Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.
Najważniejsze słowa Jezusa CHRYSTUSA, opisane w Ewangelii Jana, dotyczące przede wszystkim Końca Czasu, który już nastał. Często pomijane, a także niepojęte przez uczonych w piśmie i faryzeuszy z powodu braku pragnienia w sercu gorliwej modlitwy zabiegającej o ŚWIATŁO DUCHA CHRYSTUSOWEGO objawiającego "to", czego nie da się zobaczyć ludzkimi oczami i we właściwy sposób odczytać przy pomocy martwej litery zawartej w piśmie.

Dlatego tylko i wyłącznie nieustanna modlitwa zalecana przez Jezusa, który sam podczas swojej ziemskiej misji był w niej trwale zanurzony - może pomóc zobaczyć i głęboko w sobie uświadomić niezaprzeczalny fakt, ukazujący wyraźnie to, iż CHRYSTUS w ciele jako Zbawiciel i Mesjasz już nigdy ponownie nie przyjdzie - ponieważ ON nigdy nie odszedł. Pozostał bowiem w nas, jako "coś" o wiele potężniejszego od człowieka, czyli - DUCH CHRYSTUSA - jako jedyna uwalniająca od wpływów fałszywego świata PRAWDA i ŻYCIE WIECZNE - DROGA (prosta i wąska ścieżka) i BRAMA do OJCA. To my od NIEGO, czyli CHRYSTUSA odeszliśmy, odrzucając GO i pyszniąc się znajomością pism, a także przynależnością do upadłych, babilońskich religii; lub innych babilońskich grup społecznych. Dlatego więc ANTYCHRYST jako fałszywy zbawiciel i mesjasz, opisany w Objawieniu Jana jest obecnie przeznaczeniem i zagładą dla tych, którzy nie mogą znieść oraz pokornie przyjąć w swoich sercach prostych słów Jezusa nawołujących przede wszystkim do nieustannej modlitwy i dzięki temu również do dogłębnego uświadomienia "tego", co zawarte jest w Ewangelii Jana 16:7-13.

ANTYCHRYST opisany w Apokalipsie również jako fałszywy Jezus, który ma rzekomo ocalić swoje plemię - jest przeznaczeniem wyłącznie dla ślepych i niepokornych, uwięzionych w martwej literze pisma - negujących wiecznie żywego, uwalniającego od babilońskiego świata - CHRYSTUSA w DUCHU - a także nieustanną modlitwę, będącą naszym ocaleniem i również nas - jako ludzkie dusze - trwale z CHRYSTUSEM łączącą.

Olbrzymie tłumy wyniosłych i pysznych babilończyków - zdominowanych przez pseudowartości babilońskiego i upadłego świata - oczekują obecnie swoich ANTYCHRYSTÓW, którzy jednocześnie bardzo podstępnie i okrutnie zwodzą ich dusze na wieczne zatracenie.


Ewangelia Jana 16:7-13
16.7 Lecz ja mówię wam Prawdę: Pożyteczniej jest dla was, abym odszedł. Jeśli bowiem nie odejdę, Pocieszyciel do was nie przyjdzie, a jeśli odejdę, poślę go do was.

16.8 A gdy On przyjdzie, będzie przekonywał świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie.

16.9 O grzechu, mówię, bo nie uwierzyli we mnie.

16.10 O sprawiedliwości, bo idę do mego Ojca i już więcej mnie nie zobaczycie.

16.11 A o sądzie, bo władca tego świata już jest osądzony.

16.12 Mam wam jeszcze wiele do powiedzenia, ale teraz nie możecie tego znieść.

16.13 Lecz gdy przyjdzie On, Duch Prawdy, wprowadzi was we wszelką Prawdę. Nie będzie bowiem mówił sam od siebie, ale będzie mówił to, co usłyszy, i oznajmi wam przyszłe rzeczy.
Miracle
 
Posty: 82
Dołączył(a): 05 sty 2012, 14:38
Proszę (a nawet błagam) CIĘ OJCZE w imieniu CHRYSTUSA - niech mi się staje WOLA TWOJA.

Dzięki tej niezwykle prostej, pokornej i szczerej modlitwie, której nawet nie trzeba wymawiać ustami, lecz wystarczy jej pozwolić "wybrzmieć" w ciszy i głebi duszy (serca) - możemy wejść na "prostą i wąską ścieżkę", będącą również "kluczem" do BRAMY naszego prawdziwego i jedynego OJCA - stając się ponownie JEDNYM w CHRYSTUSIE (JAM JEST ZMARTWYCHWSTANIE i ŻYCIE), OJCU i WSZYSTKIM.

Jednak nie pomogą w niczym te słowa, jeśli sami nie przekonamy się przy pomocy nieustannej modlitwy o "tym", co jest w nich (a raczej pomiędzy nimi) zawarte.
Miracle
 
Posty: 82
Dołączył(a): 05 sty 2012, 14:38

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron