Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

informacja dla pasażerów

Post 08 paź 2010, 10:57

Witam
Chciałem poinformować pasażerów statku Życie ,że na naszym pokładzie stwierdzono obecność osobnika zwanego szatan.
Stanowi śmiertelne zagrożenie dla wszelkich dusz przebywających na naszym statku, potrafi oszukiwać , łudzić, kusić , mamić , potrafi wmówić każdemu wszystko.Potrafi przekonać biednego człowieka nawet do tego ,że jest Bogiem.
Wie dokładnie czego chcemy i pragniemy w danej chwili i to nam daje , potrafi "podrabiać" moc Boga i dlatego może wydawać się ostoją Prawdy . Dopóki się mu nie przeciwstawimy , wygląda jak piękna kobieta , anioł, dziecko, dobry człowiek , piękny mężczyzna.Potrafi z naszej chęci czynienia dobra zrobić zło w realnym świecie. Stosuje "zaklęcia" ,żebyśmy go nie widzieli.
Daje nam różnego rodzaju przeżycia typu OOBE, telekineza , telepatia, głęboki relaks , medytacja, synchronizacja półkul......

Spróbuj się mu przeciwstawić wtedy zaczniesz go widzieć ; a może już zacząłeś płacić za jego "usługi"? co raz częściej spędzasz czas samotnie (rozmawiając głównie przez internet)?znajomi może znikają? gorszy kontakt z rodziną? jakieś fizyczne dolegliwości ?poczucie wyższości na innymi? ludziom dookoła ciebie zaczynają dziać się dziwne rzeczy?.....

Jeżeli coś cię z tego niepokoi ,coś zauważyłeś u siebie?jeżeli masz wątpliwości co do tzw. rozwoju duchowego skontaktuj się z Jezusem nie farmaceutą, Jeżeli cię "ktoś" odwiedza powiedz mu , żeby powiedział "Jezus jest moim panem" i zobacz co się stanie .jeżeli jesteś w krytycznej sytuacji nie dzwoń na telefon zaufania tylko powiedz z całego serca "Jezu ratuj mnie".
Z wyrazami szacunku i oddania jeden z pasażerów.
infturystyczna Mężczyzna
 
Posty: 1
Dołączył(a): 08 paź 2010, 10:29

Re: informacja dla pasażerów

Post 08 paź 2010, 13:37

Hehehhehehe :D

Najbardziej mi się spodobało "[szatan] daje nam różne przeżycia (...) głęboki relaks, medytacja, synchronizacja półkul (...)"



CO ZA SZATAŃSKIE STANY!!!! Wstydźmy się przed Jezusikiem, Panem naszym i nie kalajmy się dłużej tymi nieczystościami, bo doprawdy wielki jest Bóg i sprawiedliwy, am(o)n
Ostatnio edytowano 08 paź 2010, 13:41 przez luth, łącznie edytowano 1 raz
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: informacja dla pasażerów

Post 08 paź 2010, 13:41

Hahaha:D No dokładnie to samo mnie rozbawiło:D:D:D Ten szatan wychodzi na całkiem przyjemnego gościa;)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Re: informacja dla pasażerów

Post 08 paź 2010, 14:22

Hm ... komu przeszkadza szanować Jezusa i jego słowa , a jednocześnie rozwijać się duchowo poprzez medytacje ?

Szkoda ze wiekszosci katolikow ksieza wbijaja do glowy ze medytacje, aury itd to sam grzech. Szkoda ze sami tego nie starali się nigdy zrozumieć. A możne po prostu dlatego, żeby mieć monopol na prawdę, bo inaczej wierni, gdyby "zrozumieli", zobaczyliby ze nie potrzebują pośredników w wierze ;)
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: informacja dla pasażerów

Post 08 paź 2010, 18:14

Dokładnie, zgadzam się z Jeżyną...

Najwyraźniej nie wszyscy ludzie rozumieją co ten którego katolicy nazywają Bogiem zsyła istotom ludzkim jako dary poprzez Ducha Świętego...

A rozmaite Dary i Charyzmaty nie są zastrzeżone dla kapłanów i nigdy tak nie było - tylko jakoś nie chce się o tym wspominać w kościele...
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys

Re: informacja dla pasażerów

Post 08 paź 2010, 18:56

DzikaJezyna napisał(a):Szkoda ze wiekszosci katolikow ksieza wbijaja do glowy ze medytacje, aury itd to sam grzech. Szkoda ze sami tego nie starali się nigdy zrozumieć. A możne po prostu dlatego, żeby mieć monopol na prawdę, bo inaczej wierni, gdyby "zrozumieli", zobaczyliby ze nie potrzebują pośredników w wierze ;)


Gdzieś tam słyszałem, że nowe pokolenia studiujących teologię coraz bardziej kwestionują przestarzałe średniowieczne koncepty nieba, piekła, grzechu pierworodnego, patriarchalnego Boga etc. a częściej zwracają się ku większej holistycznej elastyczności, nie wiem jakie są realia, być może są to tylko liczniejsze wewnętrzne rozterki nowych adeptów jednej z wielu zinstytucjonalizowanych religii na tym globie.
W każdym razie proces przebudzania się po wiekach ciemności cały czas jest w toku, te osoby które dzisiaj występują na tej scenie w roli osób świeckich, ubranych w garnitur bądź pancerz swych dogmatów, będą mieć niezłe dysonanse o ile interpretacyjne religijne rzemiosło nie zbuduje dla nich odpowiednich ram okalających ich poit of view.
III
 

Re: informacja dla pasażerów

Post 08 paź 2010, 20:25

No, ogólnie wszystkie religie, rodzaje medytacji, jakakolwiek byłaby nasza ścieżka rozwoju duchowego, prowadza w tym samym kierunku, do "Boga". Tylko ze każda z nich mówi o tym samym innymi słowami. Ze ci od jogi mówią : są trzy kanały ktorymi plynie energia, lewy, prawy i środkowy, chrześcijanie mówią o trójcy ojca, syna i ducha, które im odpowiadają ... Jezus mówił ze jego królestwo należy do dzieci. Kazdy z nas wie ze dzieci są najbardziej czyste i otwarte pod względem energetycznym, i ze widza i czuja o wiele więcej niz dorośli, którym ten dar zanika.

I tak na wszystko jest w sumie jedna odpowiedz ... miłość.

Tymczasem powoli dojrzewam do zabrania się za lekturę Biblii ... jestem ogromnie ciekawa jakie warstwy z niej wydobędę z nowa świadomością ...
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Re: informacja dla pasażerów

Post 08 paź 2010, 20:54

Btw. W jodze z tego co kojarzę, choć być może sprowadza się to do tego samego - mówi się w zasadzie o harmonizowaniu energii fizycznych, duchowych, psychicznych, natomiast ową troistość w chrześcijaństwie można umownie interpretować jako Ojciec - Nadświadomość, Syn - Świadomość, Duch Święty – Podświadomość.
III
 

Re: informacja dla pasażerów

Post 08 paź 2010, 21:02

O, możliwe ;)
Ja moje skojarzenie wysnułam z prostego faktu zegnania się. Dotykasz po kolei wszystkie swoje kanały ;) Trojca, ale jednocześnie jedność.
Avatar użytkownikaJeżynna Kobieta
polska jezyna lesna
 
Posty: 421
Dołączył(a): 18 lut 2010, 18:41
Typ: 4w5

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość