Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Zjawiska paranormalne

Post 21 wrz 2012, 18:39

Witam, chciałabym dowiedzieć się czy posiadanie paranormalnych umiejętności zależy od drogi życia, typu enneagramu czy czegoś w tym stylu. Z góry dziękuję za odpowiedź :)
Avatar użytkownikaKoliber
 
Imię: Gabriela
Posty: 8
Dołączył(a): 21 wrz 2012, 17:11
Droga życia: 11
Typ: 4 w 5
Zodiak: Strzelec, Świnia

Re: Zjawiska paranormalne

Post 23 wrz 2012, 16:27

Koliber napisał(a):Witam, chciałabym dowiedzieć się czy posiadanie paranormalnych umiejętności zależy od drogi życia, typu enneagramu czy czegoś w tym stylu. Z góry dziękuję za odpowiedź :)


Wolisz widzieć życie oparte na zależnościach?

Witam panią ptaszek. : )
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Zjawiska paranormalne

Post 23 wrz 2012, 23:06

chyba raczej nie^^ i witam pana ptaszka^^
Avatar użytkownikaKoliber
 
Imię: Gabriela
Posty: 8
Dołączył(a): 21 wrz 2012, 17:11
Droga życia: 11
Typ: 4 w 5
Zodiak: Strzelec, Świnia

Re: Zjawiska paranormalne

Post 23 wrz 2012, 23:13

Witaj Gabi:). A moze po prostu od Ciebie? Od Twojej zdolnosci dostrzegania tego co jest mozliwe- na tyle mozliwe na ile nie uwierzysz ze cos jest niemozliwe? Albo ktos Ci to wmowi:). Wszystko zalezy od nas.
A masz jakies zdolnosci ponadzmyslowe?
Ania ayalen
 

Re: Zjawiska paranormalne

Post 23 wrz 2012, 23:41

nie-wydaje mi się że potrafię widzieć aury eteryczne dookoła ludzi ale to nie żadna nadprzyrodzona umiejętność ^^...w pewnym sensie moja mama posiadała taką zdolność (można powiedzieć że miała wizje z przeszłości)... Myślałam że coś takiego może w jakiś sposób "przechodzić" na mnie lub też może to zależeć od drogi życia itp.- byłam po prostu ciekawa :) ale teraz wiem że to zależy tylko ode mnie :)
Avatar użytkownikaKoliber
 
Imię: Gabriela
Posty: 8
Dołączył(a): 21 wrz 2012, 17:11
Droga życia: 11
Typ: 4 w 5
Zodiak: Strzelec, Świnia

Re: Zjawiska paranormalne

Post 24 wrz 2012, 06:49

Tak Gabi. To sa nasze naturalne, wrodzone zdolnosci, ktore- gdy ich nie rozwijamy drzemia w nas. Jedni potrafia z nich korzystac hmm- samoistnie, inni musza sie tego nauczyc. Ale generalnie- nikt nie da Ci tego co jest w Tobie, moze jedynie podpowiedziec Ci w jaki sposob te umiejetnosci uzewnetrznic. Zauwazylas jak czesto one ujawniaja sie podczas jakichs wstrzasow psychicznych? Gdy rozum odmawia posluszenstwa, i cichnie, nie zagluszajac wieczna gonitwa mysli -nas samych? To jest specyfika ludzkiego umyslu: odrzuca to co wykracza poza zakres jego rozumienia rzeczywistosci, uznajac to za niemozliwe, lub nieistniejace, i zamykajac nas na nas samych.
Ania ayalen
 

Re: Zjawiska paranormalne

Post 24 wrz 2012, 15:12

bardzo dziekuję Aniu :) dzięki tobie wszystko zrozumiałam :)
Avatar użytkownikaKoliber
 
Imię: Gabriela
Posty: 8
Dołączył(a): 21 wrz 2012, 17:11
Droga życia: 11
Typ: 4 w 5
Zodiak: Strzelec, Świnia

Re: Zjawiska paranormalne

Post 24 wrz 2012, 20:40

Matyldo swieta Gabi, to dobrze, bo szczerze mowiac ja sama niewiele z tego rozumiem:). Ale uwazam ze wazny jest nasz stosunek do nas samych i tego co do nas przychodzi. Totalnie akceptujacy to co sie dzieje. My mamy taki wewnetrzny dzwonek ostrzegajacy nas przed tym co jest dla nas jeszcze przedwczesne a do czego juz dojrzelismy. Sa tacy ktorzy zamykajac sie na to co uwazaja za niemozliwe- nie dorastaja do siebie, opozniaja to dojrzewanie. Sa tacy ktorzy probuja to przyspieszyc rozwijajac jakies zdolnosci technikami. I potem nie wiedza co i do czego. Wiec mysle ze najlepszy jest naturalny i rownomierny rozwoj, pewne rzeczy, zdolnosci pojawiaja sie w nas, choc one byly od zawsze tylko my nie bylismy tego swiadomi. I sluchanie siebie, swojej intuicji, na nia nie ma sily, zawsze wie co jest dla nas dobre, wlasciwe i normalne, w przeciwienstwie do rozumu ktory okresla nienormalnym to czego nie rozumie i niemozliwym to co przekracza jego mozliwosci. Ale nie nasze, dla nas wszystko jest mozliwe i normalne. Powodzenia Slonko:) niech Ci sie rozwijaja Twoje naturalne zdolnosci, wraz z Toba
Ania ayalen
 

Re: Zjawiska paranormalne

Post 25 wrz 2012, 18:56

dziękuję :)
Avatar użytkownikaKoliber
 
Imię: Gabriela
Posty: 8
Dołączył(a): 21 wrz 2012, 17:11
Droga życia: 11
Typ: 4 w 5
Zodiak: Strzelec, Świnia

Re: Zjawiska paranormalne

Post 28 wrz 2012, 19:11

Pamiętaj, że jedynym ograniczeniem jest to co sobie wymyślisz ;) Aury można też bardziej odczuwac niz widziec. Odkryłem z czasem, że tak naprawde aury nie widzi się oczami ;) No bo czym w oczach widzisz aure ???? Tak naprawde to odczuwasz "3 okiem" , wizualizujesz odczucia w umyśle.
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Re: Zjawiska paranormalne

Post 29 wrz 2012, 08:31

Dokladnie Gothic. :) Nasze zmysly caly czas rejestruja impulsy, sygnaly, tak jak je emituja, istota energii jest bezustanny przeplyw. Jaka czesc z tego wychwytuje nasz umysl, ograniczony tym co wie, zna, rozumie? Odrzucajacy to czego nie pojmuje...ten ktory nie rozumie ze mozliwe jest wszystko, wiec uznajacy za wszystko to co mozliwe jest dla niego. Popatrz, taki maly eksperyment, dwa zdania- informacje ktora przekazuje do mozgu:
1. Wszystko jest mozliwe.
2 Nic nie jest niemozliwe.
Pierwsze zamyka na to co istnieje w obrebie zbioru,,wszystko= poznane, wyuczone, zrozumiale,itd.
Wobec drugiego zdania glupieje, kapituluje przestajac sciemniac.
My czesto zapominamy ze nasze umysly to nie my, i ze ten instrument, narzedzie ma funkcjonowac zgodnie z nasza wola. Wiec trzeba jasno i precyzyjnie formulowac informacje, by nie zostaly odrzucone lub blednie zrozumiane. Dla umyslu wszystko to jest to o czym on ma pojecie. Powiedz mu ze wszystko to jest nic czego nie ma nie bylo i nie bedzie....tego nie odrzuci, muszac otworzyc sie na to co poza nim:)
Ania ayalen
 

Re: Zjawiska paranormalne

Post 29 wrz 2012, 13:48

Jest taka historia, że jak Kolumb przypływał do Ameryki to statki na horyzoncie zobaczył tylko szaman który miał "otwarty umysł" reszta indian zobaczyła dopiero, gdy ten ich uświadomił, że coś tam jest ;):P Bo oni nigdy w życiu nie widzieli takich statków.
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron