Dyskusje na temat wszelakich praktyk duchowych - medytacji, pracy z energią, aurą, czakrami, itp.

Widzenie aury...

Post 10 cze 2012, 22:48

Witam, dawno temu założyłem tu konto, bo miałem problemy z widokiem dziwnych ludzi... o zjawy, o nie chodzi... dawniej widziałem dziwne istoty, które tak jakby w sobie miały jasną bardzo jasną aurę... nie miały twarzy, po prostu były białem, a oczy i twarz była tak jakby wklęsła do ciała i troszeczkę ciemniejsza... było to straszne... idę sobie sam i widzę u sąsiada za rogiem stoi ktoś i się na mnie patrzy, jadę rowerem i w krzakach siedzi dziewczynka, leżę na łóżku i widzę kogoś w kuchni jak czegoś szuka (byłem sam w domu). Mój strach był olbrzymi, chodziłem do kkościoła i prosiłem Boga, aby mi ten Dar zabrał do siebie. Teraz nic nie widzę, ale chcę strasznie widzieć aurę człowieka itp. Próbuję ćwiczyć, ale nic mi nie wychodzi, pomoże ktoś . pozdro
Jak by mnie tu nie było, to można często mnie spotkać na fb.

Eryk Chlap
Eryk Mężczyzna
Edziuu
 
Imię: Eryk
Posty: 7
Dołączył(a): 26 kwi 2010, 20:29
Droga życia: 9
Typ: yyy
Zodiak: Ryba

Re: Widzenie aurii...

Post 27 cze 2012, 11:16

Wygląda na to że Bóg Cię wysłuchał.
Teraz idz do koscioła i powiedz żeby go przywrócił. :D
Bo co by było gdyby z widzeniem aury ponownie przyszło widzenie tych zjaw?
Too weird to live,
too rare to die.
Avatar użytkownikaJoe Black Mężczyzna
 
Posty: 562
Dołączył(a): 04 sty 2010, 02:28
Typ: 4w5
Zodiak: Ryby

Re: Widzenie aurii...

Post 16 gru 2012, 18:08

rozwijaj czakrę trzeciego oka , zamiast myśleć umysłem staraj się odczuwać energię przy pomocy swojej intuicji , jest szereg ćwiczeń , które wytrwale stosowane uaktywnią Twoje postrzeganie pozazmysłowe
gronek
 
Imię: Krzysiek
Posty: 20
Dołączył(a): 25 wrz 2011, 21:04
Droga życia: 4
Typ: 5w4
Zodiak: bliźnięta

Powrót do działu „Praktyka”

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron