Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Witam,

Na dzisiaj miałam sen z szarymi gołębiami, które chodziły po korytarzu w bloku mojej mamy i strasznie zafajdały tenże korytarz. Potem na tym zafajdanym korytarzu (ale bez gołębi) biegał śliczny biało-rudy piesek radośnie podskakując i podszczekując. A ja widziałam u siebie jeszcze mały ciążowy brzuszek.

Tyle symboli naraz (golebie,ciaza, ptasie odchody,pies) a nie potrafie tego jakoś poskładać. Myśli o dziecku odpadają bo lata już nie te. Ale głowe zaprzątaja mi myśli związane z poszukiwaniem pracy.

Co o tym śnie sądzicie ?
angora1968
 
Imię: Ewa
Posty: 1
Dołączył(a): 15 gru 2011, 19:23
Droga życia: 2
Typ: obserwator
Zodiak: strzelec/małpa
Gołębie, pies, odchody i na dodatek ciąża?

Szok! : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
to o czym myslimy przed snem, jest kontynuowane podczas snu
Eruanis
 
Eruanis napisał(a):to o czym myslimy przed snem, jest kontynuowane podczas snu


Nie zawsze. : )
Ale w większości przypadków jest taka zależność.
Gdy świadomie śnimy nie ma jej. xD
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok
Według sposobu, wedle którego ma babcia odczytywała sny, można zrozumieć powyższy sen następująco: Gówno jednoznacznie symbolizuje pieniądze. Jeśli gołębie zafajdały korytarz, oznacza to, iż dostaniesz niebawem zastrzyk gotówki, pojawią się możliwości zarobku, albo ktoś odda swój dług. Gołębie ogólnie są posłańcami przynoszącymi dobre rady, ich pojawienie się symbolizuje, pojawienie się korzystnych sytuacji, „dobrych wiatrów”. Pies, szczególnie mały i słodki, robiący zamieszanie wokół siebie, oznacza zaistnienie dość napiętej sytuacji, która doprowadzi do czegoś znaczącego. Małe pieski oznaczają również szansę na wzbogacenie się, ale raczej, chodziłoby w tym przypadku o szczeniaczki;). Ciąża jest znamieniem oczywiście dojrzewania do nowych planów, pojawienia się czegoś nowego, „ruszenia do przodu”.

Cóż, może oznacza to, iż starania o zdobycie pracy zakończą się powodzeniem? W każdym razie życzę wszystkiego dobrego:).
Avatar użytkownikaAletheia
 
Imię: Aletheia
Posty: 289
Dołączył(a): 27 paź 2011, 23:17
Droga życia: 33
Typ: 9w1
jest też inna wykładania

częśc z korytarze, dotyczy przekonań Twojej matki o pracy-pieniądzach (ale może z czymś innym. generalnie, nic pozytywnego), które również Ci się udzielają

pies to coś co uważasz za słodkie i urocze w sobie, ale tak naprawdę to blok

no i ciąża to standardowo - coś nowego, zmiana, plany.
Avatar użytkownikasosnowiczanin Mężczyzna
patrzy w horyzont wydarzeń
 
Imię: Bartosz
Posty: 167
Dołączył(a): 04 wrz 2011, 02:55
Lokalizacja: Sosnowieś
Zodiak: Ognisty Tygrys
Proponuje sprawdzić każdy z tych symboli osobno w jakimś senniki i będziesz wiedziała o to dokładnie oznacza,ale moim zdaniem zupłenie nic. To zwykły sen jakich wiele i nie masz sie czym przejmować.
Tao-Universum Mężczyzna
 
Posty: 82
Dołączył(a): 02 wrz 2010, 19:10
Oczywiście sprawdzając w senniku miej na uwadze że 90% senników jest do niczego, za to są świetnym źródłem zarobków dla je sprzedających, bo najlepiej sen możesz zinterpretować sama, bo tylko ty możesz znać swoje świadome i podświadome konteksty interpretacyjne... Tylko do tego trzeba zajrzeć głęboko w siebie, czego większości ludzi się nie chce robić - o wiele łatwiej zajrzeć do sennika...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron