Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Nie czuję czakr

Post 20 lis 2007, 21:28

Witam, to mój pierwszy post chciałbym się z wszystkim przywitać :)
Chciałbym zacząć przygodę z manipulacją energii, w sumie zaczynałem przez dwa miesiące wizualizując co raz to nowe techniki lecz nie czułem energii a także czakr.
Raz chyba czułem wtedy kiedy cały dzień spałem i po dwóch godzinach poszedłem spać i się obudziłem nie mogąc sie poruszyć a czułem mrówki na ciele więc pomyślałem ,że to OOBE i wizualizowałem sposoby wyjścia z ciała i te wibracje narastały lecz w ostatnich momentach przestawałem, na koniec wszystkiego sufit pokrył się tak jakby smoła i się wybudziłem.
Bardzo ciekawe uczucie, czy to mogła być w jakiś sposób energia?

Co mi polecacie na uaktywnienie pierwszej czakry ewentualne odblokowanie?
Jak sprawdzić czy czakra jest zablokowana ?
Charmed Mężczyzna
Charmed Fan
 
Imię: Jan
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lis 2007, 21:15
Droga życia: 3
Typ: 8w9
Zodiak: Rak

Post 20 lis 2007, 23:36

Witam, przejrzyj wczesniejsze posty a bedziesz mial odpowiedz jak odblokowac czakry. Co do sprawdzenia czy sa otwarte nigdy nie bedziesz mial 100% pewnosci ale podawalem na forum test na czakry ktory mniejwiecej pokaze ci ktore sa zablokowane. Po za tym na kazde czakry odpowiadaja okreslone zachowania i to poprostu czuc ze sa otwarte np. czakra 3 oka odpowiada za wszelkie paranormalne zachowania jak telekineza, widzenie aur itp. czakra serca za bezwarunkowa milosc do wszystkich istot itp.
Anonim
 

Re: Nie czuję czakr

Post 14 lip 2009, 11:06

nie trzeba czuć czakr żeby je rozwijać ;),ja je rozwijam i może sporadycznie je czuję(ale zazwyczaj nie czuję).

czakra 3 oka odpowiada za wszelkie paranormalne zachowania jak telekineza, widzenie aur itp.

do para coś tam trzeba mieć dobrze rozwinięte 3 oko,a do tego trzeba nawet wiele lat ćwiczeń i praktyki :),widzenie aur jeśli ktoś się uprze można szybciej opanować,ale z telekinezą to jest już trudniejsza sprawa :)

medytuj,a czakry dojdą do harmonii :)

i pamiętaj:ja też nic nie czuję,nawet miłości nie czuję,a ją posiadam :).
kozel
 

Re: Nie czuję czakr

Post 18 paź 2009, 18:50

Najpierw ćwicz wyczuwanie energii w dłoniach, wyczuwanie, potem generowanie samej energii, formowanie kuli między dłońmi, wczuwanie się w energię drzew i natury. Później zaczniesz stopniowo poszerzać zakres czucia na całe ręce , ramiona itd aż po całe ciało. Nie ma cudownych metod, techniki które poprzez dźwięk dostrajają fale mózgowe są po prostu prymitywne, to metody dla leniwych.
Jedyna rada - od 10minut do godziny ćwiczeń dziennie ,systematycznie z dniem w tygodniu absolutnej przerwy w tym temacie, efekty powinieneś szybko zauważyć.

pozdrawiam
eellvveenn Mężczyzna
 
Imię: piotr
Posty: 8
Dołączył(a): 16 paź 2009, 01:25
Droga życia: 3
Zodiak: koziorozec

Re: Nie czuję czakr

Post 19 paź 2009, 19:24

Może i prymitywne ale skuteczne a jak się doda wizualizację do tego to efekty są widoczne szybko :) A czy to metoda dla leniwych.. hmm to zależy jak kto słucha ale jak wiadomo tego typu nagrań się słucha w określony sposób a nie puszczając od tak.. zresztą tego typu nagrania nie należą do przyjemnych w słuchaniu więc nie wiem skąd taki wniosek ;)

Przy okazji zarzuć jakieś ćwiczenia, chyba wiem o jakie chodzi tylko że ja je znam tylko na ręce :)
Anonim
 

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości