Informacje o organizowanych zlotach, spotkaniach, kursach, warsztatach, targach ezoterycznych; dyskusje o doświadczeniach z nimi związanych; prywatne ogłoszenia użytkowników.
Uwaga: nie akceptujemy komercyjnych ogłoszeń. Więcej informacji w regulaminie działu.
Po wspaniałym czasie, jaki spędziliśmy razem podczas Zgromadzenia 21 grudnia 2012 zapraszamy Was na kolejne wspólnotowe spotkanie, tym razem w czasie Przesilenia Letniego czyli w samym sercu lata!

Obrazek

W ciągu kilku pięknych dni, w najkrótszą noc w Roku, w otoczeniu soczystej zieleni warmińskich łąk i lasów, będziemy razem tańczyć, śpiewać i medytować. Wspierani bliskością dzikiej natury, będziemy łączyć w sobie poczucie ugruntowania w Ziemi z otwartością na Ducha Nieba. Będziemy snuć i śnić wizje Świata, w którym pragniemy żyć oraz zastanawiać się nad tym, jak wcielać te wizje w codzienne życie.

Połączymy się w kręgu i sięgniemy do mądrości naszych Przodków. Wspólnie stworzymy współczesną wersję celebrowanej na naszych ziemiach od tysiącleci Nocy Kupały, zwanej też Palinocką lub Sobótką – święta miłości, płodności, seksualności i urodzaju. Święta żywiołów ognia i wody, słońca i księżyca. Celebracji życia i wolności.

Sobótka, to także Święto Zakochanych podczas którego wróżono i puszczano wianki na wodę. W związku z tą miłosną symboliką, podczas Letniego Zgromadzenia, poprowadzimy rytuały Tantrycznych Zaślubin, które odbędą się w obecności wspólnoty.

Letnie Zgromadzenie, podobnie jak to grudniowe to specjalny czas. Zwołujemy je my - Zosia i Dawid Rzepeccy, Karo Aquabal i gospodarze Ośrodka „Tu i Teraz” Maja i Jacek Towalscy, ale zależy nam na tym, abyście tworzyli ten czas wspólnie z nami. Dlatego program będzie na tyle otwarty i elastyczny, aby znalazła się w nim przestrzeń na Waszą inicjatywę, na dzielenie się talentami, twórczością, prowadzenie własnych zajęć (w krótkich formach) itp.

Jeśli macie pomysły na własny, aktywny udział w Letnim Zgromadzeniu; jeśli czujecie, że chcecie się czymś podzielić – dajcie nam wcześniej znać (tantraloveinfo@gmail.com).


Istnieje możliwość przyjechania całymi rodzinami. Zapraszamy również dzieci a dorosłych prosimy o wspólnotowe, kreatywne pomysły opieki nad nimi, zwłaszcza podczas zaplanowanych wydarzeń.

Zabierzcie ze sobą instrumenty!

Główni organizatorzy: Zosia i Dawid Rzepeccy (TantraLove.eu) oraz Ośrodek Tu i Teraz (tuiteraz.eu) oraz Karo Aquabal (MoreLove.eu)

Data: 21-23.VI.2013
Początek: 21.VI po południu
Koniec: 23. VI godz. 14 (obiadem)

Rezerwacja miejsca noclegowego w Ośrodku: kawkowo@tuiteraz.eu, Jacek Towalski tel. 602219382, Maja Wołosiewicz-Towalska tel. 606994366

Kontakt w temacie współtworzenia programu wydarzenia: tantraloveinfo@gmail.com

Koszt udziału: Zgromadzenie jest bezpłatne. Pobyt i wyżywienie w Ośrodku wynosi 75% ceny na czas Zgromadzenia.
Avatar użytkownikaTantraLove
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 wrz 2009, 20:50

Powrót do działu „Ogłoszenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości