Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
Witajcie,

Od wielu lat poszukiwałem sposobów / metod transformacji świadomości, czegoś co pozwoli ludziom uwolnić się od problemów, cierpienia i negatywności - w przeciągu GODZIN, DNI - nie lat.

Poznałem Technikę Uwalniania - najprostszą ale najbardziej efektywną metodę "podwyższania naszych wibracji" .
Gdy uwolnimy niższe stany świadomości ( Strach, Złość, Poczucie Winy, Apatię, Pragnienie, Dumę ) automatycznie idziemy w kierunku Spokoju, Miłości i Odwagi..

Technika jest fundamentem tego co dzisiaj nazywa się metodą Sedony. Jednak osobiście bazuję na oryginalnych materiałach Lestera, bez kreatywnych dodatków jego "naśladowców".

Sam fakt zainteresowania się metodą o tak wysokim poziomie świadomości może nam bardzo pomóc..

Jest wiele osób na świecie, które uczą Techniki w wersji oryginalnej, więc jeżeli nawet nie ze mną - warto się nią zainteresować.
Nie poznałem jeszcze nikogo - komu by nie pomogła.. Dzisiaj dzięki niej osoby potrafią w 10 minut uwolnić strach przed wystąpieniami publicznymi ....

Zapraszam serdecznie na stronę
http://www.technika-uwalniania.pl
Ja osobiście gdy poznałem technikę w 2006 roku, porzuciłem ją na 2 lata(bo wydała mi się za prosta). Więc warto pozostawić adres w ulubionych można zawsze wrócić gdy będzie taka potrzeba.. z pewnością będę jej uczył przez następne lata...

Pozdrawiam ! Wspaniałego Dnia !
adamkrasowski Mężczyzna
Dziękuję.
 
Imię: Adam
Posty: 2
Dołączył(a): 12 maja 2010, 00:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 8
Typ: Jestem sobą
Zodiak: Waga

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron