Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

ból czakry?

Post 03 lis 2007, 23:18

od dłuższego czasu odczuwam bóle w czakrze splotu słonecznego, odczuwam je gdy myśle jak by to było umrzeć, zabić się i takie tam.... Jest to dlamnie kompletnie nie logiczne bo jakim prawem myśl w mojej głowie wywołuje ból. NBa dodatek tak normalna myśl przecież śmierć to normalna rzecz każdego kiedyś spotka i niewiem dlaczego moja dusza sie z nią kłuci.... ma ktoś jakiś pomysł?
nadzieja matką głupich i przegranych.....
....ale jak kazda matka kocha swoje dzieci.....
....dlatego wysyła je na wojne by sie zabijały?.....
Avatar użytkownikaspike Mężczyzna
night
 
Posty: 98
Dołączył(a): 01 paź 2007, 18:33
Zodiak: Lew

Post 04 lis 2007, 03:37

Bo to nie ty ustalasz czas odejścia; twoja wolna wola nie tyczy sie tegoza gadnienia...
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 04 lis 2007, 04:55

Często ludzie dopiero w obliczu np. śmiertelnej choroby doceniają i uświadamiają sobie
jak bardzo kochają życie i ile jeszcze by chcieli zrobic na tym świecie
A tak dośc często wegetacja i znudzenie zamiast czerpac z życia całymi garściami tak
jak by każdy dzień był jednym z ostatnich jakie nam zostały.Czasami łapię się na tym że siedzę w domu i przynudzam
myśle co chciałbym zrobic a to co chciałbym zrobic odkładam na kiedy indziej(przecież mam jeszcze dużo czasu)Ile pięknych chwil,nowych doświadczeń mija a życie przecież nie jest takie długie
Avatar użytkownikaSilas Mężczyzna
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lut 2007, 15:01
Lokalizacja: ....
Zodiak: Lew

Post 04 lis 2007, 12:21

ok ale to ja powinienem ustalać ten czas przecież to moje i tylko moje życie. Nie uwazacie że to bez sensu? Ja myśle że każdy sam sobie może to ustalic ale nieraz poprostu pojawia sie blokada strachu gdy ją przełamiemy jest ból a później już tylko wolność od tego tkankowego pojemnika.
nadzieja matką głupich i przegranych.....
....ale jak kazda matka kocha swoje dzieci.....
....dlatego wysyła je na wojne by sie zabijały?.....
Avatar użytkownikaspike Mężczyzna
night
 
Posty: 98
Dołączył(a): 01 paź 2007, 18:33
Zodiak: Lew

Post 11 lis 2007, 03:14

spike, ty musisz być ciekawym człowiekiem.
chciałbyś decydować o tym kiedy masz odejść z tego ziemskiego padołu?
piszesz o bulu w czaksze, a czy wiesz dla czego cię tam boli?
jeżeli nie wiesz, to mnie posłuchaj.

jeżeli w twojej glowie powsstaje myśl o tym, że gdzieś cię będzie bolało, to gwarantuję ci, że tak właśnie będzie. myśl, którą zbudowałeś a jest ona odzwierciedleniem uczucia bulu powoduje właśnie to, że bul ten będziesz odczówał. to twoja podświadomość tym kieruje, ale słucha ona tego, co w twojej głowie zostało zbudowane i na tej podstawie robi to, czego ty chcesz.
to narazie tyle, myślę, że doś dobrze ci namieszałem.
jangabik Mężczyzna
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11 lis 2007, 01:26

Post 12 lis 2007, 02:40

.. a mnie boli lewe oko i słabiej widzę :/ Boję się, że przez nerwy nerwa uszkodziłam albo to taki mój dany prze nature, niechciany "psikus" się we mnie odezwał..
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Post 12 lis 2007, 02:56

anilko, no co ty wypisujesz?

Boli cię oko, czy ono boli cię od urodzenia?
tyle, co ja w swoim życiu nerwów zżarłem, to powinienem już dawno nie widzieć.
nerwy same z siebie nie mogą uszkodzić wzroku.
jangabik Mężczyzna
 
Posty: 39
Dołączył(a): 11 lis 2007, 01:26

Post 12 lis 2007, 16:24

wiem że same z siebie nie mogą się uszkodzić.. no ale różne psikusy się zdarzają ;P..
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Post 14 lis 2007, 01:49

Ja osobiście na przewlekłe albo powtarzające się dolegliwości bólowe polecam skontaktować się z lekarzem ;P Na pewno nie zaszkodzi, a może pomoże. Przyczyna bólu może być czysto fizyczna i wyleczalna. A poza tym, ból można sobie samemu wywołać, tak jak i można go wygasić samą autosugestią i siłą własnej woli...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 14 lis 2007, 01:55

Byłam u okuliski. Zapisała mi kropelki. Mam pozagałkowe zapalenie nerwu wzrokowego ale to przejdzie. Taki urok mojego psikusa na którego w medycynie nie ma lekarstwa. Ale to nic. Dam sobię radę. ;P
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Post 15 lis 2007, 22:33

nie zaśmiecajcie wątku bzdurami proszę.. bo stracił on wszelki sens..
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Post 16 lis 2007, 00:54

..bo jak czakra może boleć? ona ma układ nerwowy?
;P
anilA Kobieta
 
Posty: 145
Dołączył(a): 11 wrz 2007, 00:23

Post 24 lis 2007, 04:09

MayRah napisał(a):nie zaśmiecajcie wątku bzdurami proszę.. bo stracił on wszelki sens..

wlasnie go zasmiecilas najbardziej :P hehe


anilA napisał(a):..bo jak czakra może boleć? ona ma układ nerwowy?
;P

Czakry czasami bola jak sa baaardzo aktywne, wlasnie teraz jak czytam ten watek to mi sie przypomnialo ze moj znajomy ostatnio narzeka na dziwny bol w klacie... hmm... musze mu wzmienic o czakrze ;]


anilA napisał(a):Taki urok mojego psikusa na którego w medycynie nie ma lekarstwa.

lekarstwo znajdziesz na innej drodze niz medycyna ;) uwierz mi :)
Ja aktualnie lecze sobie wzrok poprzez hipnoze...
'Cokolwiek pomiedzy ludzmi konczy sie, znaczy nigdy sie nie zaczelo, gdyby prawdziwie sie zaczelo - nie skonczylo by sie, skonczylo sie bo sie nie zaczelo... cokolwiek prawdziwie sie zaczyna, nigdy sie nie konczy'
Avatar użytkownikapepex Mężczyzna
Zip
 
Posty: 393
Dołączył(a): 22 sty 2007, 20:51
Lokalizacja: KT-95 :P
Droga życia: 7
Typ: 7w8
Zodiak: Rak

Post 24 lis 2007, 15:18

To ja chętnie też zaśmiecę, cóż taki ze mnie czasami cyniczny prowodyr :angel4:

MayRah napisał(a):nie zaśmiecajcie wątku bzdurami proszę.. bo stracił on wszelki sens..

Czyjeś problemy zdrowotne..... bzdurami ? Hmmm :-k


Anilko na pewno DASZ SOBIE RADĘ , pozdrawiam :wink:
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Post 24 lis 2007, 15:39

wybaczcie, ze nie interesują mnie zapisane komuś kropelki do oczu..
jeśli ktoś czuje potrzebę dzielenia się swoimi zdrowotnymi kłopotami niech założy osobny wątek - moje zdrowie. tak by nie musieć się na takie tematy niepotrzebnie natykać..

pozdrawiam i zachęcam do zakładania tematycznych wątków.. :)


a wlasnie zauwazylam, ze post jest w temacie "inne" zatem przepraszam..
MayRah Kobieta
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2007, 00:41
Lokalizacja: Poznań
Droga życia: 1

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron