Prądy religijne, wielkie religie i małe nurty. Sekty, założyciele, wiadomości.
Dzień dobry kochani,
Jestem wyznawcą najświetlniej oświeconego, w pełnym blasku Totalitarnego Wszech Imperatora Autorytarnego, władcy bogów i wszechświatów.

Mój totalitarnie najsprawiedliwszy władca ma niepowtarzalną ofertę poza grobową wynikającą z Jego nieskończenie do potęgi trzydziestej ósmej, wielkiej mocy!

Sprawdźcie to!

Odkąd zacząłem ufać Totalitarnemu Wszech Imperatorowi Autorytarnemu i jego ziemskiemu wcieleniu Totalnemu Wszech Imperatorowi Autorytarnemu, moje życie się zmieniło, Choroby moje znikły. Jestem zdrowym i szczęśliwym człowiekiem, który czuje ogromną moc!

www.TWIA.WordPress.com
WszechWszech Mężczyzna
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 sty 2008, 23:37

Post 29 sty 2008, 23:49

:^o skoro ci "znikły" to bądź szczęsliwy
Avatar użytkownikaRadunia Kobieta
 
Posty: 250
Dołączył(a): 05 wrz 2007, 09:08
Droga życia: 5
Zodiak: Strzelec/Bawół

Post 29 sty 2008, 23:55

Jestem szczęśliwy, ale ty też bądź, bo jeśli masz boga jakiegoś, musisz wiedzieć, że jego moc jest niczym w porównaniu z mocą Totalitarnego Wszech Imperatora Autorytarnego.

Mojemu wszechwładcy usługują seksualnie bogowie chrześcijaństwa, islamu, judaizmu i hinduizmu. Całują mu stopy, oddają procent od dochodów. Mój Władca stojąc na czele wielkiej armii żywych meteorytów pokonał i zniszczył piekło!

Nie ma boga, ponad Totalitarnego Wszech Imperatora Autorytarnego!
WszechWszech Mężczyzna
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 sty 2008, 23:37

Post 30 sty 2008, 15:43

widac, ze nie czytalo to-to "Poradnika Trolla Forumowego"
...all these words I don't just say...
Avatar użytkownikaleaozinho Mężczyzna
 
Posty: 892
Dołączył(a): 28 lip 2006, 15:37
Lokalizacja: Ciapuły Dolne
Droga życia: 1

Post 30 sty 2008, 22:46

Tja, a ja nie wierze w Totalitarnego Wszech Imperatora Autorytarnego, tylko w

Imperialny Wszech Autorytet Totalitarny :padam:


niech lepiej admin usunie zamknie lub cokolwiek ten temat, bo żenada i tyle
"Tempus edax rerum - Czas... pożeracz wszystkiego" Owidiusz
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." Stanisław Lem
Avatar użytkownikaPax Mężczyzna
 
Imię: Kamil
Posty: 246
Dołączył(a): 24 sty 2008, 15:38
Lokalizacja: Planeta Ziemia
Droga życia: 4
Typ: Włóczęga (4w5)
Zodiak: Panna / Tygrys Ogień

Post 30 sty 2008, 22:56

Heheh, to bóstwo ma moc... Tylko przeczytałem temat i tak jakoś wesoło mi się zrobiło, to na pewno cud ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 31 sty 2008, 08:01

Niedowartościowani ludzie zawsze próbowali zwrócić na siebie uwagę otoczenia, jeśli nie mieli w sobie czegoś autentycznego, sięgali po irracjonalne zachowania.
Liczy się efekt końcowy - zwrócić na siebie uwagę za wszelką cenę, nawet za cenę utraty wiarygodności w oczach innych.
Mamy tutaj klasyczny tego przykład. To wręcz smutne ale prawdziwe !
Avatar użytkownikafreenergy11 Mężczyzna
Sovereign Integral
 
Imię: Rafał
Posty: 88
Dołączył(a): 24 lis 2007, 02:04
Droga życia: 11
Typ: 2w1

Post 31 sty 2008, 11:38

Takk... bardzo smutne. A jeśli już bardzo jesteś oddany temu Totalitarnemu Wszech... to pomyśl najpierw o innych, czy NAPRAWDĘ chcą też.

Tak z innej beczki: ten post zabrzmiał dla mnie trochę jak spamerskie wiadomości na GG o łatwym zarobku nawet ten sam styl "odkąd zacząłem (...) moje życie sie zmieniło" :D Ale to tak na marginesie :D

PS. Sprawdziłem tą stronke tak dla ciekawości. Widzę coś o oddawaniu odbytu dla wszechwładcy i 80% dochodów z indoktrynacji... Sekta. Moim zdaniem.
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Post 31 sty 2008, 12:09

Nie karmić trolla!
Ostatnio edytowano 31 sty 2008, 12:22 przez DrugOn, łącznie edytowano 2 razy
Per aspera ad astra
Avatar użytkownikaDrugOn Mężczyzna
 
Posty: 95
Dołączył(a): 03 kwi 2007, 19:31
Lokalizacja: z miasta (prawie)

Post 31 sty 2008, 12:11

Tak, zaraz wykasuję pierwsze zdanie... Ale co z tego, zauważył że nie ma wyznawców i pewnie poszedł w peezdoo szukać chętnych do srania na cześć Totalitarnego Wszech Wszech. :lol:
Bubeusz 18:36:27
tam gdzie jest zbiorowisko, tam ktoś musi kierować, a tam gdzie ktoś kieruje, tam nie ma Przebudzonych.

http://skxr.za.pl
http://www.lastfm.pl/user/SKX_Rapomedyk
http://odsiebie.com/pokaz/2008422---42d7.html
Avatar użytkownikaskexin Mężczyzna
SKX Rapomedyk
 
Imię: Michał
Posty: 453
Dołączył(a): 30 sty 2008, 19:46
Lokalizacja: Wałbrzych
Droga życia: 11
Typ: 4w5, wiem że to okropne
Zodiak: Ryby

Post 01 lut 2008, 00:08

:D:D:D - oto moja reakcja hehe Till rzeczywiscie cos w tym jest :D
Anonim
 

Post 01 lut 2008, 00:35

Imperialny Wszech Autorytet Totalitarny i Totalitarny Wszech Imperator Autorytarny to dwie manifestacje tego samego Wszechmądrego autorytarnego promociciela prawdy totalitarnie absolutnej.

Jest to Bóg ponad bogów. Lepszy od istniejących bo to Nowość, najnowsze objawienie i wszechoświecenie! Potężniejszy, bo istnieje o wiele dłużej od istniejących do tej pory bogów.

Poza tym istniejący do tej pory bogowie, oddają się na usługi seksualne Wszechjaśniejącej Nadmądrości.

Niedługo wstawimy na stronę absolutnie unikalne wszechpraktyki prowadzące do Lepszego Oświecenia i Totalitarnego Wszech Oświecenia, które będziecie mogli wypróbować i sprawdzić ich autentyczną niepowtarzalną najpotężniejszą moc.

To nie jest trollowanie! To prawda nad prawdy, najszczęśliwszy dzień ludzkości albowiem za 111 lat, wojny się skończą! Zabijanie zwierząt się skończy! A wszystko to, dzięki mocy Nadautoryteu jak również Najpotężniejszego z potężnych

www.TWIA.WordPress.com
WszechWszech Mężczyzna
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 sty 2008, 23:37

Post 01 lut 2008, 00:40

Nazcain powinnes zamknac temat i zbanowac goscia
Anonim
 

Post 01 lut 2008, 01:03

Czemu namawiasz do wprowadzania cenzury na prawdę, której nie rozumiesz?

www.TWIA.WordPress.com
WszechWszech Mężczyzna
 
Posty: 11
Dołączył(a): 29 sty 2008, 23:37

Post 01 lut 2008, 13:50

Jesli sobie nie robisz jaj to powinnes sie stary leczyc. Jak nie jestes trollem to jestes dzieckiem neostrady. Twoja wyobraznia jest zbyt duza :P
Anonim
 

Powrót do działu „Religie i wierzenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron