Mentalne poszukiwania świata Wschodu i Zachodu.

Poznając smierc.

Post 01 maja 2007, 00:28

Zawsze byłem zafascynowany ideą projekcji astralnej i doswiadczen poza ciałem, ostatnio wiecej.
To prawdopodobnie z mojego strachu przed smiercią i niewiedzą na jej temat.
Wyglada na to ze zdobycie takiej umiejetnosci moze dac osobie zdolnosc do całkowitego pokonania strachu przed smiercią.Dochodząc do takich wniosków to wymaga wiary w dwie rzeczy,pierwsze to wiara ze ciało nie jest tylko materią, i istnieje tez na innej płasczyznie, nazwij to duszą lub duchem lub jak chcesz. Drugie to ze ta projekcja astralna jest prawdziwa i mozliwa do osiagniecia dla przecietnej osoby i ze wcale nie jest zarezerwowana tylko dla hinduskich kapłanów.

Bładziłem po wielu stronach www przeczytałem wiele stron instrukcji jak dokonywac projekcji astralnej, Bedąc szczery wiele z nich to bzdury ale rdzen ideii tam jest, oddzielenie ciała od umysłu za pomocą pewnych cwiczen i otwarcie sie na zupełnie inny swiat mozliwosci. Strony te mówi o mozliwosci dokonywania projekcji astralnej w sen wygladajacy jak swiat, lub dokonywanie projekcji w czasie zeczywistym w ktorym mozesz pojsc i zobaczyc co ludzie robią w danej chwli.

Mam pare doswiadczen o ktorych mógłbym powiedziec ze są dziwne lecz ekskluzywne (swiadome) OBE omineło mnie.
Jesli pojdziesz moją drogą nie pojdziesz zle
Odkryjesz gdzie naprawde należysz.
Jesli znajdziesz to na zewnatrz uczyni cię to silnym.
I Bedziesz w tym trwac.
Avatar użytkownikaTrolliash Mężczyzna
Głupcy dokąd podążacie
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 sty 2007, 02:04
Droga życia: 7

Powrót do działu „Filozofie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości