Wszystko inne dotyczące ezoteryki i spraw poruszanych w Przebudzeniu.

Nocne odwiedziny...

Post 05 sie 2013, 15:26

Jak wytłumaczyć zjawisko nocnych odwiedzin ? chodzi mi o to że są takie noce gdzie śpiąc czy też nie, mam wrażenie że w pokoju jakim się znajduję oprócz mnie jest jeszcze ktoś inny, całkowicie obca mi osoba,zjawa, czy coś w tym rodzaju, ktoś inny zupełnie mi nie znany i nie rozpoznawalny. Jak wytłumaczyć takie zjawisko czy też fenomen.
Jeśli ma ktoś realne wyjaśnienie, to poproszę o rzeczową dyskusję. ;)
Avatar użytkownikaraahi*
 
Posty: 13
Dołączył(a): 14 cze 2013, 08:03

Re: Nocne odwiedziny...

Post 05 sie 2013, 20:44

Cóż, może nie wytłumaczę zjawiska ale też mi się to zdarza (już prawie 10 miesięcy)i nie znam przyczyny. Budzę się w nocy pomiędzy 2 a 3-4 i mam wrażenie, że ktoś jest w sypialni oprócz mnie i męża obok :-)

Nie boję się "tego", pamiętam jak po raz pierwszy zdałam sobie sprawę z czyjejś obecności w pokoju ogarnął mnie strach, a zaraz potem poczułam ciepło rozprzestrzeniające się od klatki piersiowej na całe ciało, poza tym czuje się wtedy jakaś nad aktywna- tzn mam mnóstwo energii, mimo, że od zaśnięcia mija czasami 2-3 godziny. Czasami wychodzę sobie wtedy na balkon, popatrzę w niebo, potem mimo że nadal nie chce mi się spać kładę się do łóżka, modlę o sen i...śpię.

Ostatnio, kiedy modliłam się, żeby ponownie zasnąć, wpatrywałam się w próg sypialni i miałam wrażenie, że pojawiły się tam błękitne iskry, tylko, ze nie jestem pewna czy to już nie był sen :-)
Avatar użytkownikaIsabellaSempere Kobieta
...
 
Imię: Isabella
Posty: 86
Dołączył(a): 23 lis 2012, 00:12
Droga życia: 5
Zodiak: Lew

Re: Nocne odwiedziny...

Post 12 sie 2013, 01:25

Jest wiele optycznych sensacji i jak je zinterpretujesz i pozwolić sobie widzieć - tego doświadczysz. Jeśli chcesz uczynić z życia coś co fajnie się opowiada to też tak będzie. Jeśli wszystko sobie wytłumaczysz, że ostatecznie nie ma nic - tak będzie. A jak dojdziesz do wniosku, że jesteś tylko ty, bo jedyne co faktycznie wiesz że się dzieje to, to że doświadczasz to, to będzie twój kąt odbierania tego co jest.
I zawsze i wszędzie to w jaki sposób postrzegamy to co jest będzie ograniczone i niepełne.
Więc wybierz to, co prawdziwie dałabyś sobie z miłości.
I patrz.
To to również jest.

Wszystko Jest.
Avatar użytkownikaSinbard Mężczyzna
Blackbird
 
Imię: Mariusz
Posty: 1888
Dołączył(a): 20 kwi 2011, 13:05
Lokalizacja: Multiwersum.
Zodiak: Wodny Smok

Re: Nocne odwiedziny...

Post 13 sie 2013, 08:57

Nocne odwiedziny ? może spojrzeć na to z innej strony.
Jeśli jak opisujesz doświadcza się nocnych odwiedzin , spójrz na to inaczej.
Świat ducha i światów które przenikają naszą płaszczyznę , jest cały czas i nie potrzebuję nocy.Chodzi o to że osoba która śni lub zasypia doświadcza zmiany świadomości jest bardziej czuła na poczucie, doświadczenie tego świata ducha i ich mieszkańców.
Tu raczej chodzi i polecam obserwację jak Ty się czujesz i co się z Tobą dzieję że to wyczuwasz ?
Ci którzy widzą, czują ... nie potrzebują nocy, to też jest doświadczalne za dnia.
Przy tego rodzaju odwiedzinach, warto też sprawdzić poprzez swoje odczucie jaka to energia i kim są Ci których obecność się zauważa.
Avatar użytkownikaKamea Kobieta
 
Posty: 144
Dołączył(a): 07 cze 2013, 09:48
Lokalizacja: Mazowsze
Droga życia: 7
Typ: 4w5
Zodiak: Wąż Ogień

Re: Nocne odwiedziny...

Post 14 sie 2013, 18:20

Coś o , rozumie . Rozum - władza myślenia , pojmowania , sądzenia , wnioskowania , zestawiania ze soba myśli , zjawisk , zachwytów . Wypadkow i rzeczy .Tworzenie pojęć niewchodzących w sklad rzeczywistości i mających tylko w niej objawy .Które im odpowiadają , stąd oderwanymi . A w zupełnym , jakby przetopieniu materialnej , dotykalnej rzeczywistosci . Czystymi nazwanymi . Wladzą rozumu wzleciał czlowiek na ziemi ponad byt swój zmyslowy . Jaki go z początku w czasach prechistorii , więził
Władzą rozumu utrzymuje sie dzis na wysokosci rzeczywistego , duchowego czlowieczenstwa każda istota ludzka , która życia swego nie sprowadza li tylko do jedzenia , picia i używania . W rozwoju ludzkości , jeżeli rozsądek jako rozum egoizmu mógł wystarczyć do cywilizacji materialnej , zwłaszcza urzeczywistnianej doświadczalnie ( empirycznie ). Rozum to , koniecznym był do wytworzenia wiedzy , nauki , sztuki , urządzeń społecznych - wszystkiego z czego powstała ludzkość . Ta wszystka suma pokolen ubiegłych i wszystkiego , co każde z nich po sobie zostawiło .Dodana do wszystkich żywych ludzi dzisiejszych , ich uspółecznienia , trudów , walk , kreacji , nadzieji , żalów , tęsknot do lepszej przyszłości . Utopii raju .
Rozum jest ojcem wiedzy , twórcą nauki i umiejętnosci , doradca i przewodnikiem sztuki .Rozum wbrew rozsądkowi , trzymajacemu się zmysłowej rzeczywistości , wykrył istotny uklad świata . I odkrywa nadal . Rozum poznaje ustawicznie naturę .. To co widzialne szkiełka okiem , i to co widzialne duszy światłem . Bada samą istotę człowieka z kłębowiska się tematów rzeczywistości wydobywa prawdę . Dobro i piękno . I z pojęć oderwanych , z materii niezmysłowych i pragnień niecielesnych wytwarza - ideały . Rozum teoretyczny wydaje z siebie wiedzę , naukę , umiejętności wszelakie .Praktyczny zmierza do wytworzenia dobra w stosunkach ludzkich . A na najwyższym swym szczeblu , w zastosowaniu do moralności jest mądrością .



Co minuta
Ulega zniszczeniu 21 hektarów lasów tropikalnych
Zużywanych jest 34 725 baryłek ropy naftowej
50 ton nawozów jest wymywanych , wywiewanych z pól uprawnych
12 tyś ton tlenku węgla ulatuje do atmosfery

Co godzina
Pustynnieje 685 hektarów ziemi uprawnej
Na zbrojenia wydaje się 120 mln USD
1800 dzieci umiera .Niedożywienie , choroby
55 osób zatruwa się pestycydami , pięć umiera
Co pięć godzin znika jeden gatunek fauny i flory
W USA stwierdza się 60 nowych zachorowań na raka

Co dzień
230 400 noworodków przychodzi na świat , o nieokreślonej przyszłości
25 tys. ludzi umiera z powodu braku wody lub jej zatruciu
360 czynnych elektrowni jądrowych wytwarza 10 ton odpadów nuklearnych
250 tyś ton kwasu siarkowego spada w postaci kwaśnego deszczu niszcząc
tysiące jezior i miliony hektarów lasów
550 tyś zwierząt umiera w męczarniach w laboratoriach naukowych .
( ponad 200 mln . rocznie )

Źródło : ,, Medicine Ways " . 1996 .


Ros Parnham we wrześniu 1992 r. wracała do domu w Sudbury - Zobaczyłam ogromna świetlistą podkowę , która unośiła się nad samochodem . Po kilku minutach to ,, cos " zniknęło . Gdy dotarłam do domu , okazało sie żę , moja podróż , nie wiedzieć dlaczego , trwała o sześć godzin dłużej . W ciągu następnych tygodni , Ros bardzo źle się czuła , na jej ciele pojawiły się dziwne blizny w kształcie rombu .Gwałtownie schudła , wypadały jej włosy , na skóże tworzyły się bąble jak po oparzeniach . Przestała miesiączkować . Badało ją kilku lekarzy , którzy stwierdzili że , są to objawy choroby popromiennej . Jednak najbardziej zaszokowała ją informacja , że ma wyciętą część narządów rodnych . Ros bowiem , nigdy nie była w szpitalu . Dopiero podczas seansu hipnozy przypomniala sobie , jak została porwana brzez Innych . Leżała na przeźroczystym stole . Choć nie była przywiązana , nie potrafiła się ruszać .Przybysze poszturchiwali ją , ogladali , a następnie zgwałcili . - Potem pobierali krew , ślinę, badali . Byli bardzo brutalni - opowiada Ros . Główny Inny powiedział że, pochodzą z Reticular . A ich rasa jest zagrożona wymarciem . Aby przetrwać , muszą znaleść nową formę życia . Planeta i powłoka cielesna .

Boleści w szczęściu moim
Minimalizm maksymalny
Empatia do
Stworzenia
Zwierząt tłumnie hodowanych
Zarzynanych
Lasów trzebionych
Dzieci głodem
Morzonych
Pokarmu mnogim
Tumultem utylizowanym
Marnowaniem
Śmieci Ziemię
Umartwianie
Obarczaniem
Znojem istnienia
Człowieka
Pomiataniem
Wichrami kłamstw
Okiem cyklonu
Iluzji
Omanmijaniem
Trwania
Wrót
Żywota



. ..
soook Mężczyzna
Pomocnik moralny. Czas .
 
Imię: Różne
Posty: 209
Dołączył(a): 19 lip 2011, 19:53
Droga życia: 00
Typ: -
Zodiak: -

Re: Nocne odwiedziny...

Post 19 sie 2013, 22:27

Po pierwsze, jeżeli takie odwiedziny masz...To nie możesz się bać, jeżeli to Ci się uda to możesz sprawdzać kim to coś jest ;) Bo dajmy na to, że będzie to demon, lub coś co lubi Straszyć w nocy i to mu daje siłę wtedy będziesz się bał jeszcze bardziej. Trzeba pamiętać, że jeżeli czujemy i wiemy że jesteśmy silni, mamy miłośc która pokona wszystko to możemy "wykurzyć" z pokoju każdą istotę, byt. Ja robię zawsze taką blokadę wokół mieszkania, przez która nic się nie przeciśnie :)

Oczywiście zawsze istnieje możliwość że to wszystko Ci się wydaje, ponieważ nasz słuch się wyostrza gdy jest ciemno ;)
>> !! http://www.meditationforworld.wordpress.com !! <<

"MAMY TENDENCJĘ DO ULEGANIA PRZEŚWIADCZENIU, ŻE "NASZ" MODEL RZECZYWISTOŚCI SAM W SOBIE JEST RZECZYWISTOŚCIĄ, ZAPOMINAJĄC, ŻE OGRANICZONE SĄ WSZYSTKIE MODELE."

NAZCAIN NIE USUWAJ FORUM ;):D THX ;)
Avatar użytkownikaGothic Mężczyzna
Made in Universe
 
Imię: Adrian
Posty: 584
Dołączył(a): 30 lis 2005, 20:04
Lokalizacja: Ta fajna :D
Droga życia: 8

Re: Nocne odwiedziny...

Post 29 sie 2013, 21:17

soook napisał(a):Coś o , rozumie .
....
. ..

A KTO nam ludziom robi TO:
http://www.youtube.com/watch?v=fZqrMaAzYco#t=2370
Co to ma wspólnego z nocnymi odwiedzinami? a chodź by mnie :D
Mam ślady na ciele, punkty po iniekcjach, male 0,5 cm siniaczki na wewnetrznych powierzchniach rąk i nóg po nocnych "wizytach.
Ale mam to d..ie.
NIE dla GNA!
Już raz kiedyś się bawili ludzkim DNA. Transhumaniści :lol: A teraz może miRNA jest odpowiedzią 8) :twisted: :thumbright:
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Re: Nocne odwiedziny...

Post 04 wrz 2013, 21:44

Odcisk stopy ludzkiej na piasku i śniegu. całuję. ...Sen
Pędząc komercyjne życie, pełne monitoringu siebie i otoczenia, zasuwa się truchtem w częstotliwości niewolnicze.
Życia kibic' przeginasz.
mIrna Kobieta
 
Imię: Grażyna
Posty: 202
Dołączył(a): 18 sty 2011, 22:36
Droga życia: 4
Zodiak: kogut/bliźniak

Powrót do działu „Inne”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron