Informacje o organizowanych zlotach, spotkaniach, kursach, warsztatach, targach ezoterycznych; dyskusje o doświadczeniach z nimi związanych; prywatne ogłoszenia użytkowników.
Uwaga: nie akceptujemy komercyjnych ogłoszeń. Więcej informacji w regulaminie działu.
Mam omysl stworzyć grupe medytacyjna aby omawiac rózne tematy ja ze swojej strony chciałbym sie uczyc telepatii oraz telekinezy ale nie mam z kim
Mistik88
lighteninge
 
Imię: Mistik
Posty: 13
Dołączył(a): 24 gru 2012, 23:58
Droga życia: 8
Typ: nie wiem xd 3w4 chyba bylo
Zodiak: Strzelec Smok
Może jakąś konferencje przez skajpa zorganiuzuj, bedzie można pogadać.
To co uznajecie za prawde stanowi wasze ograniczenie, dopiero gdy pozbędziecie się ograniczeń staniecie się wolni.
Avatar użytkownikaPlantator Mężczyzna
człowiek z nikąd
 
Imię: Jarek
Posty: 82
Dołączył(a): 03 wrz 2010, 18:26
Droga życia: 7
Typ: 9w1 - "Marzyciel"
Zodiak: strzelec, smok
myśle że fajnie by było wypisać konkretne że tak powiem zapotrzebowanie... ja osobiście potrzebuje choć jednej osoby do ćwiczenia świadomej telepatii , widzenia aury a telekineze moge sam ćwiczyć ale moge przekazać to co ja wiem na jej temat oraz zasięgnąć punktu widzenia innych , ale zorganizowanie spotkań że tak powiem przy przysłowiowym ognisku oraz mówienie jak w społecznościach terapeutycznych po kolei kazdy sie wypowaida na temat , robie rozeznaie ilu chetnych ludzi jest na to
Mistik88
lighteninge
 
Imię: Mistik
Posty: 13
Dołączył(a): 24 gru 2012, 23:58
Droga życia: 8
Typ: nie wiem xd 3w4 chyba bylo
Zodiak: Strzelec Smok

Powrót do działu „Ogłoszenia”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron