Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

W kolko ten sam sen?

Post 24 mar 2012, 07:23

Bylabym wdzieczna jesli ktos pomogl by mi z interpretacja, mysle ze to dla mnie cos waznego..
Powiedzmy, na 10 snow ktore pamietam, ten pojawia sie 9 razy. W snie, odbywam podroz na lotnisko (pociagiem albo autobusem) przy okazji poznajac za kazdym razem nowych ludzi; nastepnie/albo jestem na lotnisku i w pospiechu probuje znalezdz moj terminal i wrota do samolotu jednak nigdy 'nie dospie' zeby do tego samolotu wsiasc.
Nie tyle sen, a co jego bardzo czeste pojawianie sie mnie dziwi.. czasem moge miec nawet 5 nocy pod rzad ten sam sen tylko rozne jego wariacje. Co mi 'ja' lub ktos inny (?) probuje przekazac? :-k

pozdrawiam
Eruanis
 

Re: W kolko ten sam sen?

Post 24 mar 2012, 15:35

Dokonują się w twoim życiu albo w tobie (albo twoich myślach), w twoim otoczeniu itd. jakieś silne zmiany? W szczególności zmiany które nie jesteś do końca pewna gdzie doprowadzą?
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: W kolko ten sam sen?

Post 24 mar 2012, 22:39

Dzieki Til i przepraszam jesli zmarnowalam Twoj czas
Eruanis
 

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron