Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.
W najprostszym tego słowa znaczeniu ja myslę ze kiedy ludzie czują ze mogą wyczuć szczęście i oni faktycznie posiadaja tą zdolnosc wyczucia tego szczescia wewnatrz wtedy oni mogą mieć faktycznie szczęście, i odwrotnosc tego jest takze prawdą, jesli przed oczekiwaniem na ogłoszenie wyników loteri jesli nie potrafisz wygenerowac wyczucia szczęscia wewnatrz, wtedy nie ma mowy o zwiekszeniu twojich szans, lecz czym jest to wyczucie i jak wpływa na szanse?

Natura Szczęscia
Wierze iż zdolność wyczucia szczęscia wewnatrz moze zmieniac wrzechswiat na poziomie kwantowym a wskazówką jest nadchodzacy rezultat zdazen na twoją kożysc, podobnie obojętnośc moze wysłac szczęscie inna drogą i wtedy masz mniejsze szanse (jak nie zagrasz nie masz ich wogole :) ) ze nadchodzący rezultat zdarzen bedzie po twojej mysli. U mnie poczucie totalnej desperacji moze wywyołac szczęsliwe zdarzenia, to wyglada na przeczące sobie, byc moze to jest luka w sposobie w jaki działa szczęscie.
Arogancja i pewnosc siebie tez grają rolę w regułach szczęscia. Jesli jestes arogancki lub wystarczająco pewien siebie (lub oba) w oczekiwaniu na szczescie niz zazwyczaj i jesli przyjmiesz zrównowazony pogląd lub jest on zaprzeczający wtedy odwrotnosc jest prawdą
Wiec jesli myslisz o geometrycznej płaszczyznie z szczytami i spadkami wtedy są zeczy jakie mozesz zrobic aby pomoc sobie orbitowac wokół szczytów i uniknąc spadków. To jak oddziałowywujesz na sytuację bedzie oznaczac ze jestes bardziej prawdopodobny by wyczuć szczęscie bądz być pechowcem
Wiec czym jest wyczucie szczęscia?
Ja mysle ze to jest siła która mozesz wywierac nacisk na swiat dookola ciebie, ona zmienia wygląd wrzechswiata na poziomie kwantowym/sub-kwantowym i ty mozesz zmienic niewspółmiernosc u zdarzen sam poprzez siłę woli. Mozesz sam tworzyc własne szczęscie. Jesli tylko potrafisz wyczuć szczescie. Jesli nie jestes mozesz isc inna drogą i byc pechowcem oczekiwanie żeczy które mają się stac jest aroganckie ale moze pracowac dla ciebie.
Jesli pojdziesz moją drogą nie pojdziesz zle
Odkryjesz gdzie naprawde należysz.
Jesli znajdziesz to na zewnatrz uczyni cię to silnym.
I Bedziesz w tym trwac.
Avatar użytkownikaTrolliash Mężczyzna
Głupcy dokąd podążacie
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 sty 2007, 02:04
Droga życia: 7

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość