Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Diagnoza Stanu Czakramów

Post 02 kwi 2009, 23:11

Witam w moim pierwszym temacie.

Chciał bym w tym miejscu zaproponować każdemu chętnemu członkowi Forum Przebudzenie uzyskanie w pełni bezpłatnej i bezinteresownie wykonanej diagnozy stanu czakramów.
Diagnozy będą przeprowadzane przy użyciu egipskiego wahadła Izis (dł. 5cm, wykonane z mosiądzu). Uzyskane wyniki będą zamieszczane w tym temacie w formie graficznej oraz opisowej (próba interpretacji).

Aby uzyskać diagnozę wystarczy wyrazić takową wolę w tym temacie. Pamiętaj ze prosząc o diagnozę jednocześnie zgadzasz się na publikacje wyników w tym temacie.

Oczywiście po prezentacji moich wyników mile widziana jest opinia samej osoby diagnozowanej odnośnie prawidłowości przedstawionych danych.

Gorąco Pozdrawiam!

EDIT:
Proszę abyście dali mi troszkę czasu na wykonanie tych diagnoz, niestety od momentu napisania tego tematu nie znalazłem ani chwili aby zrobić chociażby jedną diagnozę. Obiecuję jednak że zrobię je jak tylko znajdę wolną chwilę.

@Meph
Wystarczy że napiszesz w tym temacie że taka diagnoza Cię interesuje a ja postaram się jak najszybciej ją wykonać.
Ostatnio edytowano 04 kwi 2009, 18:06 przez TwójCień, łącznie edytowano 6 razy
'Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.'
Avatar użytkownikaTwójCień Mężczyzna
micro_space
 
Posty: 100
Dołączył(a): 02 kwi 2009, 21:30

Post 03 kwi 2009, 09:34

No to ja pierwszy. :) Mam mniej-więcej wyczucie co i jak, ale chętnie porównam to z Twoją diagnostyką. :)
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Post 04 kwi 2009, 12:00

Z przedziką radością ^^
Klimek Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 73
Dołączył(a): 31 sty 2009, 02:53
Lokalizacja: Skierniewice
Droga życia: 1
Zodiak: Bliźnięta

Post 04 kwi 2009, 15:12

A co do takiej diagnozy stanu czakramow jest potrzebne z mojej strony? :)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 04 kwi 2009, 17:25

Byłbym wdzięczny za diagnozę mojego stanu czakramów.
Samael Mężczyzna
 
Imię: Krzysztof
Posty: 8
Dołączył(a): 19 cze 2007, 15:13
Zodiak: Ryby

Post 05 kwi 2009, 01:05

@Enlil

-Diagram-
Obrazek


-Opis-


Czakra Podstawy (czerwona): Bardzo duża, pracuje wydajnie w 30%.
Czakra Seksualna (pomarańczowa): Średnio-mała, pracuje wydajnie w 70%.
Czakra Splotu Słonecznego (żółta): Duża, pracuje bez żadnych zastrzeżeń.
Czakra Serca (zielona): Średnia, pracuje wydajnie w 60%.
Czakra Gardła (niebieska): Mała, pracuje wydajnie w 45%.
Czakra Trzeciego Oka (jasnofioletowa): Duża, pracuje wydajnie w 75%.
Czakra Korony (ciemnofioletowa): Średnia, pracuje wydajnie w 80%.

Pracuje wydajnie w 'x%' wyraża stopień aktualnego wykorzystania czakry względem jej możliwości w danej wielkości.

-Interpretacja-
Jak łatwo zauważyć czakra podstawy jest pewnego rodzaju czakrą przodującą w całym systemie energetycznym. Jest bardzo duża lecz przez jej wyjątkowo wyidealizowany charakter nie osiąga pełni wydajności i prawdopodobnie wpływa na czakrę seksualną.
Jesteś osobą silnie stąpającą w życiu, Twoje ciało fizyczne jest w dobrej kondycji dzięki silnemu wpływowi czakry podstawy i dobremu ukorzenieniu. Możliwe jest jednak iż przesadnie wyidealizowane poglądy na sprawy typowo życiowe i podstawowe sprawi że droga do życiowego spełnienia będzie długa, nie łatwa i niosąca pewne rozczarowania - czakra podstawy ograniczona w świecie idealizmu.

Czakra seksualna pracuje względnie poprawnie, jej stopień 'wyciągnięcia' (wyidealizowania) może być spowodowany wpływem czakry podstawy.

Czakra splotu słonecznego pracuje prawidłowo i jest duża - oznacza to ze fizycznie jesteś witalny i nie straszne Ci są choroby etc. Nie jesteś też podatny na psychiczne ataki innych na Ciebie, manipulacje itp.

Czakra Serca jest przytłoczona lub brudna. Nie przeprowadziłem na tyle wnikliwych badań więc sam musisz dokładnie dojść do tego czy jest to przytłoczenie sprawione np. jakimś zawodem na bliskiej Ci osobie czy może jest to zwyczajnie brudna czakra potrzebująca oczyszczenia.

Szyja jest ewidentnie przytłoczona, niższe czakry wskazują że masz spory potencjał, być może nie wyrażasz go w stosunkach z innymi ludźmi. Rozgraniczasz fizyczność a duchowość?

Trzecie Oko jest dużych rozmiarów, lecz jest odrobinę wyidealizowane i zamknięte w świecie wyobrażeń (wydajność 75% = błędne postrzeganie blokuje 25% możliwości czakry w tym momencie jej rozwoju). Nie jest to jednak jakaś silna blokada.

Czakra korony jest średnich rozmiarów i pracuje w stopniu dobrym (80%). Jest delikatnie przytłoczona przez rzeczywistość lub brudna. W przypadku przytłoczenia może to być sytuacja w której sytuacja życiowa nie pozwala na całkowite poświęcenie się rozwojowi duchownemu mimo widocznych starań.

Na wyższe czakry pozytywnie wpłynęła by praca z czakrą szyi.

Proszę o komentarz.
'Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.'
Avatar użytkownikaTwójCień Mężczyzna
micro_space
 
Posty: 100
Dołączył(a): 02 kwi 2009, 21:30

Post 05 kwi 2009, 14:05

@Klimek

-Diagram-
Obrazek


-Opis-


Czakra Podstawy (czerwona): Średnia, pracuje wydajnie w 50%.
Czakra Seksualna (pomarańczowa): Duża, pracuje wydajnie w 90%.
Czakra Splotu Słonecznego (żółta): Mała, pracuje wydajnie w 90%.
Czakra Serca (zielona): Bardzo Duża, pracuje wydajnie w 90%.
Czakra Gardła (niebieska): Średnio-duża, pracuje wydajnie w 100%.
Czakra Trzeciego Oka (jasnofioletowa): Duża, pracuje wydajnie w 60%.
Czakra Korony (ciemnofioletowa): Średnio-duża, pracuje wydajnie w 100%.

Pracuje wydajnie w 'x%' wyraża stopień aktualnego wykorzystania czakry względem jej możliwości w danej wielkości.

-Interpretacja-
Czakra podstawy jest średnia i wyidealizowana. Nie masz silnego ukorzenienia w życiu co wyraża się też w czakrze splotu słonecznego. Nie oznacza to jednak że jesteś 'życiowym nieudacznikiem' lecz raczej osobą nie wyrażającą się przesadnie silnie fizycznie w świecie. Czakra seksualna odpowiadająca za nasze emocje jest w bardzo dobrej kondycji lekko przytłoczona przez rzeczywistość lub brudna. Seksualna jest jednak w kondycji idealnej w porównaniu z podstawą i czakrą splotu - myślę, że jest to ewidentny dowód na to że mimo słabego ukorzenienia dobrze radzisz sobie w życiu i Twój stan emocjonalny jest w niemal idealnej kondycji.
Czakra serca jest bardzo dużych rozmiarów i pracuje prawie idealnie - lekko zabrudzona lub przytłoczona. Świadczy ona o silnej zdolności empatii, umiejętności współodczuwania oraz rozumienia innych jak i świata!
Czakra gardła jest średnio duża i pracuje bez żadnych problemów - doskonale wyrażasz samego siebie w kontaktach z innymi zarówno na poziomie fizycznym jak i duchowym.
Trzecie oko jest duże lecz przesadnie wyidealizowane, być może zbyt silnie w swoim postrzeganiu pozazmysłowym kierujesz się wyobrażeniami bądź manipulujesz obrazy swoją siłą woli. Korona pracuje idealnie.

W Twoim układzie energetycznym, czakra serca jest pewnego rodzaju 'motorem napędowym' dla wyższych czakr. Większość czakramów jest rozwinięta w bardzo dobrym stopniu; czakry posiadają jedynie delikatne blokady.

Niektóre osoby poleciły by Ci pracę nad trzema niższymi czakrami, lecz sam myślę że jest to indywidualny wybór.

Proszę o komentarz.

PS wielkość czakr na diagramie jest tylko orientacyjna! Porównując swoją diagnozę z diagnozą innych radzę raczej patrzeć na opis niż na diagram. Czakry rozciągnięte do góry oznaczają przesadnie wyidealizowaną postawę; spłaszczone - zabrudzone czakry lub przytłoczone.
'Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.'
Avatar użytkownikaTwójCień Mężczyzna
micro_space
 
Posty: 100
Dołączył(a): 02 kwi 2009, 21:30

Post 05 kwi 2009, 17:17

Przedewszystkim to bardzo dziękuję :)
Staram się pracować nad czakramem podstawy oraz splotu słonecznego,ale fakt faktem świat fizyczny ,moje otoczenie mnie przytłacza, nie w sensie, że nie umiem sobie z nim poradzić, a raczej starać się je naprawić, rozumiesz oco mi chodzi?
Seksualna jest jednak w kondycji idealnej w porównaniu z podstawą i czakrą splotu - myślę, że jest to ewidentny dowód na to że mimo słabego ukorzenienia dobrze radzisz sobie w życiu i Twój stan emocjonalny jest w niemal idealnej kondycji.

Fakt, nie daje się łatwo zbić z tropu , czasami aż się we mnie gotuje ,ale potrafię sobie z tym poradzić :)
Co do czakramu serca to nawet nie mając żadnej wiedzy na temat ezoteryki czy czakramów moje empatia była na dość dobrym poziomie. Może to jakaś spuścizna po wcześniejszym wcieleniu, ale wrażliwy i rozumiejący byłem od zawsze, często przyjaciele się zwracają do mnie o radę czy chociażby ot tak żeby porozmawiać.
Trzecie oko.. hmm.. Z tymi wyobrażeniami coś jest, ale tak do końca nie wiem co mam z nim zrobić żeby nie zaszkodzić. Jakieś rady :>?

Co do pracy nad niższymi czakramami. Staram się coś z nimi robić, ale jakoś nie wiem..Czasami mam nadzieję, że w 2012 szlak trafi ten świat i przynajmniej będzie spokój :P [/quote]
Klimek Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 73
Dołączył(a): 31 sty 2009, 02:53
Lokalizacja: Skierniewice
Droga życia: 1
Zodiak: Bliźnięta

Post 05 kwi 2009, 17:29

Dzięki ;)

TwójCień napisał(a):Czakra Podstawy (czerwona): Bardzo duża, pracuje wydajnie w 30%.
Czakra Seksualna (pomarańczowa): Średnio-mała, pracuje wydajnie w 70%.
Czakra Splotu Słonecznego (żółta): Duża, pracuje bez żadnych zastrzeżeń.
Czakra Serca (zielona): Średnia, pracuje wydajnie w 60%.
Czakra Gardła (niebieska): Mała, pracuje wydajnie w 45%.
Czakra Trzeciego Oka (jasnofioletowa): Duża, pracuje wydajnie w 75%.
Czakra Korony (ciemnofioletowa): Średnia, pracuje wydajnie w 80%.

Pracuje wydajnie w 'x%' wyraża stopień aktualnego wykorzystania czakry względem jej możliwości w danej wielkości.

Jak łatwo zauważyć czakra podstawy jest pewnego rodzaju czakrą przodującą w całym systemie energetycznym. Jest bardzo duża lecz przez jej wyjątkowo wyidealizowany charakter nie osiąga pełni wydajności i prawdopodobnie wpływa na czakrę seksualną.
Jesteś osobą silnie stąpającą w życiu, Twoje ciało fizyczne jest w dobrej kondycji dzięki silnemu wpływowi czakry podstawy i dobremu ukorzenieniu. Możliwe jest jednak iż przesadnie wyidealizowane poglądy na sprawy typowo życiowe i podstawowe sprawi że droga do życiowego spełnienia będzie długa, nie łatwa i niosąca pewne rozczarowania - czakra podstawy ograniczona w świecie idealizmu.

Ha, zgadza się w 100% :) Rzeczywiście, mam bardzo ambitne plany na życie. Ogólnie mam całkiem sporo tzw. fizycznej energii, którą wykorzystuję w sporcie i nie muszę długo czekać, by się zregenerować. O ile kiedyś sprawy zdrowia ignorowałem, o tyle teraz zwracam baczną uwagę na kwestie ciała - może to też jest po części powód.
Miło słyszeć, że Twoja diagnostyka mówi o silnym ukorzenieniu - bo często bywam dość odlotowy w swoich pomysłach :) Chociaż faktem jest, że też szukam zawsze sposobu na ich skrystalizowanie w jakiejś materialnej formie (bez względu na to, jak bardzo są odlotowe) - z Twojej diagnozy wynika, że chyba w tej kwestii nie przesadzam, co - przyznam - mnie zastanawiało.
Co do wyidealizowania, to może faktycznie mam trochę fioła na punkcie możliwości, jakie człowiek może robić fizycznie; może po części to także zainspirowanie tym, co robią z ciałem na Wschodzie, nie wiem...

Pytanie: czy kwestia wyidealizowania czakry podstawy jest jakimś problemem?


TwójCień napisał(a):Czakra seksualna pracuje względnie poprawnie, jej stopień 'wyciągnięcia' (wyidealizowania) może być spowodowany wpływem czakry podstawy.

Może, a po części może mojego bardzo idealistycznego podejścia do spraw 2 czakry.
W miarę dobry stan 2 czakry jest efektem moich świadomych działań i cieszę się, że przyniosły one efekt. Szczególnie jako dziecko byłem dosyć podatny na manipulacje energetyczną odnośnie 2 czakry.

TwójCień napisał(a):Czakra splotu słonecznego pracuje prawidłowo i jest duża - oznacza to ze fizycznie jesteś witalny i nie straszne Ci są choroby etc. Nie jesteś też podatny na psychiczne ataki innych na Ciebie, manipulacje itp.

Zwłaszcza manipulacje oparte na osobowości oraz intelekcie. ;P To mój spadek z poprzednich wcieleń, nie musiałem nad tym pracować w tym wcieleniu.

TwójCień napisał(a):Czakra Serca jest przytłoczona lub brudna. Nie przeprowadziłem na tyle wnikliwych badań więc sam musisz dokładnie dojść do tego czy jest to przytłoczenie sprawione np. jakimś zawodem na bliskiej Ci osobie czy może jest to zwyczajnie brudna czakra potrzebująca oczyszczenia.

A to ciekawe. Diagnoza, którą robiłem parę lat temu, wskazywała na całkiem niezły stan; widocznie musiałem coś przegapić ostatnio. Będę musiał to sprawdzić.

TwójCień napisał(a):Szyja jest ewidentnie przytłoczona, niższe czakry wskazują że masz spory potencjał, być może nie wyrażasz go w stosunkach z innymi ludźmi. Rozgraniczasz fizyczność a duchowość?

To po części efekt wspomnianej ignorancji w kwestiach zdrowotnych. Pracuję nad tym. :)

TwójCień napisał(a):Trzecie Oko jest dużych rozmiarów, lecz jest odrobinę wyidealizowane i zamknięte w świecie wyobrażeń (wydajność 75% = błędne postrzeganie blokuje 25% możliwości czakry w tym momencie jej rozwoju). Nie jest to jednak jakaś silna blokada.

Trudno mi zweryfikować jakość mojego postrzegania ponadzmysłowego.
Domyślam się, że błędne postrzeganie wiąże się z blokującymi ją przekonaniami...?

TwójCień napisał(a):Czakra korony jest średnich rozmiarów i pracuje w stopniu dobrym (80%). Jest delikatnie przytłoczona przez rzeczywistość lub brudna. W przypadku przytłoczenia może to być sytuacja w której sytuacja życiowa nie pozwala na całkowite poświęcenie się rozwojowi duchownemu mimo widocznych starań.

Tak, to by się zgadzało :) Nasza rzeczywistość ma całkiem spore wymagania.
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Post 05 kwi 2009, 19:14

Klimek,
Klimek napisał(a):Staram się pracować nad czakramem podstawy oraz splotu słonecznego,ale fakt faktem świat fizyczny ,moje otoczenie mnie przytłacza, nie w sensie, że nie umiem sobie z nim poradzić, a raczej starać się je naprawić, rozumiesz oco mi chodzi?

Naturalnie że rozumiem, nie jest samotny w tej kwestii. Wielu ludzi decydujących się żyć w sposób bardziej 'duchowy' niż fizyczny musi dokonać takiego 'poświęcenia'. Najprościej mówiąc nie da rady pogodzić wyścigu szczurów z rozwoje duchowym! Są tysiące osób które powiedzą Ci że Twoja czakra podstawy wymaga ewidentnej pracy nad nią - pamiętaj jednak - miej swój rozum i nie daj się zwariować ;) Jestem zdania ze stan naszych czakr to bardzo indywidualna sprawa i dopóki nic nam w nich nie przeszkadza dopóty żadnego problemu nie ma.


Klimek napisał(a):Co do czakramu serca to nawet nie mając żadnej wiedzy na temat ezoteryki czy czakramów moje empatia była na dość dobrym poziomie.

Bardzo ważne zagadnienie poruszyłeś. Otóż nie trzeba nawet medytować aby mieć dobrze rozwinięte wszystkie czakry - wystarczy być 'ludzkim'. Gdy nie kierujesz się niskimi emocjami nie może wystąpić przerost i zniekształcenie czakry seksualnej kosztem czakry serca - analogicznie mówiąc najprościej postępując zgodnie z ogólnie przyjętą moralnością i nie krzywdząc innych ale też ich rozumiejąc czakra serca będzie w doskonałej kondycji niezależnie czy medytujemy, ćwiczymy jogę itd. czy też nie.


Klimek napisał(a):Trzecie oko.. hmm.. Z tymi wyobrażeniami coś jest, ale tak do końca nie wiem co mam z nim zrobić żeby nie zaszkodzić. Jakieś rady :>?

Wydaje mi się że są to przesadnie wyobrażone sprawy na temat ezoteryki, różnych rodzajów wizji, spraw duchowych, astralnych i życia poza cielesnego. Niestety nie wiem jak możesz wpłynąć na tą czakrę aby ją wyprostować. Sam 'syntetycznie' manipulując swoimi czakrami przez medytacje nie osiągałem szybkich efektów i obecnie nie pracuję nad swoimi czakrami od dłuższego czasu (nie pracuje TYLKO przez medytacje nad nimi). Czakry łatwo można naprostować zmieniając samo podejście do życia, nasze zachowanie itd. Możliwe że z wiekiem czakra sama się naprostuje - jesteś jeszcze młody więc i wiele jeszcze doświadczysz.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Enlil,

Enlil napisał(a):Pytanie: czy kwestia wyidealizowania czakry podstawy jest jakimś problemem?

Zależy jak na to patrzeć - po prostu czakra nie jest wykorzystana w 100% jej możliwości względem jej aktualnej wielkości (poziomu rozwinięcia). Nie jest to wielki problem jeśli poziom wyidealizowania nie jest duży ale są osoby mające duże czakry o wydajności 0% i całkowicie wyidealizowane - na pewno nie jest taka sytuacja dobra.

Enlil napisał(a):Miło słyszeć, że Twoja diagnostyka mówi o silnym ukorzenieniu - bo często bywam dość odlotowy w swoich pomysłach Smile Chociaż faktem jest, że też szukam zawsze sposobu na ich skrystalizowanie w jakiejś materialnej formie (bez względu na to, jak bardzo są odlotowe) - z Twojej diagnozy wynika, że chyba w tej kwestii nie przesadzam, co - przyznam - mnie zastanawiało.

Tej części niestety nie zrozumiałem ciężko jest mi więc cokolwiek na ten temat napisać.


Enlil napisał(a):A to ciekawe. Diagnoza, którą robiłem parę lat temu, wskazywała na całkiem niezły stan; widocznie musiałem coś przegapić ostatnio. Będę musiał to sprawdzić.

Ojj kilka lat temu? :D Bracie czakry ciągle się zmieniają :) Sprawa przytłoczenia jest jednak w mojej ocenie łatwiejsza do rozwiązania niż czakra wyidealizowana myślę że nie ma co się zbytnio tym przejmować niektóre rzeczy przychodzą zupełnie same - z czasem.


Enlil napisał(a):Domyślam się, że błędne postrzeganie wiąże się z blokującymi ją przekonaniami...?

Tak, ale pamiętaj że czakra wydajna w 75% oznacza wyidealizowanie w 25% - nie jest więc to jakiś spory problem.

Cieszę się, że diagnozy się zgadzają i że mogłem jakoś pomóc.

Diagnozę Samaela zrobię prawdopodobnie jutro.

Pozdrawiam.
'Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.'
Avatar użytkownikaTwójCień Mężczyzna
micro_space
 
Posty: 100
Dołączył(a): 02 kwi 2009, 21:30

Post 05 kwi 2009, 20:05

TwójCień napisał(a):Wielu ludzi decydujących się żyć w sposób bardziej 'duchowy' niż fizyczny musi dokonać takiego 'poświęcenia'. Najprościej mówiąc nie da rady pogodzić wyścigu szczurów z rozwoje duchowym!

Zależy co rozumieć pod pojęciem "wyścigu szczurów", ale ogólnie rzecz biorąc nie mogę się tutaj zgodzić. Ja osobiście już dawno sobie darowałem owy wyścig, jednak co innego przesadzać w rzucaniu się w wir nazwijmy to "kariery", a co innego zupełnie odrzucać tzw. materialną stronę życia. To jest jedna z powszechnych przypadłości w "new age", że ludzie uważają, iż albo będą klepać biedę materialną albo duchową (i nic po środku). Ze swojej strony proponuję np. zastanowienie się czemu w ogóle istnieje nasza planeta, Ziemia, i wszystko, co się z nią wiąże?

TwójCień napisał(a):Otóż nie trzeba nawet medytować aby mieć dobrze rozwinięte wszystkie czakry

Zgadza się. Co więcej, jeśli masz jakieś przekonania, które kształtują w odpowiedni sposób (np. zniekształcają lub ograniczają) Twoje czakry, to nawet, jeśli będziesz w medytacji je ustawiał wg. swoich wyobrażeń, i tak wkrótce wrócą do swojego poprzedniego stanu. Jeśli upierać się przy medytacji jako środku, to myślę, że bardziej skuteczna będzie tu medytacja pasywna - albo inaczej: uzyskanie informacji drogą intuicyjną.

TwójCień napisał(a):Zależy jak na to patrzeć - po prostu czakra nie jest wykorzystana w 100% jej możliwości względem jej aktualnej wielkości (poziomu rozwinięcia). Nie jest to wielki problem jeśli poziom wyidealizowania nie jest duży ale są osoby mające duże czakry o wydajności 0% i całkowicie wyidealizowane - na pewno nie jest taka sytuacja dobra.

TwójCień napisał(a):
Enlil napisał(a):Miło słyszeć, że Twoja diagnostyka mówi o silnym ukorzenieniu - bo często bywam dość odlotowy w swoich pomysłach Smile Chociaż faktem jest, że też szukam zawsze sposobu na ich skrystalizowanie w jakiejś materialnej formie (bez względu na to, jak bardzo są odlotowe) - z Twojej diagnozy wynika, że chyba w tej kwestii nie przesadzam, co - przyznam - mnie zastanawiało.

Tej części niestety nie zrozumiałem ciężko jest mi więc cokolwiek na ten temat napisać.

To mniej więcej to samo, co było wyżej. Chodzi o to, że, jak pisałem we wcześniejszej notce, mam "ambitne plany", ale pewnie owe wyidealizowanie czakry, o którym pisałeś, wynika (jak się domyślam) ze zbytniego idealizowania, perfekcjonizmu w owych planach, stąd pewnie wykorzystanie owej energii sięga 30%?
Avatar użytkownikaEnlil Mężczyzna
Earth is my home now
 
Imię: Enlil
Posty: 827
Dołączył(a): 17 mar 2009, 22:04
Lokalizacja: An
Droga życia: 7
Zodiak: Panteon

Post 05 kwi 2009, 20:40

TwójCień napisał(a):@Meph
Wystarczy że napiszesz w tym temacie że taka diagnoza Cię interesuje a ja postaram się jak najszybciej ją wykonać.

Jesli mozna to poprosze :)

A w zasadzie to na podstawie czego sie robi taka diagnoze? Tak bez bazodanowo? Rozumiem ze jest wahadlo Izis ale do czego ono sie odnosi, nei musi byc jakiegos konkretnego odniesienia do mojego ciala albo jakichs danych? Tak strzelam bo nei mam o tym zielonego pojecia ale oczywiscie jestem ciekaw wynikow :)
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 05 kwi 2009, 22:37

Enlil,
Enlil napisał(a):Zależy co rozumieć pod pojęciem "wyścigu szczurów", ale ogólnie rzecz biorąc nie mogę się tutaj zgodzić.

W moim sposobie percepcji wyrażenie 'wyścig szczurów' jest typowym lgnięciem do dobra WYŁĄCZNIE materialnego. Czym innym w moim rozumowaniu jest godne życie w odniesieniu się do strefy materialnej a czym innym wyścig szczurów który kojarzę wyłącznie jako wyścig za pieniądzem. Ludzie odnoszący wysokie sukcesy w ów wyścigu zazwyczaj mają blokady na poziomie czakry serca - nie jest to rzecz jasna zasadą.

Enlil napisał(a):To mniej więcej to samo, co było wyżej. Chodzi o to, że, jak pisałem we wcześniejszej notce, mam "ambitne plany", ale pewnie owe wyidealizowanie czakry, o którym pisałeś, wynika (jak się domyślam) ze zbytniego idealizowania, perfekcjonizmu w owych planach, stąd pewnie wykorzystanie owej energii sięga 30%?

Bardzo możliwe że blokada wynika właśnie w pewnego rodzaju zamknięciu się w tym schemacie perfekcjonizmu życiowych planów. Podkreślam w tym momencie że jest to jedynie możliwe a nie na 100% pewne - nie prowadzę na tyle wnikliwych badań aby jednoznacznie to stwierdzić dlatego też zostawiam tę możliwość odkrycia czym jest ów blokada samemu Tobie :) mam nadzieję że nie odbierzesz tego jako aroganckie działanie z mojej strony - sam zwyczajnie mam trudne zadanie określając dokładnie blokady innych osób, mogę zagwarantować ze sam dużo łatwiej niż ja odkryjesz przyczynę blokady o ile poświęcisz temu tematowi kilka dłuższych lub krótszych chwil.

Meph,
Żadne dane nie są potrzebne, wykresy robię w oparciu o schematy samodzielnie wyrysowane w zeszycie. Najpierw sprawdzam wielkość czakry następnie stopień jej wydajności oraz (jeśli czakra nie pracuje w 100% wydajnie) stopień jej odchylenia od podstawowej wartości.
'Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło.'
Avatar użytkownikaTwójCień Mężczyzna
micro_space
 
Posty: 100
Dołączył(a): 02 kwi 2009, 21:30

Post 05 kwi 2009, 23:42

TwójCień napisał(a):Meph,
Żadne dane nie są potrzebne, wykresy robię w oparciu o schematy samodzielnie wyrysowane w zeszycie. Najpierw sprawdzam wielkość czakry następnie stopień jej wydajności oraz (jeśli czakra nie pracuje w 100% wydajnie) stopień jej odchylenia od podstawowej wartości.

Rozumiem ze porownujesz z jakimis uniwersalnymi wielkosciami ale na podstawie czego znasz wielkosc naszych czakr?
Ona: Kocham Cie!!! A Ty mnie tez?
On: Tak, Ciebie TEZ.
xD
Avatar użytkownikaMeph Mężczyzna
 
Posty: 1056
Dołączył(a): 06 gru 2005, 14:50
Droga życia: 4
Zodiak: Waga, Bawół

Post 06 kwi 2009, 00:10

To ja też poproszę :)
"Twoja największa siła polega na swobodzie wyboru. Dlatego wybierz szczęście, zdrowie, wszelkie dobro, piękno, mądrość prawdę i miłość." ;)
Avatar użytkownikassilvia Kobieta
 
Posty: 377
Dołączył(a): 29 maja 2007, 17:26
Droga życia: 4
Typ: TakaJednaJędzaMała
Zodiak: Żarłacz Tygrysi

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron