Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Przeblyski

Post 31 paź 2012, 12:46

Przekopalam watki i nic na ten temat nie znalazlam, a zjawisko jest ciekawe i jestem pewna ze nie tylko ja go doswiadczam. Wlasciwie nie zwrocilabym na nie uwagi, gdybym nie odnalazla gdzies w necie wzmianki na ten temat. Mowie o falach swiatla, jaskrawych, pulsujacych falach przypominajacych serie jasnych rozblyskow, na granicy wytrzymalosci fizycznego wzroku, choc to zaczyna sie na poziomie trzeciego oka i przesuwa na poziom materialny. Nic wiecej nie zauwazylam, byc moze cos przeoczylam, w wymienionej notce bylo to wyjasnione jako przygotowanie do innego widzenia, mysle ze chodzi o natezenie swiatla? Wdzieczna bede za podzielenie sie doswiadczeniami i wiedza na jego temat:)
Ania ayalen
 

Re: Przeblyski

Post 02 lis 2012, 17:49

W sensie, że widzenie punkcików światła, szybko znikających?
Avatar użytkownikaMea
 
Posty: 98
Dołączył(a): 07 mar 2012, 00:16

Re: Przeblyski

Post 02 lis 2012, 21:49

Nie Mea, to sa fale bardzo jasnego, jaskrawego ale jednolitego swiatla, niezaleznie od tego czy mam zamkniete oczy czy tez otwarte, to plynie jakby z wewnatrz mnie:)
Ania ayalen
 

Re: Przeblyski

Post 03 lis 2012, 00:05

Zdarzyło mi się ostatnio takie coś dwa, czy trzy razy.
Po położeniu się spac, zamknięciu oczu pojawia się "jasnośc". Narasta stopniowo, ale dość szybko,
aż do granicy znośności, dużego natężenia. Próbowałem "to" nawet utrzymać, ale po chwili zanika.
Jest w całym polu widzenia. Kolor żółtawy.
to tyle :)
Awar
 

Re: Przeblyski

Post 03 lis 2012, 06:25

Hmm...ja to mam takze w ciagu dnia, i nazwalabym to raczej taka wszechogarniajaca jasnoscia, wiele intensywnych blyskow zlewajacych sie w jedna fale. Takze masz wrazenie ze to wyplywa z Ciebie a nie z zewnatrz? I z czym to wiazesz?
Ania ayalen
 

Re: Przeblyski

Post 03 lis 2012, 12:18

Ania ayalen napisał(a):Takze masz wrazenie ze to wyplywa z Ciebie a nie z zewnatrz? I z czym to wiazesz?


Nazwałbym to raczej "przełączaniem się" na....

Nie wiąże z niczym, na razie. Czekam na następne :D

Edit: Może to Ci się przyda: http://nowaswiadomosc.mixxt.pl/networks/forum/thread.242173:3?postsort=standard
Przeglądam pobieżnie w tej chwili...
Ostatnio edytowano 03 lis 2012, 12:40 przez Awar, łącznie edytowano 1 raz
Awar
 

Re: Przeblyski

Post 03 lis 2012, 12:39

Znalazłem coś takiego:
"Od wewnątrz proces pozbywania się stłumień patologicznych przejawia się w postaci swoistych „wybuchów energetycznych" i „błysków". Na przykład, ni stąd ni zowąd wewnątrz ciała (najczęściej w głowie) następuje wyładowanie elektryczne, wybuch - to właśnie zniknęło kolejne stłumienie energetyczne i przywrócony został normalny obieg na poziomie ciała kwantowego. Na podstawie siły wybuchu można ocenić, ile energii związywało to czy inne stłumienie patologiczne."
Jest to opis zjawiska podczas długotrwałej leczniczej głodówki. Może ma to również związek z uwolnioną "samoświadomością".
O różnych dziwnych "zdarzeniach" w obrębie naszego organizmu/ciała fizycznego można przeczytać w tematach nt. Kundalini.
Treści zawarte w tym poście odnoszą się do odczuć i wiedzy w chwili obecnej. Nie mogą być wiążące wcześniej lub później.
Avatar użytkownikavan_halsing Mężczyzna
Ja tylko pytam
 
Imię: Arkadiusz
Posty: 110
Dołączył(a): 21 lis 2011, 19:31
Zodiak: Aries

Re: Przeblyski

Post 03 lis 2012, 13:25

Mhm:), dziekuje. W sumie takze nie poszukuje wytlumaczenia, pewnie jak zwykle wyjasni sie samo, po prostu znalazlam wzmianke o czyms podobnym wraz z interpretacja i bylam ciekawa innych opinii.
Ania ayalen
 

Re: Przeblyski

Post 14 sty 2013, 00:56

rzeczywiscie, stlumienie- wroce do starego watku, jesli to objaw odtlumien to.mnie wczoraj odtlumilo na amen. Odtumanilo? Cala geba bym rzekla. Juz nie pojedyncze blyski tylko seriami lecialo, zauwazalne nie na wprost tylko tak bardziej katem oka, jakby ktos latarka swiecil, bardzo jasnym, jaskrawym swiatlem , tyle ze to lecialo.od wewnatrz do oczu, i jakies dobre pol godziny. Ktos cos podobnego miewa...mam nadzieje?
Ania ayalen
 

Re: Przeblyski

Post 29 sty 2013, 18:34

Miewam to po kundalini ułamek sekundy i różne kolory ,we śnie chciałem to mieć i miałem wyszedłem ponad światło i trwało to paę sekund i zobaczyłem co tam jest:)
Ostatnio edytowano 29 sty 2013, 18:38 przez lukas, łącznie edytowano 1 raz
lukas
 
Posty: 38
Dołączył(a): 12 gru 2012, 12:33

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron