczynę i być może my sami nią jesteśmy :P Ja czuję się w pewnym sensie "projektantem" nowego świata na poziomie mentalnym i może się to spełni :D
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec
V.D.Costa napisał(a):Podajesz przykład chipa a nie rozumiesz sensu jego istnienia.

Pudło.
Myślisz ze teraz ludzie nie są ponumerowani ?

Kwestie numerowania podalem tylko zeby zoobrazowac problem.Nie wczytales sie w moj post zbyt dokladnie a napisalem w nim wyraznie ze chodzi o KONTROLE czyli to co Ty wpisales w swoim poscie odnosnie fal choc to nie do konca bedzie kwestia fal.Chip RFID ma przede wszystkim za zadanie uzaleznic kazdego człowieka od systemu opieki zdrowotnej,organizacji finansowych i panstwowych,kazdej-calego systemu.Poza tym moze zawierac (takie sa plany) pewne srodki/substancje szkodliwe dla zdrowia i w razie koniecznosci substancje te moga zostac uwolnione powodujac smierc.To o czym napisales czyli stymulacja ludzkiego mozgu w celu zmiany jego wzorcow myslowych jest juz obecnie dostepna i nie potrzeba do tego chipa RFID.Mowie teraz o technologii Blue Beam czy tez programowianiu podprogowym na ktore jestesmy stale narazeni poprzez TV czy radio czyli "przemycane" przez te urzadzenia nieslyszalne dla ludzkiego ucha dzwieki o niskiej czestotliwosci lub tez obrazy ukazujace sie na dziesiate czesci sekundy czyli zbyt krotko by mogly je wychwycic ludzkie oczy.Prawdziwe zastosowanie chipu RFID jest jedno,ponizej fragment filmu "Wake Up Call" ktory zreszta polecam:

http://www.youtube.com/watch?v=neEP5ogn ... r_embedded

Wyobraź sobie chip na poziomie 3 oka tam gdzie teoretycznie miał być umieszczany ( lub prawa dłoń, dlaczego to miejsce na dłoni tego nie wiem, trzeba by było zobaczyć jak działają merdiany.

Biochip jest ladowany dzieki zmianom temperatury ciala co wyklucza czeste zmiany baterii.Wydano ponad 1.5 miliona na badania by okreslic gdzie zmiany temperatury wystepuja najgwaltowniej.Pierwszym miejscem jest czolo w okolicach linii wlosow a drugim zewnetrzna czesc dloni:

Przypomnijmy objawienie Jana:

"On tez sprawia ze wszyscy
mali i wielcy,bogaci i ubodzy,
wolni i niewolnicy otrzymuja,
znamie na swojej prawej rece,
albo na swoim czole."
(Ap.13.16)


W przypadku uszkodzenia baterii litowej moze dojsc do uszkodzenia,poparzenia lub owrzodzenia tkanek miekkich:

"I wyszedl pierwszy i wylal czasze swoja na ziemie,
i pojawily sie zlosliwe i odrazajace wrzody na ludziach,
majacych znamie zwierzecia i oddajacych poklon posagowi"

(Apokalipsa Jana 16.9)

"A dym ich meki unosi sie w gore na wieki wiekow,
i nie maja wytchnienia we dnie i w nocy,
ktorzy oddaja poklon zwierzeciu i jego posagowi,
ani nikt kto przyjmuje znamie jego imienia"

(Ap.14,9.11)


Gwoli wyjasnienia zwierze o ktorym mowa powyzej to BEAST-bestia (Brusells Electronical Accounting Surveying Terminal) mega komputer ktory bedzie obslugiwal caly system-sprawdzcie sami w sieci.

Jeszcze jedno zdaje sobie sprawe ze wiekszosc Biblii jest zmanipulowana.Wiemy jednak ze okolo 20 % jest autentyczna mysle ze to co powyzej zawiera sie w tych 20 %
.

Obrazek,Obrazek

A jeżeli świecisz światłem nie będąc świadomym zła, zło do ciebie nie przyjdzie.

To samo powiedziałbyś więźniom obozow koncentracyjnych gdybys mogl cofnac sie w czasie?

NIE ZNALEZLI BY SIE TAM GDYBY MIELI SWIADOMOSC GDZIE ICH WYWOZA!

I ja jestem tu po to zeby uswiadamiac w POKOJU I MILOSCI i nikt mnie nie powstrzyma.A jak zapukaja do mych drzwi i zapytaja to grzecznie podziekuje za propozycje.Jesli to nie poskutkuje i bedzie proba zmuszenia mnie lub mojej rodziny do czegokolwiek to wtedy dopiero w ramach samoobrony bede bez mrugniecia okiem gotow do uzycia z cala moja moca sily.

To jest forum Przebudzenie Costa a przebudzenie obejmuje 2 strony medalu.I ta piekna cudowna ktorej patronuje milosc i te druga mniej przyjemna.Wroga nie nalezy ignorowac tylko go POZNAC wiec podnosmy WSPOLNIE ludzka swiadomosc otwierajac im oczy i pokazujac rozne drogi i pulapki

Pozdrawiam
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Lipton co do tego komputera Brukselskiego to nie jest tak ze to przypadek, bo czytalem wywiad z typem ktury bral udzial w jego stworzeniu i on sie wrecz chwalil ze to jest swiadome odniesienie do przekazow biblijnych, tak wiec V.D.Costa ma troszeczke racji ze na takie gowno trzeba sie otworzyc bo nawet jakby ci to wszczepili to ty i tak muglbys to sobie wydlubac, natomias ktos kto dal sie omanic to tego nie zrobi bo jest czescia tego ich swiatka i bal by sie ze jesli to zrobi to jego swiat sie zkonczy.
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew
luth napisał(a):I nie jestem żadne Lutch tylko Luth :D to pierwsze czytałoby się jak jakieś niemieckie nazwisko, Lutcz coś obrzydliwego

:lol: Zgadzam sie,ja tam wole luth
Ray88 niekoniecznie z wojną i NWO. Bo jeśli w wyniku wojny doszłoby do potężnych eksplozji nuklearnych w jednej chwili setki tysięcy ludzi wywalałoby do astrala.

Nie dojdzie do żadnej wojny nuklearnej.Odnotowano wiele przypadków nieudanych prob atomowych glownie w Stanach Zjednoczonych z powodu wylaczenia systemow kontrolnych przez blizej nieokreslone obiekty latajace nazwijmy ich straznikami.Z informacji z jakimi sie zetknalem wynika ze wybuch bomby atomowej rozrywa strukture czaso-przestrzeni co jest bardzo niekorzystne dla stabilnosci calego ukladu i moze powodowac przenikanie do naszej rzeczywistosci nie pozadanych gosci.
Podejrzewam, że w taki sposób mogłoby zajść nasze przejście do 4 gęstości :), ale nie wiem. To tylko hipotezy

W demokratycznym kraju chcac isc z duchem konstytucji powinno miec miejsce referendum z zapytaniem "Czy juz czas wysadzic sie w powietrze" :D
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2
Conan Barbarzynca napisał(a):Lipton co do tego komputera Brukselskiego to nie jest tak ze to przypadek, bo czytalem wywiad z typem ktury bral udzial w jego stworzeniu i on sie wrecz chwalil ze to jest swiadome odniesienie do przekazow biblijnych, tak wiec V.D.Costa ma troszeczke racji ze na takie gowno trzeba sie otworzyc bo nawet jakby ci to wszczepili to ty i tak muglbys to sobie wydlubac, natomias ktos kto dal sie omanic to tego nie zrobi bo jest czescia tego ich swiatka i bal by sie ze jesli to zrobi to jego swiat sie zkonczy.

Ja sie na nic nie zamierzam otwierac.Wszczepienie sobie tego chipa = zamkniecie ust/wiezienie z cykajaca bomba w organizmie.Kazdy ma wolna wole wiec przyjdzie taki moment zeby wybrac...

Jesli chodzi natomiast o "wydlubywanie" sobie czegokolwiek to musze Cie zasmucic.Plany sa takie zeby na poczatku chipy te wszczepiac dzieciom oczywiscie coby nie daj Boze nie zagubily sie rodzicom :wink: Inna opcja jest taka ze rodzice maja niewiedziec o lokalizacji tego chipa zeby nie bylo mozliwosci wydlubania go oczywiscie dla bezpieczenstwa tych dzieci bo rodzice sa rozni,tragedia moze sie zdarzyc w kazdej rodzinie czy tez porwanie itd..

Zakonczmy ten totalny offtop konkluzja by miec sie na bacznosci.
No more bullshit!
Avatar użytkownikaLipton Mężczyzna
Świadoma Świadomość
 
Posty: 68
Dołączył(a): 31 paź 2010, 21:49
Droga życia: 33
Typ: 1w2

Re: Chipy

Post 05 lis 2010, 19:25

Powyższe posty zostały wydzielone z tematu viewtopic.php?f=33&t=2432 jako większością treści odbiegające od głównej treści tamtego wątku. Wiem że część z nich dotyczy też tamtego wątku, ale nie mam możliwości (ani ochoty) na przesiewanie z każdego posta co dotyczy a co nie dotyczy tematu ;P


A teraz odnośnie samej treści tego tematu:
Ja wam powiem, że mi wszelkie chipy są obojętne... Ja wiem, że czegokolwiek by mi nie wszczepili nie są w stanie zaburzyć mojej energetyki. Może właśnie dlatego warto przygotowywać się duchowo i energetycznie?

A dodam jeszcze, że na pewno znajdą się osoby które szybko nauczą się te chipy 'psuć' czy to ze względu na własne poczucie wolności, czy to właśnie ze względu na podejrzenia o manipulacje duchowe... Ruch hackerski jest silny na całym świecie ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Chipy

Post 05 lis 2010, 20:38

:D dobre z tym hakowaniem, ale jak shakują to już nie dokonają transakcji pieniężnych, nie będą mogli płacić rachunków, podatków i tak dalej, bo przecież po to oficjalnie mają być te czipy, więc nie zbyt dobry pomysł
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Chipy

Post 05 lis 2010, 21:05

Zawsze można próbować unieszkodliwić funkcje których się nie chce pozostawiając te które się chce... Na różne sposoby... Tak na prawdę dyskutowanie o sposobach ominięcia czegoś zanim to coś powstało i dostało się realnie do użycia - nie znając budowy, oprogramowania, funkcji, jest czystą teoretyką i w zasadzie stratą czasu ;P
Ale nie znalazło się jeszcze takie urządzenie albo program którego ktoś by nie zhackował wcześniej czy później...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Chipy

Post 05 lis 2010, 21:13

To urządzenie już powstało i jest wszczepianie na razie tylko zwierzętom i dzieciom (fajny target) no i ludziom którzy są nadgorliwi w przyswajaniu nowych technologii :) można by powoli rozkminiać jak to unieszkodliwić na przyszłość :D

Ale wydaje mi się, że to jest tak szatańsko proste, że bardzo ciężko byłoby to unieszkodliwić wybiórczo, jako że zaburzanie energetyki byłoby raczej skutkiem ubocznym działania tych głównych funkcji, tak jak skutkiem ubocznym funkcji telefonu jest możliwość namierzenia człowieka co do metra :P
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Chipy

Post 05 lis 2010, 22:51

Telefon można wyłączyć między użyciami... Dodatkowo można używać kart prepaid i wyrzucać je po użyciu... Podobnie istnieją sposoby zagłuszenia sygnału - wystarczy wejść do metalowego kontenera, nie wspominając o różnych urządzeniach technologicznych... Np. świat przestępczy w dużej mierze sobie poradził z tą możliwością... Wszędzie gdzie istnieje niebezpieczny ze względu na ryzyko wykrycia sposób płacenia, rozwijają się dodatkowe systemy płatności omijające te niebezpieczeństwa... Zawsze powstaje jakieś podziemie jeśli ludzi się do czegoś zmusza... Powstają sposoby ominięcia używania takiego czegoś - jeśli chip działa zbliżeniowo, będzie działał też trzymany w ręce, formie wisiorka itp... A i sposób naładowania takowego poza ciałem się znajdzie - nawet łatwiej niż w ciele...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Świat”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron