Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Wymawianie mantr

Post 23 lip 2009, 13:31

Witam :) no więc powracam do medytacji i się tak zastanawiam...jak wymawiać mantry czakr

na tej oto stronie, na pewno wam znanej xD http://rozwoj-duchowy.przebudzenie.net/ ... krami.html
jest napisane:

Czakra 3 oka

MANTRA: KSHAM
GŁOSKA: I


przepraszam ale ja tutaj I nie widzę xD czy to chodzi po prostu o wymawianie I jako mantry. na innej stronie wyczytałem iż:
literkę "A" wymawiamy jako "ah"
literkę "M" wymawiamy jako "mng"
literkę "V" wymawiamy jako "w"

jest to prawdą? w takim razie mantrę "KSHAM" wymawiać powinno się wymawiać jako "kszahmng" XD
Powróciłem! Jestem gotowy na LD i OOBE jak nigdy : ))
mateusz812 Mężczyzna
Powrót do LD i OOBE :))
 
Imię: Mateusz
Posty: 30
Dołączył(a): 02 lip 2008, 12:33
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 1
Typ: 4w3
Zodiak: Panna

Re: Wymawianie mantr

Post 02 sie 2009, 23:06

kiedyś ćwiczyłam korzystając z tego artykułu. Używałam głosek, a nie mantr. Nie pamiętam już dokładnie, ale... chyba o zamknięte to było takie wyższym głosem wypowiadane/śpiewane niż o otwarte. poza tym skupić się trzeba, żeby ten głos wydobywał się tak jakby z miejsca gdzie jest zlokalizowana dana czakra.
powodzenia!
"We're jamming
I wanna jam it with you,
We're jamming, jamming
And I hope you like jamming too"
Avatar użytkownikamorphia Kobieta
biszkopt
 
Posty: 664
Dołączył(a): 08 cze 2005, 16:41
Lokalizacja: Radom/Kraków
Droga życia: 4
Typ: 4w5
Zodiak: baran

Re: Wymawianie mantr

Post 30 sie 2009, 19:30

mateusz812 napisał(a):przepraszam ale ja tutaj I nie widzę xD czy to chodzi po prostu o wymawianie I jako mantry. na innej stronie wyczytałem iż:
literkę "A" wymawiamy jako "ah"
literkę "M" wymawiamy jako "mng"
literkę "V" wymawiamy jako "w"

jest to prawdą? w takim razie mantrę "KSHAM" wymawiać powinno się wymawiać jako "kszahmng" XD


Możesz głoskami ćwiczyć lub tymi "dźwiękami", zdecydowanie "kszahmng" zresztą spróbuj tak i tak, i sam się przekonasz, kiedy masz większe wibracje ;]
Anonim
 

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron