Twórczość własna użytkowników oraz dyskusje związane z innymi źródłami wiedzy. Przeczytałeś ciekawą książkę? Znalazłeś wartościową stronę www? Podziel się wrażeniami w tym dziale.

Wyraź opinię o pomyśle

+
4
100%
-
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 4

A może na żywo?

Post 14 sty 2009, 15:30

Tak sobie myślę, że poznając człowieka osobiście, zdobywa się tysiąckrotnie bardziej wartościowe doświadczenia niż tylko rozmawiając z nim przez sieć.

I tak dla rozeznania: Co sądzicie o opcji spotkania? Nie chcę żadnych super wielkich organizowanych trzydniowych zlotów i innych cudów, które ściągają uwagę i robią szum. Myślę o tym, by, poczuwszy chęć poznania kogoś nowego o podobnych zainteresowaniach, można się było dowiedzieć, kto jest otwarty na meetingi i gdzie bywa, aby móc już wtedy indywidualnie się umówić "na piwo".

W sumie nawet szkoda by było przegapić okazję, bo może się okazać, że ktoś z kimś chodzi do tej samej uczelni (szkoły/pracy), a w ogóle tego nie wiemy.
Bubeusz Mężczyzna
 
Posty: 286
Dołączył(a): 12 lis 2007, 15:11

Post 14 sty 2009, 20:49

Ogólnie jest to niegłupi pomysł, jednak przeważnie w przypadku jakichkolwiek spotkań poza spotkaniem w bardzo nielicznych grupach jak 2-3-4 osoby trudno to wykonać... Najłatwiej spotkać się w 2 osoby, ale i tak problemem jest często to, że większość z nas chyba mieszka w różnych miastach ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Powrót do działu „Rozmaitości i media”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron