Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
Witam! Jestem nowa. Jak patrze na wasze wypowiedzi to ja jestem bardzo młoda. Mam 13 lat i chciałabym nauczyć się widzieć aurę. Narazie jak długo wpatruje się w moje koleżanki lub siebie to widzę(a raczej czuję) ledwo widoczną otoczkę ok. 1 cm od skóry. Wczoraj próbowałam to zobaczyłam na moich palcach jakby wibracje i niekiedy czarne, ledwo widoczne niteczki. Jak długo zajmowała nauka widzenia aury u was? Są dobre ćwiczenia na to w moim wieku?
Menassa Kobieta
Wiki
 
Imię: Wiktoria
Posty: 1
Dołączył(a): 25 mar 2011, 19:57
Droga życia: 33
Typ: 7w8
Zodiak: Ryby
Mając 13 lat prawdopodobnie nauczysz się widzieć aurę szybciej niż osoby dorosłe, sam nie wiem po co Ci to, no ale to nie moja sprawa :)

Zacznij sobie od postrzegania aury przedmiotów.
Najłatwiej zobaczyć aurę przedmiotów czy ludzi na białym tle, więc zorganizuj sobie białą kartkę papieru aby była tłem i postaw przed nią coś niebieskiego.
Aurę koloru niebieskiego najłatwiej zobaczyć, kolejne pod względem łatwości są kolory: czerwony, zielony, żółty, fioletowy.

Jak już będziesz postrzegać bez problemu aurę przedmiotów i kolorów, to wtedy łatwiej zobaczyć aurę na ludziach czy też własnych rękach.

Jeśli już widzisz tą otoczkę(przypuszczalnie taka przeźroczyście biała) to ona ma się zmienić w błękitną lub fioletową.

Następnie z tej błękitnej lub fioletowej aury ma "wyjść" kolejny kolor i to dopiero jest aura człowieka :)

powodzenia :)
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19
więcej info o widzeniu aur znajdziesz tutaj
klikaj i czytaj
parapsychologia/czy-ktos-z-was-widzi-aury-ludzi-opiszcie-doznania-przyklady-t2098.html?hilit=aura

jest masa informacji wystarczy wpisać słowo aura w wyszukiwarkę przebudzenia
http://www.youtube.com/watch?v=t1rbj7rQr-0
http://www.youtube.com/watch?v=ZPIsCmdz ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=aYyKvp5o ... re=related
ściągnę cię w piekło tak nisko na ileś zły
upadniesz w ciemność na tyle na ile kochasz
pociągnę cię w niebo tak wysoko na ileś dobry
wzlecisz w jasność na tyle na ile gardzisz tym życiem co je śnisz
http://www.youtube.com/watch?v=xqaNsOli ... ure=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=-whp15J2 ... re=related
Avatar użytkownikarównowaga-czakry Kobieta
 
Posty: 319
Dołączył(a): 13 sie 2010, 14:08
Lokalizacja: Polska
Droga życia: 2
Hmmm... zet, czemu piszesz jak się nauczyć widzieć powidoki? Stawiając coś ciemnego na jasnym tle (albo ogólnie używając kontrastu) można świetnie zobaczyć czego nie powinno się uważać za aurę...
Jeśli zobaczysz aurę białego przedmiotu na białym tle - to będzie aura a nie powidok. Co prawda można i inaczej rozróżnić, a przy pewnym doświadczeniu nawet nie trzeba się zastanawiać, ale dla osoby początkującej uważam że twoja rada dla początkującej jest myląca...

Z resztą tak jak napisała równowaga-czakry, jest już nawet kilka tematów na forum w których jest całkiem sporo o aurach...
W tym w paru miejscach napisane przeze mnie o postrzeganiu aur wszystkimi zmysłami, a nie fiksowaniu się tylko na wzroku...

A ja spytam, Menassa, po co ci ta zdolność?
"Zgodnie z zasadami aerodynamiki trzmiel nie powinien latać,
ale trzmiel o tym nie wie, więc i tak lata."
"Cats are known to see within the dark. Yet, if you had sight like a cat, even for one day, would you really want to see what's in the dark?"
Avatar użytkownikaTil Mężczyzna
Poszukujący
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 31 sty 2006, 02:56
Lokalizacja: Bolesławiec - Wawa
Droga życia: 11
Zodiak: tygrys
Til piszę w ten sposób bo sam się uczyłem taką drogą.

Dodam tylko że tak naprawdę nie uważam że my się uczymy widzieć aurę, my się uczymy nie blokować jej postrzegania :)
I took a walk around the world to ease my troubled mind
I left my body laying somewhere in the sands of time
I watched the world float to the dark side of the moon
I feel there is nothing I can do
Avatar użytkownikazet Mężczyzna
 
Posty: 114
Dołączył(a): 19 lip 2010, 19:19
Dokladnie chodzi o pozwolenie sobie na widzenie rzeczywistosci na tym pasmie wibracyjnym - nie obslugiwanym przez nasze fizyczne oczy ;) 13lat swietny wiek na takie rzeczy. Moja rada - nie wytezaj fizycznych oczu bo ujrzysz tylko ta aure eteryczna 1 cm i powidoki o ktorych napisal til ;) sprobuj patrzec inaczej, nie fizycznie w nieco oderwany i zwrocony do wnetrza sposob. Aura o jaka pytasz wykracza poza postrzeganie fizycznych oczu. Prawdopodobnie obraz aury pojawi sie wewnatrz glowy i bedzie niejako rzutowal na fizyczna rzeczywistosc "zewnetrzna". Jednak raczej nie bedzie to tak jakby dopasowane do fizycznego obrazu bo to jest przenikanie sie gestosci ;). Powodzenia jestem pewna ze jak tylko przestaniesz wyterzac fizyczny wzrok w poszukiwaniu aury uda ci sie ja zobaczyc ;)
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość