Zjawisko snu, świadomego i tego zwykłego. Techniki oneironautyczne, opisy Waszych snów.
Witam!
Ostatnio zakupiłem nasiono African Dream Herb-Entada rheedii jak by ktoś nie wiedział podaje stronę www. http://shamanshop.pl/sklep/product_info.php?products_id=319
Problem jest taki ze rozerwałem środek wyjąłem ten miąższ (jest strasznie twardy jak na miąższ) i nie wiem co z tym dalej zrobić.

pierwszego dnia
jedyne co zrobiłem to ok 2-3g tego miąższu wrzuciłem do szklanki zalałem wrzątkiem poczekałem aż zrobi się zimne i wypiłem i nie miałem zbytnio żadnego efektu :(
drugiego dnia
zwiększyłem dawkę do 4-5g i powiem ze już bardziej mi się podobalo ale to jeszcze nie to
Ostatnio edytowano 28 wrz 2011, 18:50 przez dzisiejszyswiat, łącznie edytowano 1 raz
dzisiejszyswiat Mężczyzna
dzisiejszyswiat.cba.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 sty 2011, 18:19
Lokalizacja: Polska
Jakiego efektu oczekiwałeś?
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1
<wzruszenie ramionami> ja po szybkim wygooglowaniu wiem już co trzeba by z tym zrobić żeby zadziałało.
Natomiast jako przeciwnik wszelkich ezoterycznych odpowiedników 'dopalaczy' powiem - sam se znajdź ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
dzisiejszyswiat napisał(a):Witam!
Ostatnio zakupiłem nasiono African Dream Herb-Entada rheedii

Cały wątek: http://talk.hyperreal.info/entada-rheedii-tek-ogolny-t13502-20.html

A nie lepiej było kupić African Dream Root - Silene Capensis ? Piszą, że lepiej działa :)
Ja nie próbowałam, ale popróbuję i opiszę ^ :)
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
sinsemilla napisał(a):A nie lepiej było kupić African Dream Root - Silene Capensis ? Piszą, że lepiej działa :)
Ja nie próbowałam, ale popróbuję i opiszę ^ :)


jak popróbujesz z tym korzeniem to daj mi znać i opisz jak przyrządzałaś :) a ja sobie dzisiaj zamówię.
dzisiejszyswiat Mężczyzna
dzisiejszyswiat.cba.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 sty 2011, 18:19
Lokalizacja: Polska
dzisiejszyswiat napisał(a):jak popróbujesz z tym korzeniem to daj mi znać i opisz jak przyrządzałaś :) a ja sobie dzisiaj zamówię.

Poczta jak zwykle szybka jak wiatr :) Po 1,5 miesiąca przyszedł korzonek snufff.
Popróbowałam, szamałam wieczorami, na moje śnienie to nic nie działa, tzn. jest jedna różnica - widziałam więcej śmierci we snach - kilkanaście topielców i człowiek pod tirem (co nie pamiętam żeby mi się często zdarzało bez korzonka), ale strachu jak ni ma, tak i w tych snach nie było, a nawet udało mi się jednego topielaca uratować - świadomie (tu jedynie raz "złapałam świadomość" we śnie, i użyłam swej woli, ponieważ przy reanimacji brakło mi już sił, bez tejże..).
Czyli z moim śnieniem jest dobrze. :thumbright:

Polecam i nie polecam.

Dzisiejszyswiat - a jak Twoje doświadczenia z korzonkiem ??

Pozdrowienia. :D

---------
btw. re-animacja - jakie śmieszne słowo LOL
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45
hehe tak jak u ciebie brałem przez 5 dni i z dnia na dzień coraz gorzej mi się wstawało do pracy, ale jak wziąłem trochę więcej trochę bardzo więcej to miałem taki sen że jak się obudziłem to miałem wrażenie że urywkami tz. czasami jak bym miał 100% świadomość np. stałem i się bardzo długo zastanawiałem czy iść dalej albo co mam powiedzieć albo co dalej mam zrobić ale to są bardzo krótkie urywki. próbowałem nawet zrobić oobe ale nie dało rady gdy wchodziłem w trans czułem jak by mi ściskało mózg w środku dziwne uczucie aż musiałem przerwać;p
dzisiejszyswiat Mężczyzna
dzisiejszyswiat.cba.pl
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 sty 2011, 18:19
Lokalizacja: Polska

Powrót do działu „Sny i świadome śnienie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość