Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Post 03 lis 2008, 21:41

Od chwili gdy zainteresowałem się LD praktycznie codziennie zapamiętuje 1-2 sny :P Tylko najgorsze jest to, że ciężko jest się zorientować że to właśnie sen, ponieważ są to sceny całkowicie normalne, np. śniło mi się, że jestem w teatrze ze szkołą i oglądam jakieś tam przedstawienie (w najbliższym czasie jadę z klasą właśnie do teatru ;)). Może, gdybym miał wyrobione jakiś RT, to bym się zorientował, że to sen, no ale niestety nie miałem :(. Chciałbym wiedzieć jaki RT byłby dla mnie najlepszy - taki bym nie zwracał na siebie zbytniej uwagi (mieszkam z rodziną i chodzę do szkoły - dodam, że nie noszę zegarka, godzinę sprawdzam w komórce :P).

Pozdrawiam :P
WH4YER0 Mężczyzna
W drodze ku LD :P
 
Imię: Szymon
Posty: 7
Dołączył(a): 02 lis 2008, 16:48
Lokalizacja: Ostrzeszów
Droga życia: 3
Typ: 4w3 / Arystokrata
Zodiak: Waga / Pies

Post 03 lis 2008, 22:29

Zatykanie nosa i prubowanie oddychania? mogliby pomyslec ze przecierasz nos a gdybyys robil co 30 minut to by sie nie skapneli :D
PioT Mężczyzna
 
Imię: Piotrek
Posty: 68
Dołączył(a): 21 wrz 2008, 13:56
Lokalizacja: Wrocław
Droga życia: 11
Zodiak: Wodnik

Post 04 lis 2008, 07:26

Przełozenie palca przez dłoń :P
Anonim
 

Post 04 lis 2008, 21:18

Anonim napisał(a):Przełozenie palca przez dłoń :P


Heh, to nie jest głupie :D
Czemu by nie, można spróbować :P Tylko jak zrobić, żebym co te np. 30 minut pamiętał o RT? (nalezę do ludzi tzw. sklerotyków :D )

PS. Wiem, zadaję bardzo dużo pytań :wink:
WH4YER0 Mężczyzna
W drodze ku LD :P
 
Imię: Szymon
Posty: 7
Dołączył(a): 02 lis 2008, 16:48
Lokalizacja: Ostrzeszów
Droga życia: 3
Typ: 4w3 / Arystokrata
Zodiak: Waga / Pies

Post 04 lis 2008, 22:46

Jeśli masz telefon komórkowy, po prostu nastaw sobie co 30 minut przypomnienie w telefonie, a po niezbyt długim czasie sam będziesz pamiętał o robieniu testów i bez niego ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 05 lis 2008, 18:52

Til napisał(a):Jeśli masz telefon komórkowy, po prostu nastaw sobie co 30 minut przypomnienie w telefonie, a po niezbyt długim czasie sam będziesz pamiętał o robieniu testów i bez niego ;P


Muszę pomyśleć, tylko w takim razie musiałbym ściągnąć jakiś soft na symbiana, by móc ustawić budzik na co 30 minut :P
WH4YER0 Mężczyzna
W drodze ku LD :P
 
Imię: Szymon
Posty: 7
Dołączył(a): 02 lis 2008, 16:48
Lokalizacja: Ostrzeszów
Droga życia: 3
Typ: 4w3 / Arystokrata
Zodiak: Waga / Pies

Post 05 lis 2008, 20:21

Jak znajdziesz taki soft to mi przeslij linka na priv, mi tez sie przyda, mimo ze mam spontaniczne LD :)
Anonim
 

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości