Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

'Odtykanie' czakr - pytanie

Post 20 wrz 2007, 12:21

Przede wszystkim, chciałem się przywitać po długiej przerwie jaką miałem od aktywnej bytności na necie, spowodowanej paroma różnymi niefajnymi czynnikami.

A teraz pytanie. Niedawno ponownie zainteresowałem się medytacjami zmieniającymi i polepszającymi wewnętrzny przepływ energii. Jednakże, niezależnie od tego, jaką metodę stosuję, czy jakąś wymyśloną przez kogoś, czy własną, zauważyłem u siebie pewną blokadę, której wcześniej nie miałem.
Mianowicie, nie mam możliwości przesyłania energii przez jedną z moich czakr. Otwarcie jej nie nastręcza żadnych problemów. Medytacja z samą tą czakrą też. Jednak kiedy medytuję wszystkie czakry, w momencie kiedy wszystkie są odpowiednio 'otwarte', kiedy energia powinna, zależnie od metody, popłynąć od czakry podstawy w górę, albo od czakry korony w dół, tenże przepływ zatrzymuje się właśnie na tej jednej czakrze.
Dodatkowo kiedy ostatnio sprawdziłem znaczenie i działanie nieprawidłowe tej czakry, okazało się, że w dużej części pokrywa się to z pewnymi moimi problemami.
Nie spotkałem się nigdy wcześniej z czymś takim, nigdy nie miałem tego typu problemów, dlatego pytam was. Wiecie może o co chodzi? Czy rzeczywiście może to być w jakiś sposób 'zatkana' albo 'przytkana' czakra?
I co z tym zrobić?
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 20 wrz 2007, 12:54

Sprecyzuj ktora to czakra to moze ci znajde cwiczenia na otwarcie albo sciagnij specjalna muzyke na otwarcie czakr http://www.vismaya-maitreya.pl/muzyka_o ... akras.html
Anonim
 

Post 20 wrz 2007, 13:16

Chodzi o czakrę splotu słonecznego. Zapomniałem to napisać ;P
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Post 20 wrz 2007, 13:56

terapia zapachowa: lawenda, rozmaryn, bergamotka - siła roslin jest wielka ;D

Cwiczenie oddechowe:
Podczas cwiczenia wykonuj wolne i głebokie oddechy skupiajac uwage na kolejnych czakrach. Możesz trzymac dłon na czakrze ktora oddychasz albo kilka centymetrow nad nia.

- Trzecia czakra – czakra splotu slonecznego. Kolor żółty i dzwiek RA. Zakoncz kolorem białym. Zauwaz ze jak mowisz ra to czuc wibracje w miejscu czakry ;D Dla lepszego efektu po skonczeniu cwiczenia proponuje puscic muzyke na otwarcie czakr tylko zaraz po cwiczeniu.

http://rozwoj-duchowy.przebudzenie.net/ ... krami.html - ciekawa metoda z mundrami mozna sprobowac zastosowac do cwiczenia oddechowego.

Wiecej musialbys poszukac w necie ale sadze ze to w zupelnosci wystarczy.

Powodzenia w otwarciu czakry :wink:
Anonim
 

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości