Psychologia, działanie mózgu.

Czy sen proroczy to prawda?

Post 10 gru 2012, 22:09

Witam wszystkich,
To mój pierwszy post na forum. Wybaczcie jeśli zamieściłam go w niewłaściwym miejscu.
Mam do Was pytanie. Swego czasu (około dwa miesiące temu) miałam sen w którym siedzę przed komputerem i oglądam jakieś tańczące dziecko, które jest dla mnie obce. W zasadzie nic nadzwyczajnego poza tym, że sen był wyjątkowo wyraźny i dobrze go zapamiętałam.
Kilka dni temu całkiem przypadkiem przeglądając internet z nudów natrafiłam na ten film: http://youtu.be/NQkRymn9kZ8
Jak to zobaczyłam to nie mogłam dojść do siebie przez cały dzień... Ten film przedstawia scenę z mojego snu. Jak to oglądam to mam wrażenie, że ktoś zapisal mój sen i go nagral... Oczywiście nie pamiętam muzyki i szczegułów, ale jestem pewna, że w śnie była identyczna sytuacja.
Nigdy się z czymś takim nie spotkałam i nie miałam do czynienia z żadnymi zjawiskami paranormalnymi. Czy możecie mi powiedzieć czy takie rzeczy się zdarzają??? Czy ja oszalałam???


PS. Przepraszam za ewentualne błędy ortograficzne.
wawer96
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 gru 2012, 22:07
Dobrze.
To teraz rozbudź się mocno.
Tak weź się w Sobie.
Ale tak fest!

Dobrze.
Pytanie brzmi.
Co chcesz doświadczyć?
Czy chcesz iść za tą historią jako główny jej bohater?
Chcesz sobie poczytać co można o niej powiedzieć?
A może ci się średnio podoba i chcesz się z niej wyzwolić?

Zanim odpowiesz.

To powiem, że doświadczysz Tego czemu poświęcisz uwagę.
I to co wybierzesz dla Siebie, by doświadczyć Tutaj.
Zależy od Ciebie.

Nom.
Mniej więcej.
Mówią na to "wolność" albo coś... : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 11 gru 2012, 15:39

Zdarzają się :)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 12 gru 2012, 07:07

Poprostu filmik jest autorstwa Kamil Kosik.Czytajac od tylu i dzielac na dwa wyjdzie kis potem od przodu kos i jest kiskos .Kis kos byl na naszym forum i zamiescil kilka postow.
jakos to sie od razu rzucilo mi w oczy.A dziecko skacze slepo wpatrzone w telewizor nasladujac ruchy i cos malpujac.
Polaczyl bym ten sen ze snem lotosika o ciemnym lesie oraz ze snem isabella sempere.

Te sny sa jakies dziwne jakby wolaly .a emocje tych osob wydaja sie niemale w odczuciu i opisie .
Przedciwienstwem tych snow sa obraz sindbarda :tory do zielonego lasu ,zycia ,wiosny.
Z torow trudno wypasc.
Sindbard tez zamiescil fotografie lasu jasnego ,jasne niebo las sie konczy na choryzoncie ,zupelnie innego odczucia sa to obrazy w stosunku do tego ciemnego lasu
gdzie wieje groza bo nie ma dokad uciec .
Z kolei sen isabelli sempere to rozsuwajace sie zaslony wiec musi wejsc swiatlo ,lecz to swiatlo wchodzilo tylko na krotko kilka razy.
Jakies male przebleski i to wszystko.
Jest tez utwor ktory przyslal easy i tez w tle swieczka ,klimacik radosc dziecka .
Powiem szczerze ze od razu to skojarzylem ze skaczacym dzieciakiem w rytm tego co
nadaje telewizorek .

Jak dla mnie przekaz jest bardzo mocy .Wiem ze sny sie sprawdzaja i co niektorzy tego doswiadczaja .Troche za duzo tego zeby to lekcewazyc.
Uwazam tez ze nienalerzy komplikowac przekazu ubierajac to w jaks filozofie rzeby cos zalagodzic.
Kazdy sobie moze przemyslec te przekazy .Ja czuje je bardzo wyraznie.
nic nie strasze na sile tylko mowie jak jest laczac to wszystko .
Pozatym ta sekwencja cyfr to wazne i czwarta godzina .
Trzeba by pewnie pogrzebac ja juz niewiele pamietam z wykladow prof Wiercinskiego a internet to zamalo zeby cos porzadnego znalezc.ale dziewiatka dwa razy sie powtorzyla a to symbol zbawienia i Ducha Sw.
Moze ktos sie znajdzie kto sprobuje rozkminic ta sekwencje cyfr .Trzeba urzyc troche matematyki to napewno.Moze wejsc w symbole.

Jak dla mnie to bardzo dziwne.Iduzo sie tak na raz to wszystko nalozylo.
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 12 gru 2012, 07:34

jakos nie moze sie przbic a sen wawer 96 jest niesamowity .snilo sie cos co pozniej ogladnelo sie na internecie
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 14 gru 2012, 03:45

Ja tam mysle ze w tym telewizorku byl taki dyrygent OSHO .Przypomnialo mi sie ze w watku o nim(Osho porabaniec) sinbard wkleil takiego OSHO co dyryguje zabawne to bylo ale chyba nie wszyscy zajarzyli.kosik(opublikowal filmik) kis-kos obecny na forum dziwne i watpie zeby mieli oni cos ze soba wspolnego.
Kis-kos cos opisywal o swoich doswiadczeniach z OOBE i mial on naprawde mnostwo ciekawych wrazen z jakimis srasznymi postaciami .Bylem pod wrazeniem jak to przeczytalem.Pewnie mona by to doswiadczyc wszystko. :)
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 14 gru 2012, 09:43

Chciałabym doświadczyć OOBE , w sumie ostatnio przeżyłam coś podobnego,ale to chyba było coś w rodzaju halucynacji ze zmęczenia...
"Czas nie leczy ran.. tylko przyzwyczaja do bólu"
marysia21
 
Imię: Maria
Posty: 49
Dołączył(a): 17 paź 2012, 16:42
Droga życia: 8
Zodiak: lew

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 14 gru 2012, 14:15

Maryniu, a po co Ci to?
Ania ayalen
 

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 14 gru 2012, 17:54

O swoich przygodach z OOBE opisuje kis-kos:
religie-i-wierzenia/od-podroznika-do-chrzescijanina-t3111.html
Dawno to bylo on to przezyl .
Ja nic wspolnego z nim nie mam i go zypelnie nieznam,to tak jakby ktos pomyslal ze...
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 14 gru 2012, 17:59

Kazdy ma wolna wole wiec ma prawo robic co chce .Ja nie chce straszyc tylko link wklejam ,a przeciez kazdy moze miec wlasne zdanie .Ja mam swoje bo tez cos o tym wiem . :)
mak123
 
Imię: Maciek
Posty: 387
Dołączył(a): 24 lip 2012, 15:01
Typ: 9
Zodiak: strzelec

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 14 gru 2012, 22:42

OOBE przychodzi naturalnie z czasem. Próbować warto, ale w stanie ogólnej depresji / niżu emocjonalnego może być to po pierwsze niewykonalne, a jeśli wykonalne to może być nie przyjemne. W takim stanie człowiek jest podatny na różne wpływy, ma mało energii wewnętrznej i może spotkać osoby odpowiadające mu wibracyjnie, czyli nie weseło.

Maria, chcesz się z kimś spotkać podczas OOBE? Być może lepiej w takim wypadku by było poprosić o spotkanie z tą osobą podczas snu.
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 14 gru 2012, 22:45

dokladnie Alu...
Ania ayalen
 

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 14 gru 2012, 23:16

Nie mam zamiaru próbować,bo wiem,że to nie dla mnie i kompletnie się na tym nie znam,ale myśle,że to fascynujące i podziwiam osoby,które mają takie przeżycia.
Chciałabym się z kimś spotkać w moich snach,ale ostatnio to tylko śnią mi się dziwne wydarzenia związane z tą osobą. Czasem potrafię kontrolować swoje sny. Potrafię przebudzić się w nocy przemyśleć ten sen a gdy zasypiam on się kontynuuje. Uwielbiam to :)
"Czas nie leczy ran.. tylko przyzwyczaja do bólu"
marysia21
 
Imię: Maria
Posty: 49
Dołączył(a): 17 paź 2012, 16:42
Droga życia: 8
Zodiak: lew

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 14 gru 2012, 23:23

Wtedy ujawniają się moje mocne pragnienia , najczęściej zbliżenia z moją miłością.Przenoszę się wtedy do jakiegoś innego świata.Wszystko jest takie wyraziste,wydaje się prawdziwe..gdy się budzę zawsze jestem rozczarowana,że to tylko znów sen...
"Czas nie leczy ran.. tylko przyzwyczaja do bólu"
marysia21
 
Imię: Maria
Posty: 49
Dołączył(a): 17 paź 2012, 16:42
Droga życia: 8
Zodiak: lew

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 15 gru 2012, 01:33

a jrstes pewna ze to.sa sny? Ja kiedys nazwalam to niesnami, w odroznieniu od tych oczyszczajacych nagromadzone emocje, zreszta te raczej na biezaco przetwarzam wiec nie miewam koszmarow.
Ale skorzystam z okazji-Maryniu, przepraszam ze w Twoim watku, nie chce sie rozdrabniac- Alu, olsnilo mnie dzis, pamietasz tamten sen o wilku? Opisywalam go...wiec tak po mojemu: ja jestem kocia, a koty sa absolutnie koncentryczne, w odroznieniu od egocentrycznych psow- symbolicny wilk ktory mnie gonil. To nie sa energie pokrewne a zupelnie inne, jak a i b...stad moj strach we snie, czulam te inna energie, one sa jak ogien i woda, gdy nie sa ustabilizowane na tym samym poziomie- moga sobie zagrazac.Uwzgledniajac to ze sny sa czesto odwrotnoscia, tak sobie mysle ze w rzeczywistosci to.js gonie tego wilka....a to durne boi sie ze go nie dogonie...fajnie jest po ponad 40latach moc siebie sobie wyjasniac.Naorawde fajnie...
Ania ayalen
 

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron