Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Doświadczenia

Post 02 lut 2011, 02:02

Wątek zakładam z ideą podzielenia się doświadczeniami które spotykają nas żyjących w świecie istot o różnych stopniach samo świadomości i konfrontacji z nimi, co nieraz może spowodować ciekawe sytuacje, chciałbym aby wiele osób zabrały głos i podzieliło się swoimi przeżyciami, w myśl stworzenia tematu - wielkiej kreacji z ogromną przestrzenią i możliwością wyrażenia siebie, bez zbędnych incydentów rozładowywania nagromadzonej energii niech każdy jeśli tylko chce napisze tutaj coś od siebie

zaczynając od siebie opiszę sytuacje, która dość często mi się zdarza jak przystało na energetyp tau cetiański

Cytat z wypowiedzi Uzuli'ego
Inne istoty mające kontakt z potomkami rasy Tau Ceti czują ciągłą potrzebę magazynowania przez nie energii. Nie tyle polega to na tym co nazywane jest wampiryzm energetyczny lecz na wrodzonej potrzebie ciągłego składowania energii, ktorą następnie potomkowie Tau Ceti mogą w razie konieczności wykorzystać do tego nazywane jest walką lub pracą fizyczną
.

Ten cytat wspaniale oddaje sytuację, w której często zdarza się być istotom, będącym w moim otoczeniu, które po chwili stają się zdezorientowane przebiegiem tego doświadczenia, jeśli nie wykazuje jakiejkolwiek inicjatywy w ich kierunku,
Mianowicie mowa o stanie w którym bardzo często się znajduje, i żyjąc jeszcze w świecie gdzie spotykam inne istoty, zazwyczaj nie rozumiejące tego procederu jest to dla nich jak zdążyłem zauważyć często uciążliwe.
Zazwyczaj pod koniec dnia znajduje się w konstelacji, która może objawiać się 'z zewnątrz' jako suchy, smutny, zdenerwowany, ignorancki, bezuczuciowy - > takie epitety zdaża mi się słyszeć, jednak jak można zauważyć żaden objaw takiegoż stanu z wyżej wymienionych nie rysuje się na mojej twarzy, a wręcz przeciwnie towarzyszy temu uczucie pełnego spokoju, błogości, harmonii, pełnego relaksu umysłowego i fizycznego, zazwyczaj mówię wtedy osobom które mają ze mną kontakt by nie denerwowały się, ponieważ często takie objawy występują u nich, ze względu na to, iż potrzebują ciągłej wymiany energetycznej, na którą w danym momencie nie mogę się zgodzić i 'poświęcam czas tylko sobie' , reakcje ostateczne tych, którzy znaleźli się w pobliżu bywają różne od, niezrozumienia po tak zwany foch z racji tego, że nie wykazałem inicjatywy do poprowadzenia jakże ważnej w tym momencie rozmowy tym samym nie poświęcając uwagi obecnemu/ej..

Liczę na to, że temat rozwinie się we wszystkie możliwe strony, jeśli nie cóż, niech przepadnie w niepamięć :)

pozdrawiam

http://www.youtube.com/watch?v=NacRcx9K3N4&feature=related
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: Doświadczenia

Post 18 lut 2011, 15:54

Posiadam nieuświadomiony jeszcze w stopniu należytym talent energetyczny, który będę wkrótce w pełni rozwijał.
Z tego forum, podczas wspólnych synchronizacji moje energetyczne transferingi zostały wyraziście odbierane przez Luth oraz KosmicznąJeżynę, jednak moją specjalnością, której geneza najpewniej pochodzi z Łoriona są energetyczne powłoki/tarcze ochronne, zdarzyło mi się już takową stworzyć dla użytkowniczki Lea, która również wyraziście to odczuła.
natomiast gdy miałem większe mleko pod nosem niż obecnie, tj. gdy byłem dzieckiem - czasami przed snem zdarzyło mi się tworzyć dla zabawy energetyczne, kolorowe powłoki ochronne, teraz po latach patrząc na to z innej perspektywy wiadomym jest dla mnie o co kaman, hyhy : D

Moja osobista powłoka ochronna, którą niegdyś intuicyjnie zaprojektowałem, ma kształt kulistej hexagonalnej siatki, w której złączenia pomiędzy hexami emanują intensywnym kolorem fluorescencyjnej zieleni.
W swoim konceptualnym garażu mam jeszcze kilka innych tego typu eterycznych zbroi i innych zabawek, ale odpowiednią ku temu piaskownicą nie jest zmodyfikowany wymiar w którym obecnie jeszcze się znajdujemy.

Obrazek
Sherargetu
 

Re: Doświadczenia

Post 18 lut 2011, 17:23

jak to się mówi szacun za oriona twardzielu :D
Don Juan Matus Mężczyzna
 
Posty: 239
Dołączył(a): 10 maja 2009, 11:03
Lokalizacja: Białystok

Re: Doświadczenia

Post 18 lut 2011, 17:41

Ależ proszę mnie nie rozśmieszać, tutaj w zanurzeniu obecnej zmodyfikowanej materii, moimi wyzwaniami są np. piętrzące się naczynia w zlewie, haha : D
W swoim czasie na poziomach energetycznych i tak każdemu będzie dane się zahartować i zadbać o swój własny tyłek, tak rozchwytywany przez istoty obydwu skrajności polaryzacyjnych : )
Sherargetu
 

Re: Doświadczenia

Post 18 lut 2011, 17:54

Sherargetu napisał(a):np. piętrzące się naczynia w zlewie, haha : D

... lub kolejka do kasy w biedronce :lol: ..
Avatar użytkownikanagu Mężczyzna
 
Imię: Michał
Posty: 146
Dołączył(a): 06 lis 2010, 00:10
Typ:

Re: Doświadczenia

Post 18 lut 2011, 18:52

Sherargetu napisał(a):moimi wyzwaniami są np. piętrzące się naczynia w zlewie, haha : D


Też miałem ten problem, ale go łatwo rozwiązałem :D Teraz nie korzystam z naczyń, a te, co znajdowały się w zlewie to przemogłem się i umyłem, hehehe :P O ile mniej roboty w domu po zjedzonym posiłku :D

A co do tarcz energetycznych to podobno to, przed czym się bronisz się wzmacnia, więc ja w sumie tak o to nie dbam i nic mi nie jest ;P Albo jestem jakimś wybrakowanym towarem i nikt/nic mnie nie chce (co mi w sumie pasuje) :D

PS. Wiem, jestem hardkorem :D
Avatar użytkownikaRay88 Mężczyzna
 
Imię: Łukasz
Posty: 145
Dołączył(a): 17 paź 2010, 21:11
Lokalizacja: Włocławek
Droga życia: 1
Zodiak: Koziorożec

Re: Doświadczenia

Post 18 lut 2011, 19:37

A co do tarcz energetycznych to podobno to, przed czym się bronisz się wzmacnia


Kotku, jesteś ogromnie uprzejmą osobą co wręcz od Ciebie emanuje i gadasz bardzo mądrze, ale ja używam odmiennych paradygmatów w których nie ma miejsca na metafizyczne, szablonowe myślenie.

Poza tym - na pewnych pułapach żadne tarcze nie będą już potrzebne, gdyż własna pulsująca energia samoczynnie będzie rozbijać na miliard części każdą próbę naruszenia integralności.
Sherargetu
 

Re: Doświadczenia

Post 28 lut 2011, 00:43

wielk sztuką jest mozliwosc połaczenie z pierwotna swiadomoscą i połączenie się z superwiadomoscią wtedy nigdy nie zbraknie energi do niczego tak jak stwierdził kolega powyzej nic nam wtedy nie zaszkodzi bo bedziemy częscia superistoty ktora jest całym wszechswiatem
Avatar użytkownikazawszeistniejący Mężczyzna
umrzeć za zycia i narodzic sie
 
Imię: marjan
Posty: 29
Dołączył(a): 26 lut 2011, 23:38
Droga życia: 4
Zodiak: wąz lew

Re: Doświadczenia

Post 24 mar 2011, 13:58

aaach, jednak milo jest poczytac, ze ktos jeszcze ma problemy z naczyniami w zlewie i z istotami, ktore nie rozumieja, ze to nic osobistego, ze nie chcemy poswiecac im uwagi, np. ludzie w pracy :wink:

pozdro
Mijają dni i noce, wieki zakwitają jak kwiaty. A ty naucz się czekać. - Rabindranath Tagore.
Avatar użytkownikadanzig
 
Posty: 44
Dołączył(a): 25 cze 2010, 16:04
Droga życia: 9
Typ: 5w4
Zodiak: strzelec/smok

Re: Doświadczenia

Post 24 mar 2011, 14:22

Naczyniowy "problem" rozwiązałam tak, że postanowiłam poświęcać brudnym naczyniom określony Czas TYLKO RAZ dziennie (i nie ważne, że w zlewie jest jeden kubek, kiedy podejmuję decyzję pozywania, a za chwilę robię obiad i górę brudnych naczyń :D). Poza tym określonym Czasem w ogóle mnie naczynia nie interesują :)
Zresztą, tak samo mam z jedzeniem. :D
Intencja jest przenikającą wszystko siłą, która sprawia, że postrzegamy. Nie dlatego stajemy się świadomi , że postrzegamy - do percepcji dochodzi pod naciskiem napierającej intencji..
[C. Castaneda]
Avatar użytkownikasinsemilla
 
Posty: 1675
Dołączył(a): 26 maja 2010, 15:45

Re: Doświadczenia

Post 25 mar 2011, 00:02

freemind pisz szczerze bo nie za bardzo wiem o co ci chodzi i o co nas pytasz ,żeby nie było niedomówień
z tego co napisałeś to ja sobie żle pomyślałam o tobie cytat 'poświęcam czas tylko sobie'
KAŻDY POTRZEBUJE UWAGI bez uwagi bylibysmy smutni , samotni i egoistyczni agresywni ,leniwi itd,
czy kiedyś zależało ci na kobiecie jakiejś ?byłeś zakochany ?
jesteś jedynakiem ?
znalazłeś swój sens zycia ?
opiekowałeś się kimś kiedyś lub masz jakieś zwierze ?
,czujesz się samotny ? nudzą cię laski w twoim wieku? denerwujesz się wtedy ?
, może tak być jak piszesz ,martwi cię to ?co inni o tobie myslą i czego oczekują ?pewnie jakoś podswiadomie tak,, skoro zakładasz wątek o tym ,no chyba ,że ja durna jestem i nie zaczaiłam o czym piszesz,bo powiem ,że nie jasno troszkę pisszesz ja też zresztą wolę mówić niz pisać jejjhehhehe :P
A na pewno łatwiej było by rozkminić o co cio chodzi na żywo intuicję mam dobrą ,
Mnie nigdy faceci kulturalni nie ignorują i nigdy nie czuję się żebym miała robić focha, raczej jestem doceniana i podziwiana na pewno bardziej na żywo niż przez neta hehhe :thumbright: bo lepiej łątwiej mi się wysłowić niż opisać ,? opisz to jaśniej co uważasz za wymianę energetyczną ?uważasz ,ze jak z kimś pogadasz do cię wyzssie z energii ? :wink: jak wampir energetyczny ,co czujesz ?
denerwujesz się \?
tylko się nie obrazaj spokojnie
co w tym złego ,że ktoś chce z tobą pogadać ?jesteś jakimś lalusiem,rozpieszczonym ,samolubnym ?czy pięknisiem ?a może ty się nie wysypiasz jesteś przemęczony znudzony i masz braki energetyczne lub za mało sportu ,za mało zwierząt za mało przyrody
CYTAT

iż potrzebują ciągłej wymiany energetycznej, na którą w danym momencie nie mogę się zgodzić i 'poświęcam czas tylko sobie' , reakcje ostateczne tych, którzy znaleźli się w pobliżu bywają różne od, niezrozumienia po tak zwany foch z racji tego, że nie wykazałem inicjatywy do poprowadzenia jakże ważnej w tym momencie rozmowy tym samym nie poświęcając uwagi obecnemu/ej.. będę szczera aż do .bólu .... #-o
czy ty nie masz czasem fobii społecznej ? piszesz poświęcam czas tylko sobie /wiem z internetu ,że częste korzystanie z neta dostarczanie ciągłej . natychmiastowej zaspokajanej przez długi czas w ciągu dnia ciekawości zabawy zaspokajanie i tylko swoejej ciekawości prowadzi do objawów EGOIZMU TOWARZYSKEIGO czytasz co cię ciekawi jak masz ciekwość nacoś to szybko masz odpowiedzi w necie tysiące .
tak samo onanizowanie się samemu doprowadza do fobii społecznych i EGOIZMU nie musisz się o nic starać orgazm natychmiastowy bezwysiłkowy o nikim nie musisz nawet przez sekundę pomyśleć więc doprowadz to do podświadomego niepotrzebowania nikogo z czasem ,smutku ,agresjii wobec obcych bo coś cchcą do ciebie UWAGI , :arrow: samotności ,itd
jak ktoś ma depresje to kupuje mu się pieska ,żęby się nim zajmował ł mimo ,zę wydaje się ,zę ktoś w depresji powinein odpoczywać i to nim się powinni wszyscy zajmować #-o nic nie wyciąga z depresji i egoizmu lepiej niż zajęcie się kimś usługiwanie i oddpalanie energii swojej im wiecej energii dasz to znaczy stracisz bo pomozesz komuś tym więcej ty dostaniesz i to do razu :idea: ja bardzo lubie pomagać ludzioom ,i potem się czuję bardzo doenergetyzowania i wręcz szczęsliwa [-o< :P

Jak to jest z tym cytatem POWYŻEJ opisz taką sytuację bardziej nie jednym zdaniem bo z tego zdania to wyniaka ,że ktoś do ciebie podchodzi a ty go nie masz ochoty słuchać ,i totalnie zlewasz bez poczucia winy TAK EGOISTYCZNIE ,bez tłumaczenia może mowa twego ciała mówi odwal się ,jestem ważniakiem #-o i prostakiem czy poniżasz ludzi ?skoro robią odchodzą z fochem ?

może ktoś jak podchodzi i chce coś do ciebie
uważasz ,że cię wampirzy lub
1 JEST DLA CIEBIE ZA GŁUPI ,ZA NUDNY
2 lub np laska za brzydka ,nie w twoim guście wygladowym i poglądowym więc strata czasu i energii twej
3 a może jesteś po prostu taką wibracją nietowarzyską np mozesz być psem w astrologii hińskiej lub kotem sprawdz to wpisz net
psy mają takie wibracje i to nie ich wina ,ze wyglądają na egoistów,rasistów ,bezwzględnych ,bezdusznych i wydaję się ,ze mają fobie społeczne nie są towarzyscy ale są opiekuńczy bardzo MATKA TERESA BYŁA PSEM
tu sprawdz kim jesteś
http://www.parapsycholog.com.pl/horoskop_chinski.htm
,hm ale ja pogadam nawet z najgorszym smutasem PSIM astro ważniekiem i ignorantem i powiem mu to wprost co robi żle lub mało szlachetnie lub niekulturalnie a na pewno nie odchodzę z cichym fochem ,żeby potem biedny chłopaK
freemind błąkał się w niewiedzy po forach w necie dlaczego ona/on tak pomyślałą
o tobie

Bardzo lubie VAN DAMMA lubię go bo jest bardzo opanowany wesoły ,inteligentny i skromny i to nie jedyne jego zalety hehhe :wink: :P

pisałeś ,że inni odbierają cię niezgodnie z twoim wyobrażeniem ,może podświadomie ich ignorujesz,bo ci nie pasują?bo np. istoty z twego otoczenia są wg. ciebie na niższym poziomie, stopniu samo świadomości i uważasz ,że nie są godni wymiany energetycznej z tobą =ROZMOWY , a może , chcesz być postrzegany jako wyjątkowy i podświadomie starasz się być inny,i stajesz się nieświadomie suchy, smutny, zdenerwowany, ignorancki, bezuczuciowy lub
Jak lubisz imponować a nie masz komu ,to,,,, :cry: stąd to wszystko OLEWACWO POZORNE

MASZ 20 latek napewno zdrowy więc , buzują ci hormony może postaraj się przebywać w towarzystwie bardziej świadomych np ,pięknych sexownych kobiet o wysokiej świadomości kobiety w twoim wieku jak nie interesujesz się nimi a mają mniemanie o sobie ,ze są piękne a ty uważasz odwrotnie bo są np głupie i nie warte twego zachodu ,one to wyczuwają wiesz instynkt więc mają focha na ciebie jak ona tak się wystroiła pomalowała pazurki a ty tego nie widzisz i nawet nie chcesz z nią pogadać ani posłuchać BĄDZ SZCZERY WOBEC SIEBIE I INNYCH MÓW CO CZUJESZ WPROST NIE BEDZIESZ CIERPIAŁ I INNYCH NIE BĘDZIESZ DRĘCZYĆ mów ,ze cię laska nudzi ,WIEM TO GUPIE ale tak lepiej , jak masz wysoką samoświadomość zadawaj się z wyskokoświadomymi starszymi nie będą ,mieć do ciebie pretensji ani fochów
jak tu VAN DAM ma wiele pieknych kobiet i jest hepi.hm
http://www.youtube.com/watch?v=QFHc9Tn28YU&feature=fvst
może weź przykłąd.W każdych czasach dla większości wygląd jest ważny , jak wyglądasz jak VAN DAMM i podobny charakter masz to już cię lubię ,ale chynba
od kobiet na żywo możesz się wiecej dowiedzieć o sobie niż od facetów wiesz intuicja bądz szczery otwórz sobei czakrę gardła bardziej
Ostatnio edytowano 25 mar 2011, 03:16 przez równowaga-czakry, łącznie edytowano 2 razy
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2

Re: Doświadczenia

Post 25 mar 2011, 01:00

zadawaj się z wyskokoświadomymi starszymi nie będą ,mieć do ciebie pretensji ani fochów


... o to, to :D z taką jedną to nawet się ożeniłem :oops:
Awar
 

Re: Doświadczenia

Post 01 maja 2011, 23:42

Równowaga czakry ty prawdopodobnie jesteś osobą bardzo towarzyską ale nie wszyscy tacy są,mam wrarzenie ze rozumiem Freminda, ja jak byłem młodszy to sporo szalałem i miałem sporo konfliktów(właśnie przez to), więc tak sobie myśle ze jak ktoś w wieku 20 lat wie czego chce to chyba dobrze dla niego samego. To jak w przyrodzie, są zwierzęta kture lubią towarzystwo i takie kture wolą samotność albo chadzają własnymi sciezkami jak np koty, ale to nie znaczy ze nienawidzą przedstawicieli własnego gatunku albo ze mają się za lepszych.
Conan Barbarzynca Mężczyzna
 
Imię: Grzegorz
Posty: 240
Dołączył(a): 28 paź 2010, 21:26
Droga życia: 8
Zodiak: Lew

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron