- czyli MY. Przedstaw się, jeżeli jesteś nowym użytkownikiem. Nasze autobiografie, zainteresowania i wszystko inne.

poszukiwanie "innych"

Post 01 sty 2013, 19:49

Witam, jestem nowa na forum i stwierdziłam, że warto coś o sobie napisać. Może właśnie tutaj poznam ludzi takich jak ja.

Zaczynając od początku, zawsze wiedziałam, że jestem trochę "inna", bardziej uczuciowa, wrażliwa, empatyczna... Byłam w stanie w trakcie rozmowy idealnie dopasować się zachowaniem do rozmówcy, często czułam co za chwilę powie i podobało mi się to.
Aż jakieś dwa lata temu, kiedy poznałam pewną dziewczynę, coś się zmieniło. Wystarczyło, że przebywała w pobliżu mnie, a ja doskonale wiedziałam o czym myśli. Dokładnie tak- wiedziałam. Nie słyszałam, tylko... byłam pewna. I któregoś dnia odważyłam się, żeby jej o tym powiedzieć. Teraz wiem, że jest bardzo silnym telepatycznym nadawcą, a ja odbiorcą.
Namówiłam ją na częstsze spotykanie się, bo na początku to ONA była "napędem"- po kilku godzinach bycia z nią i "odczuwania" mogłam odczuwać innych. Teraz otwarłam się na większą ilość ludzi niezależnie i zdarza się to nawet kilkanaście razy dziennie. Dużo czytałam na ten temat. Chciałam dowiedzieć się więcej i zrozumieć fenomen telepatii.
Staram się ćwiczyć i moim marzeniem jest opanowanie tego w taki sposób, żeby blokować niektóre myśli, bo bywają bolesne...
Pewnym dodatkiem, który pojawił się już chwilę temu są "wyrzuty energii". Nie umiem nazwać tego profesjonalnie, ale chodzi o np. strzelanie żarówek, permanentne wyskakiwanie korków, kopanie prądem przez dotyk i inne.
Traktuję telepatię jako dar, który ma mnie czegoś nauczyć i którym mam pomóc innym. Rozumiem ją jako rodzaj pochłaniania czyjejś energii, która musi gdzieś ujść i stąd te "wyrzuty". Chcę to opanować i dzisiaj cieszę się, że jestem "inna", bo jak się okazuje, "innych" jest więcej i mam nadzieję, że dzięki temu forum będę mogła poznać kogoś, z kim wymienię doświadczenia i dowiem się czegoś ciekawego.

Pozdrawiam
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: luth
Paula5279 Kobieta
 
Imię: Paulina
Posty: 5
Dołączył(a): 27 gru 2012, 16:59
Droga życia: 5
Zodiak: byk/szczur

Re: poszukiwanie "innych"

Post 01 sty 2013, 23:00

Paulina, gratulacje :). Sądzę, że te "wyrzuty" energii nie są ściśle związane z telepatią, tylko z Twoją rosnącą energią wewnętrzną. Być może chciałabyś nauczyć się kierować tą energią i kumulować ją np. w podbrzuszu (tzw. punkt dan tien, gdzie może być bezpiecznie zmagazynowana i gotowa do użycia gdy jest potrzebna).

Nie mam zbyt wiele wiedzy teoretycznej, wiem tyle co przeczytałam tu i tam, w takich a nie innych źródłach do których mnie poprowadziła intuicja. Akurat obecną wiedzę na temat kierowania energią czerpię z książki "Miłosny potencjał kobiety", są tam doskonale opisane techniki kierowania energią o których wcześniej słyszałam z innych źródeł, mimo, że książka sama w sobie jest związana głównie z kwestiami miłosnymi.

Być może chciałabyś rozwinąć poniższą kwestię?
Staram się ćwiczyć i moim marzeniem jest opanowanie tego w taki sposób, żeby blokować niektóre myśli, bo bywają bolesne...
Słońce gorące
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: romantyczka
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: poszukiwanie "innych"

Post 01 sty 2013, 23:17

luth możesz coś więcej dopisać o tym punkcie dan tien.. tytuły książek, info, mężczyzni też mają, odczuwają ?
by kiedyś zobaczyć tęczę w sobie:)
Avatar użytkownikaVioletHill
Fiolet i Biel we mnie już jest
 
Imię: VioletHill
Posty: 163
Dołączył(a): 24 gru 2012, 13:52

Re: poszukiwanie "innych"

Post 01 sty 2013, 23:27

Tak, ten punkt nie jest zupełnie związany z kobietami, zresztą energetyka kobiet i mężczyzn nie różni się znacząco. Niestety nie zapamiętuję za bardzo tytułów książek ani źródeł. Taka moja przypadłość, że po prostu absorbuję informację i szukam dalej.

Informacje można znaleźć w internecie wpisując po prostu dan tian, na dalekim wschodzie np. takie praktyki jak Qi gong są związane z kumulowaniem energii w punkcie dan tian, niektóre praktyki medytacyjne też polegają na skupianiu się na tym punkcie i kumulowaniu w nim energii.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dantian

Przykro mi, że nie jestem w stanie przekazać bardziej profesjonalnych informacji, ale widocznie nie taka jest moja rola w tym wcieleniu (albo jeszcze nie teraz) :).
Słońce gorące
Avatar użytkownikaluth
 
Imię: Alicja
Posty: 1085
Dołączył(a): 31 mar 2010, 23:06
Lokalizacja: Warszawa
Droga życia: 11
Typ: 7w8
Zodiak: Byk, Koza

Re: poszukiwanie "innych"

Post 01 sty 2013, 23:45

luth, a co ty dzisiaj masz problem z wiarą w siebie czy co? żartuję

z empatią Ci odpowiem tak: ale jak najbardziej twoją rola było poinformowanie mnie bo właśnie to zrobiłas pisząc pierwszy raz o tym, a to , że ja nie jestem kobietą, która dostaje na tacy informacje pełne to wiem od dzieciństwa, najwyraźniej nie tylko zbyt szybko ale i inne rzeczy miałam sama gdzieś w przestrzeni znaleźć dostając w nagrodę ludzi na swojej drodze.....

reszty sama poszukam, skoro jest w necie,
ukłony....... czasem samo okreslenie warte by dla niego żyć bo nie wiedząc że istnieje nie wiemy, że żyjemy a życie żyje... sorry..... dzisiaj mam swój nowy rok jakiś nowy i dziwny ale do tego już się przyzwyczaiłam....

a na dodatek moje lampy nadal w domu migoczą czasem ..... z tęsknoty albo z innych powodów.....
by kiedyś zobaczyć tęczę w sobie:)
Użytkownicy, którzy podziękowali za post: luth
Avatar użytkownikaVioletHill
Fiolet i Biel we mnie już jest
 
Imię: VioletHill
Posty: 163
Dołączył(a): 24 gru 2012, 13:52

Re: poszukiwanie "innych"

Post 02 sty 2013, 20:16

Dziękuję luth :) Na pewno sięgnę do tej lekturki i będę informować o ewentualnych sukcesach.
Paula5279 Kobieta
 
Imię: Paulina
Posty: 5
Dołączył(a): 27 gru 2012, 16:59
Droga życia: 5
Zodiak: byk/szczur

Re: poszukiwanie "innych"

Post 12 sty 2013, 21:48

kolezanko droga )))))) ja mam tak z wiekszoscia ludzi i czesto wyprzedzam ich w myslach,wiem o czym mysla w danej chwili mówiac o czyms innym......, szukasz faceta??????moglibysmy rozmawiac bez słow....hm to by było coś))))))) a tak powaznie byc moze masz pewne zdolnosci w tym kierunku........ale długo by o tym nawijac...Pozdro
Jogin85
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12 sty 2013, 21:37

Re: poszukiwanie "innych"

Post 16 sty 2013, 21:15

Drogi Jogin85, możesz mi uwierzyć na słowo, że ciężko jest znaleźć sobie faceta, gdy wie się o nim rzeczy, które powinny pozostać tylko w jego posiadaniu :) Ale z drugiej strony to dość ciekawe doświadczenie, bo jestem jedną z niewielu dziewczyn, które mogą potwierdzić istnienie "systemu pudełkowego" w męskiej głowie :D
Paula5279 Kobieta
 
Imię: Paulina
Posty: 5
Dołączył(a): 27 gru 2012, 16:59
Droga życia: 5
Zodiak: byk/szczur

Re: poszukiwanie "innych"

Post 21 sty 2013, 23:01

Siemka
Każdy z nas jest trochę inny dlatego jest tak wesoło. :)
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Powrót do działu „Ludzie”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron