Para-nauka, odkrywane mechanizmy umysłu, Huna i podobne tematy.

Pomocy, proszę - ból głowy

Post 04 sty 2013, 02:20

Witam was wszystkich.
Mam na imię Łukasz.
mieszkam w Łodzi.
Nie wiem od czego zacząć pisać mój problem ma ponad 10 lat i mam dość tego życia zamierzam coś z tym zrobić więc proszę was o pomoc macie większe doświadczenie ode mnie.


Zaczęło się od tego , miałem siedemnaście lat poznałem swoją pierwszą prawdziwą miłość układało się nam nieźle nie narzekałem , aż do momentu gdy powiedziała , że chodzi na masaże do takiego starszego państwa .Powiedziałem pójdę bo kręgosłup mi daje czasami w kość .

Na wizycie ja byłem pierwszy ona druga zachwalali jaki ja się jej fajny trafiłem itd.
facet masował bardzo mocno potem zawołał swoją żonę i powiedział jej , że wyczuwa we mnie słabą energie w nie których miejscach dotknęła mnie poczułem zimno i jakby miała odkurzacz w ręce który wysysa ze mnie energie i szczęście życia .

Po wizycie siedziałem i czekałem na swoją dziewczynie w drugim pokoju i trochę rozmawiałem z tą kobietą która mnie dotknęła podczas rozmowy widziałem dziwne rzeczy w ścianach ich domu jakby tam było coś zamknięte .

Po wizycie jak wyszliśmy dziwnie się czułem nic nie chciałem potem zaczęła bolec mię
dziwnie głowa tylko tak że żadne tabletki przeciwbólowe nie pomagały i to uczucie mi towarzyszy do dnia dzisiejszego jakbym miał coś na środku czoła i promienieje do podstawy głowy czasami i kark boli jakby mi chciało głowę urwać czytałem o czakrach może to ma coś z tym wspólnego ??
Przez 10 lat miałem robione mnóstwo badań rezonans tomografie głowy i szyi prześwietlenia i nic odwiedziłem kilka szpitali i psychiatryka zjadłem z taczkę leków psychotropowych i nic jak to uczucie w głowie się zaczęło to nie chce przestać.

Miałem 2 przebudzenia do normalnego stanu z przed wizyty ale trwały one krótko i ból uczucie powracało i jest ze mną każdego dnia .

pomóżcie dajcie jakąś radę co mam z sobą zrobić bo lekarze mówią że jestem zdrowy tylko się tak nie czuje chcę by znowu sobą i być wolny od tego męczącego uczucia w głowie

Łukasz
fanrod
 
Imię: Łukasz
Posty: 4
Dołączył(a): 04 sty 2013, 01:46
Droga życia: 5
Zodiak: rak szczur
Witaj Lukasz, a mozesz opisac to ,,uczucie w glowie''? Czym rozni sie od zwyklego bolu glowy?
Ania ayalen
 
pytasz się czym się różni .
tym że nie znika rozpiera głowę czasami jakby pulsowało znajduje się miej więcej na środku czoła i w części potylicy uczucie takie jakbym miał założony kask albo hełm na mózg ciężar . i tak jak pisałem żadne tabletki na to nie pomagają
Czuje się zablokowany na świat.
fanrod
 
Imię: Łukasz
Posty: 4
Dołączył(a): 04 sty 2013, 01:46
Droga życia: 5
Zodiak: rak szczur
coz, czakra trzeciego oka, czakra korony domagaja sie otwarcia, przykre doznania powodowane sa zanieszczyszczeniami, skontaktuj sie z Radkiem na pw, ostatnio rzadko tu bywa. Sadze ze tamta kobieta naruszyla Twoja rownowage energetyczna, pobudzajac jej przeplyw, ktory uniemozliwiaja blokady, stad bol, ale moze ktos Ci podpowie cos wiecej.
Ania ayalen
 
Dzięki za podpowiedź może ktoś jeszcze ma jakiś pomysł co można z moją głową zrobic a zaraz biorę się do pisania do radka
pozdrawiam Łukasza
fanrod
 
Imię: Łukasz
Posty: 4
Dołączył(a): 04 sty 2013, 01:46
Droga życia: 5
Zodiak: rak szczur
dopisze jeszcze to co czuję .
To uczucie w głowie jet tłumiące powoduje niedostrzeganie świata całym sobą jak bym był częściowo odcięty od zmysłów nawet wzrok jest nie do końca ostry ,okulista oczywiście powiedział że nic mi nie jest i niejeden chciałby mieć wzrok jak ja nie muszę nosić okularów. Jest to wszystko bardzo męczące
Jak pisałem miałem w ciągu 10 lat dwa przebudzenia do normalności jak ja to nazywam trwały one krótko ,
byłem wtedy tak szczęśliwy czułem się ze złapałem w płuca powietrze głowa nie bolała mogłem jasno myśleć było niesamowicie . A teraz nic się nie dzieje dzień za dniem przelatują przez palce bez zauważenia mimo że staram się coś robić monotonia choć każdy dzień jest inny wszystko jest szare. Chce się w końcu z tego obudzić z tego męczącego snu życia szarością . Jestem przytłumiony nie dociera do mnie wszystko co się dzieje.
fanrod
 
Imię: Łukasz
Posty: 4
Dołączył(a): 04 sty 2013, 01:46
Droga życia: 5
Zodiak: rak szczur
W Bogu jest uzdrowienie, uleczenie, oczyszczenie, nadzieja, życie wieczne, pokój. Niech moc uzdrowieńcza spłynie dziś na Tobie, i z wiarą przyjmij uzdrowienie.
romantyczka
Wesoła służebnica
 
Imię: Agnieszka
Posty: 13
Dołączył(a): 14 lis 2012, 22:19
Droga życia: 39
Zodiak: Lew
fanrod napisał(a):Na wizycie ja byłem pierwszy ona druga zachwalali jaki ja się jej fajny trafiłem itd.
facet masował bardzo mocno potem zawołał swoją żonę i powiedział jej , że wyczuwa we mnie słabą energie w nie których miejscach dotknęła mnie poczułem zimno i jakby miała odkurzacz w ręce który wysysa ze mnie energie i szczęście życia .
Łukasz


Witaj Lukaszu. Dobrze sie sklada gdyz tez jestem z Lodzi :)
Wpadnij na program i zobaczymy jak mozna Tobie pomoc.
http://sahajayoga.pl/kontakt/medytacja-lodz/
--
Radek
Avatar użytkownikaradek0 Mężczyzna
 
Imię: Radek
Posty: 134
Dołączył(a): 19 maja 2011, 15:42
A czy dokonywałeś psychonalizy u odbrego psychoanalityka?
Jaką diagnozę postawił psychiatra i jakie leki Ci podawano?
Czy nie stwierdzono zabużeń psychosomatychnych?
Avatar użytkownikaCyborg Mężczyzna
 
Imię: Przemek
Posty: 209
Dołączył(a): 08 maja 2010, 15:15

Powrót do działu „Parapsychologia i psychotronika”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości