Psychologia, działanie mózgu.

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 21 sty 2013, 22:26

Jeszcze wiele przed tobą.
Wszystko już się wydarzyło.
Wspomnienie i plany to teraz, a teraz jako takie to przeszłość.
I tu się wszystko kończy, tu się zaczyna...
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 30 sty 2013, 20:07

Nieraz jest tak, że coś co widzimy wydaje nam się, ze o tym snilismy lub już to przeżyliśmy ;) Mózg to potężne narzędzie i nieraz potrafi spłatac figla w podążaniu za podświadomością ;)
niektorzy powinni skorzystac i odwiedzić szkoły policealne wrocław
Avatar użytkownikammmuslki Kobieta
 
Imię: Monika
Posty: 3
Dołączył(a): 30 sty 2013, 18:30

Re: Czy sen proroczy to prawda?

Post 07 lut 2013, 16:30

Ja mam sny z przesłaniem. Ostatnio śniłam, że ktoś stworzył jakieś urządzenie do oczyszczania świata. Chodzi z nim i tu coś zassie, tam podmucha i tworzy świat na ludzkie potrzeby. Doszedł do ostatniego miejsca i tu zareagowałam strachem, Chciałam biec, powstrzymać go bo wiedziałam, że jak tam coś ruszy, to światu grozi katastrofa. Jego też coś powstrzymało od działania..zdążyłam. Okazało się, że tam była materia i antymateria. Naruszenie tej równowagi, spowodowałoby katastrofę. ---następnej nocy śniłam, że ktoś wynalazł jakieś wspaniałe urządzenie, było pod ziemią. Na wierzch wystawał dach z jakimiś spiralnymi, delikatnymi urządzeniami zabezpieczającymi. Jakiś bufon przyszedł, coś tam zaczął poprawiać, chciał zwiększyć moc...Znowu szykowała się katastrofa. ---O co w tym chodzi? ostatnio czytałam o wspaniałym laserze, zdolnym przeciąć samolot, zniszczyć inne obiekty. O jakiś elektromagnetycznych urządzeniach, które niszczą wszystko. Ludzie tworzą nowe wynalazki a nie zdają sobie sprawy, z konsekwencji. To tak jak z bombą atomową. Można ten wynalazek użyć do celów pokojowych, a można nim zniszczyć świat. ---Do tego sny były w cudownej scenerii, pełnej słońca i zieleni, jakby ktoś chciał pokazać, co możemy stracić. ------Czemu uważam że to sny z przesłaniem? Bo są inne od zwykłych snów, bardziej wyraziste, łatwiej zapadają w pamięć i na koniec snu wiem, że to był ważny sen.
baska Kobieta
 
Imię: Barbara
Posty: 918
Dołączył(a): 07 lut 2013, 08:27
Droga życia: 7
Zodiak: koza, strzelec

Powrót do działu „Psychologia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości