Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.

Interpretacja snu o koledze...

Post 26 gru 2011, 17:31

Witam.
Nie mam doświadczenia w pisaniu na forum ale szukam odpowiedzi i liczę na szczere odpowiedzi.

Od września chodzę do nowej szkoły.
Już pierwszego dnia rzucił mi się w oczy pewien chłopak z klasy.
Był inny od reszty ale coś mnie do niego ciągnęło.
Po kilku dniach udało się nam nawiązać rozmowę i polubiliśmy się.
Nigdy wcześniej nie czułam czegoś takiego do mężczyzny.
Przy okazji - mam faceta i to co było miedzy mną a kolegą miało zupełnie inny wymiar niż flirt.
Któregoś wieczoru dowiedziałam się że jest gejem.
Do tej pory jesteśmy ze sobą blisko ale rzecz jasna ze względu na moją płeć, jego orientacje i moja miłość do mojego chłopaka nigdy do niczego nie doszło.

Dzisiejszej nocy miałam jednak sen który bardzo mnie zdziwił.
Często mam dziwne sny ale Ten chłopak śnił mi się już drugi raz.
Mój dzisiejszy sen wyglądał następująco:

Bolał mnie brzuch...więc mimo że lekcje zaczynały się za ponad godzinę poszłam do szkoły bo wiedziałam że KOLEGA ma lekcje wcześniej. Miałam iść do pielęgniarki ( mimo że szkoła jest dla dorosłych i nie ma jej tam ). Siedziałam na takim pielęgniarskim łóżku z KOLEGA I jedna z naszych koleżanek. rozmawialiśmy i śmialiśmy się.Dodam że koleżanka i ja wyglądałyśmy jak zawsze natomiast KOLEGA miał dziwnie ścięte i wyprostowane włosy. w pewnym momencie ja i kolega zaczęliśmy kierować się do drzwi...Wtedy on przycisnął mnie do nich i zaczął całować bardzo namiętnie. Przerwał po chwili mówiąc "teraz to na pewno nie jestem gejem" i znów zaczął mnie całować. Dodam że bardzo kocham swojego chłopaka i nie w głowie mi romanse..Bardzo bym chciała wiedzieć co ten sen oznaczał.
Proszę o szczere odpowiedzi.
maria888
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 gru 2011, 17:04
Zodiak: ryby
To jest zupełnie normalny sen, nie ma czym się martwić.
Normalnym jest że śnią nam się różne sytuacje tego typu odnośnie ludzi których darzymy silnymi emocjami (przecież miłość ma wiele twarzy). To że coś nam się śni nie oznacza od razu że musi mieć to głębsze dno, nie musi oznaczać tendencji do zdrady ani nic takiego - tak po prostu działa nasz umysł, zwykle wplatając w najróżniejsze scenariusze osoby o których dużo myślimy... Dopóki nie idą za tym działania na jawie - nie ma czym się przejmować... A jeśli idą, może warto się zastanowić ;)

Tak na prawdę radziłbym ci żebyś zastanowiła się, jakiej odpowiedzi oczekujesz, na jaką masz nadzieję zadając pytanie odnośnie tego snu. Czy masz gdzieś głęboko ukrytą jakąś nadzieję czy cień nadziei że to co we śnie może być prawda, że może coś znaczyć? Czy też pytasz z nadzieją że to nic nie znaczy, że to po prostu umysł gadający sam do siebie od rzeczy? Zajrzyj w swój własny umysł, zastanów się nad tym dlaczego tak na prawdę ten sen tak zaprzątnął twoją uwagę że szukasz odpowiedzi.
Myślę że to tak na prawdę da ci najpełniejszą odpowiedź ;)
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Dokładnie jak w powyższym poście. Normalny sen oparty głównie na tym,że spodobał Ci się kolega z klasy. Nie ma żadnego ukrytego znaczenia,tylko silan fascynacja tą osobą. Na tym polega sekret.
Tao-Universum Mężczyzna
 
Posty: 82
Dołączył(a): 02 wrz 2010, 19:10
Jak juz pisałam kolega jest bardzo wyrazistym homoseksualistą a ja jestem w bardzo zadowalajacym związku. o interpretacje poprosił mnie kolega. to on podsunął mi ta strone. Wspominał ze w moich snach jest dużo symboli i chciałby wiedziec co oznaczają te sny z jego udziałem, bo dla nas logicznym jest ze nie wydarzy sie to co w nich było.
Jeśli jednak znajdzie sie ktoś kto wyczyta z tego coś jeszcze to proszę pisać.
maria888
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 gru 2011, 17:04
Zodiak: ryby
Nie jestem zwolennikiem interpretacji snów, ale skoro zależy ci na tym to proszę:
Bolał mnie brzuch - problem emocjonalny, zdenerwowanie.
Idziesz wcześniej do szkoły - kochasz go.
Pielęgniarka - chcesz rozwiązać (wyleczyć) sytuację z tym chłopakiem, może pomóc ci koleżanka.
Dziwne włosy - chcesz żeby KOLEGA był inny, nie chcesz żeby był gejem (żeby miał inaczej w głowie poukładane).
Dalej nie wiem... właściwie to nie traktuj tego poważnie, to tylko sen.
mwojt7
lucis ferre
 
Imię: Marcin
Posty: 2
Dołączył(a): 13 sty 2012, 23:42
Droga życia: 11
Typ: perfekcjonista obserwator
Zodiak: Koziorożec

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron