Informacje o organizowanych zlotach, spotkaniach, kursach, warsztatach, targach ezoterycznych; dyskusje o doświadczeniach z nimi związanych; prywatne ogłoszenia użytkowników.
Uwaga: nie akceptujemy komercyjnych ogłoszeń. Więcej informacji w regulaminie działu.
Niniejszy dział przeznaczony jest głównie na prywatne ogłoszenia użytkowników oraz promowanie wydarzeń, które mają charakter niekomercyjny.

Zabrania się umieszczania informacji o organizowanych imprezach / warsztatach, które wymagają opłaty za uczestnictwo, w przypadku kiedy organizatorem wydarzenia jest osoba niezwiązana z naszym forum*. Wyjątkiem od tego są wszelkie imprezy masowe, np. konferencje, konwenty itp. oraz inne wydarzenia, które mogą okazać się wyjątkowo wartościowe dla uczestników (w takim przypadku zapraszamy do konsultacji z administracją forum).

Zabrania się także wszelkiej reklamy nowych książek, innych publikacji czy stron internetowych w przypadku posiadania przez autora krótkiego stażu na forum (jest to dopuszczalne dla zasłużonych użytkowników).

_____
* - osoba niezwiązana z naszym forum = użytkownik, który udziela się na forum sporadycznie lub wcale, nie wnosząc w nie wartościowego wkładu
Avatar użytkownikaNazcain Mężczyzna
 
Imię: Piotr
Posty: 411
Dołączył(a): 17 kwi 2005, 19:00
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 7
Typ: 5w4
Zodiak: Lew, bawół

Powrót do działu „Ogłoszenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron