Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.
Ostatnie dni 2013 roku.
Co się działo w tym czasie?
Ziemia zaczęła się przebiegunowywać. - na szczęście cofnęło się to, oś wróciła na miejsce.
Były ogromne wybuchy na słońcu, nad biegunami powstała ogromna dziura w warstwie ozonu, groziło to kataklizmem - też sprawa uległa poprawie.
Wszelakiego rodzaju kataklizmy mamy, ale nie tak tragiczne, jak zapowiadano.
Można powiedzieć, że ziemi groziła zagłada, ale uniknęliśmy najgorszego.

Ocieplenie, ochłodzenie - to wszystko mamy, ale jak posłuchać znawców, to są normalne cykle na ziemi, takie zmiany były, są i będą.
Ziemia się dostosuje, nie będzie tragedii.
Ostatnio dużo się mówi, że na skutek ocieplenia, zginą białe niedźwiedzie. Może i białe znikną, ale te białe już zaczęły kojarzyć się z brunatnymi, więc zapewne powstanie nowy gatunek.
Większym zagrożeniem jest ginięcie pszczół i jak dowiedziono, jest to wynikiem tej modyfikowanej żywności. Dodają do niej środki odstraszające szkodniki, czyli odstraszające OWADY!
A pszczoła jest owadem, więc cóż dziwnego, że ucieka z miejsc, gdzie sieją to świństwo. Oczywiście, zwolennicy GMO mówią, że jeszcze nic nie wiadomo.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
Ciekawostka. Ekipa naukowców popłynęła badać skutki ocieplenia. A żeby było zabawniej, statek uwiązł w lodzie. Pokrywa jest tak mocna i gruba, że wysłano już trzy lodołamacze, które nie dały rady jej skruszyć. Naukowców mają zabrać helikopterami, a statek będzie czekał na następne ocieplenie.
To tyle jeśli chodzi o nasze paniczne przewidywania.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
Przyszłość . Moje wizje -fantazje?
Zdrowie - Będziemy tworzyć części zamienne, wyhodowane z naszych komórek. Będzie szwankowało serce, stworzymy nowe, własne. Nerka? To samo. I każdą inną część naszego organizmu.
Będzie zakazane klonowanie ludzi, choć takie możliwości będą. I dobrze.

Miasta będą małe. Na dachach będzie toczyło się życie. Będą tam ogrody, baseny, korty, wszystko co trzeba człowiekowi do fizycznego ruchu i wypoczynku.
Same domy będą "samowystarczalne" czyli będą to małe kombinaty przetwarzające ścieki w czystą wodę, odpady w podstawowe pierwiastki służące do produkcji pożytecznych dla ludzi elementów.
Wyżywienie. Nanoroboty , z podstawowych pierwiastków, będą tworzyły jedzenie, do złudzenia przypominające oryginał, czyli coś wyhodowanego w stanie naturalnym.
Ruch - pojazdy latające, nie będzie kolizji, gdyż każdy kierunek ma określone pasmo ruchu, na określonej wysokości.
Praca - ludzie głównie zajmują się informatyką, siedzą w domach. Sklepy są wirtualne, przy czym można wszystko przymierzyć / moda/ bo skanery stworzą wirtualną sylwetkę i dopasują ubranie.
Wille dla "wybitnych" - nie ważne, w jakim kierunku. Ważne, że będą honorowani ci, co coś dobrego wnieśli dla ludzkości.
Będą to małe domki, zagłębione pod ziemią, na zewnątrz będzie to tylko kopuła, z dziennym pokojem. Kopuła będzie przezroczysta, reagująca na polecenia, może się przyciemnić i stać się prawie niewidoczna.
Ludzie przestaną toczyć wojny, owszem, będą zwiedzali wszechświat, ale po to, by go poznawać, nie podbijać.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec
No ślicznie wizje.
Dołączam się do nich żeby się spłoniły jak najszybciej.
Włodekg1 Mężczyzna
 
Imię: Włodek
Posty: 169
Dołączył(a): 26 gru 2006, 13:24
{ PREV }

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości