Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Wampiry energetyczne?

Post 28 sty 2010, 22:25

Chodzi o to jak wampiry energetyczne wysysają z kogoś energię?

I czy ja bym mogła wyssać z kogoś energię i jakim sposobem?
'__Wiewie__'
Wiewie Kobieta
 
Imię: Róża
Posty: 1
Dołączył(a): 28 sty 2010, 21:15
Droga życia: 7
Zodiak: Ryby

Re: Wampiry energetyczne?

Post 29 sty 2010, 01:05

Trzeba nauczyć się kontrolować przepływy energii. Jestem pewien że były już tematy o tym na tym forum (a i w internecie ogólnie sporo).

Natomiast odradzam próbowanie. Po pierwsze - to jest zabieranie komuś jego sił życiowych. Jesteś pewna że chcesz sprawić żeby ktoś chorował, albo w skrajnym przypadku umarł? Jeśli chcesz komuś zaszkodzić bezpieczniej dla ciebie będzie nagadać tej osoby przyjaciołom, szefowi itd. różnych świństw o tej osobie.

W manipulacji energią, magii itd. należy zawsze liczyć się z tym, że wszystko co zrobisz negatywnego, wcześniej czy później najprawdopodobniej kopnie cię w tyłek. Za to osobom dobrym, pomagającym innym, dbającym o własny rozwój bez szkody dla innych - zazwyczaj dzieje się dobrze. Co prawda nie wierzę osobiście w prawo trójpowrotu, ani w karmę w klasycznym brzmieniu, ale w obu tych teoriach jest sporo prawdy (poczytaj sobie o nich). Lepiej przekonać się o tym od tej dobrej strony, niż od tej złej...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: Wampiry energetyczne?

Post 29 sty 2010, 22:51

Wiewie napisał(a):Chodzi o to jak wampiry energetyczne wysysają z kogoś energię?

I czy ja bym mogła wyssać z kogoś energię i jakim sposobem?



Pewnie już to robisz. Szkoda zdrowia. Teraz jest taki czas, że reakcja-zwrot może przyjść bardzo szybko, a to bardzo boli.
Benedykt48 Mężczyzna
Jest tylko jedna Miłość.
 
Imię: Benedykt
Posty: 39
Dołączył(a): 23 paź 2009, 19:50
Droga życia: 33
Zodiak: koziorożec

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron